امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بهترین خاطره مربوط ب مدرستون چی بود؟!؟!؟

اینجا میتونید بهترین خاطره ای رو ک در دوران مدرسه یا دانشگاه داشتید رو بنویسید.
خودم ک بهترین خاطرم روز معلم بود ک تو کلاس آهنگ میذاشتیم صداشم بلند کرده بودیمو دیوونه بازی در میاوردیم.
سپاس رو هم بزنید بی زحمت.
خیلی از ماها...
تو دل خیلی از آدما...
همزمان با "خاموش شدن نت"...
"خاموش میشیم"...
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ROhÅற ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، lili st ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، pegah 13 ، *Armila* ، ♥♥ONLY-DADDy♥♥ ، moeinof ، mobinamahro ، شیدا18 ، *nadia*horan* ، arman 17 ، Meteorite ، medy
آگهی
خب بهترین روزش اممم بذار فک کنم اهان یه روز بود رفته بودیم اردوی تفریحی خارج از شهرستان رفتیم دریا ی ساری که خیلی حال رفتیم تنیس بازی کردیم اونجا هله هوله خوردیم تا دلت بخواد ولی مزخرف ترین قسمتش اونجا بود که گفتن بیایم یه صف ببندیم شعر ای ایرانو بخونیم قیافم عین منگلا شده بود فقط میخواستم زودتر تموم شه بریم تفریح Big Grin همین:4chs:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بهترین خاطره مربوط ب مدرستون چی بود؟!؟!؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط aida 2
من تو مدرسه پشت بلند گو اهنگ تهران ماله منه زد بازیو گذاشتم بعد کل بچه ها میرقصیدنو مسخره بازی در میاوردنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinالبته بعدش اولیام اومد مدرسهTongueTongueBig GrinBig GrinSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط aida 2 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، lili st ، *Armila* ، Meteorite
(18-09-2013، 1:19)longi kosh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من تو مدرسه پشت بلند گو اهنگ تهران ماله منه زد بازیو گذاشتم بعد کل بچه ها میرقصیدنو مسخره بازی در میاوردنBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinالبته بعدش اولیام اومد مدرسهTongueTongueBig GrinBig GrinSmile

انظباطتتم افتضاح کم با ولیت بیا مث ادم بگو همه کارام اشتباهن!
پاسخ
 سپاس شده توسط aida 2
(18-09-2013، 1:19)longi kosh نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
ایول مام موزیک ویدیو داستان ما امیر خلوتو گذاشتیم خوندیم
پاسخ
 سپاس شده توسط aida 2
همین؟نظری؟سپاسی چیزی؟
خیلی از ماها...
تو دل خیلی از آدما...
همزمان با "خاموش شدن نت"...
"خاموش میشیم"...
پاسخ
آگهی
ما یه بار یکی از اهنگای ارمین 2afm رو خوندیم با صدای بلند بعد بچه هاهم قر میدادن که مدیرمون با بلند گو گف میخواین منم بیام قربدم واستون شاد شین بعدشم 5 نمره از انضباطمون  کم کرد :498:
پاسخ
 سپاس شده توسط aida 2 ، *Armila*
منم بهترین خاطرمموقعی بود که با دوست صمیمیم وقتی داشتیم میدویدیم اون اول خورد زمین سرش خورد به اسفالت ولی هیچیش نشد  منم پام به پاش که دراز شده بود روی زمین و جلوی راهمو سد کرده بود گیر کردو با اون یکی پام خواستم از روش بپرم که بد تر 15 سانتی با صورتم ناحیه ی بینیم ودهنم کشیده شد رو اسفالت مدرسه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!از دماغم خون اومد ناجور حالش اینجا بود که همه ی مدرسه وهمه ی معلم ها دورمون جمع شده بودن با ابن که اون لحضه خیلی ترسیده بودم  ولی هنوز قیافمو ندیده بودم که چه بلایی سرم اومده به خاطر همینم اصلا فکر سلامتیم نبودم یا اصلا حتی فکرشم نمیکردم که صورتم در اون حد کبود شده باشه و لبمم ورم کرده بود ولی با این حال خوشگل ترم شده بودم !!!!!!خلاصه وقتی خودمو دیدمو...........
فقط دعا دعا میکردم لبم پاره نشده باشه و دماغمم نشکسته باشه!!!!!که خدارو شکر نه دماغم شکسته بود و نه لبم پاره شده بود!ً!!1هفته استراحت داشتم با این که حالم خوب خوب بود !!!خیلی حال داد وقتی هم رفتم مدرسه کلی معروف شده بودمو همه با انگشت اشاره نشونم میدادن ............!!!منم که رو ابرا بودمممممم!!!البته بماسک زده بودممممم!!!!این بهترین خاطرم بودBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀
بیچاره کردن ناظممون به عنوان مثال شکوندن بینیش ...قرص خواب آور بهش دادن و پشتش نوشتیم من خرم و نظیر اینها

پاسخ
بهترین خاطرم اینه که با دوستام تقریبا 10 نفری بودیم توی بادکنک ها رو اب کردیم و زدیم به هم کل هیکلمون خیس شده بود بعدش ناظممون نمره انظباط ازمون کم کرد ما هم برای این که لباسامون خشک بشه مانتومونو سر کلاس در اورده بودیم راحت بودیمBig Grin
یه بارم روز چهارشنبه سوری ترقه با دوستام بردیم مدرسه و زنگ تفریح یه کرمی میریختیم هی مینداختیم زیر پای دوستان البته باجنبه بودن خلاصه کلی حال کردیم دیگهBig Grin
برای توصیف حالم همین یک جمله کافیست....
خنده هایم درد می کند...
بزن دکمه سپاس رو اینقدر خسیس نباش:498:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  چگونه بهترین استایل را با کتونی کانورس داشته باشیم؟
  خرید خرما آنلاین - معرفی 10 مدل از بهترین خرما های ایران
  بهترین کارتونی که دیدیدی
  بهترین روش های قفسه بندی سوپرمارکت پرشین راک
  با کدوم کارتون دوران کودکیتون خاطره دارید؟
  بهترین تغذیه برای سالمندان مبتلا به کرونا
  بهترین چیز ها در زندگی مجانی هستند^_^♡
  خاطره ی ساخت سازه
Video بهترین فیلمی که دیدی چی بوده ویکی از بازیگراشو که دوسش داری رو بنویس
  بدترین و بهترین جدیده جدیده اگه می خوای بدونی بیا ببین

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان