امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاسم بربری(2)

ممنون که اومدین Big Grin
عکسی از محل کار
جاسم بربری(2) 1
تبلیغات او روی سیگار
جاسم بربری(2) 1
بدون شحر
جاسم بربری(2) 1
یک ترول عالیجاسم بربری(2) 1
مستربین و جاسم
جاسم بربری(2) 1
کار درستی میکنه
جاسم بربری(2) 1
قشنگهجاسم بربری(2) 1
ایول
جاسم بربری(2) 1
دخترایی که از جاسم طرفداری میکنن این خواننده مورده علاقشونهHuh
جاسم بربری(2) 1
خخخخخخخخجاسم بربری(2) 1

خیلی خوشالی
جاسم بربری(2) 1
راست میگه
جاسم بربری(2) 1
بهش تی تاپ دادن
جاسم بربری(2) 1
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
جاسم بربری(2) 1جاسم بربری(2) 1
پاسخ
 سپاس شده توسط محمدرضا.شایان ، ற!ՖŠ Д¥Ť!Ñ ، *emad* ، علی کاراته باز ، MAHTA .S ، zahra1377 ، REZA.N.A ، coll ، ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، سایه2 ، رومینا اتیش پاره ، F A R D I N ، elnaz-s ، moeinof ، دلبر شیطون ، mahrana ، آدنیوس2 ، The Darkest Light ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، mahdi.ir ، پاييزان ، pegah 13 ، alireza2099 ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، کلوپاترا ، gisoo.6 ، kimi.s ، ESSE BLACK ، nita99 ، aliakbar2646 ، امیر بهادر رفعتی ، -Edgar ، gh@z@le♥ ، ♥Nahal♥ ، narges 18 ، 122333 ، ☆єℓαнєн✮ ، beauty ، هاکان ، reza789 ، mohsen9898 ، kourosh A ، Ana Hita ، ʂհმოἶო ، mobina bieber ، hosein(●̮̮̃•̃) ، شکوفه2 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، محیاجان ، آسا آریافر ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، آیسان خانم ، ὄᾗłẏ ʛἷʀł ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، rohamdan ، ارش2 ، elmira12 ، املیا ، JAX 666 ، رونیکاا ، ***Z.E*** ، mxad ، نگار ر ، AMIR FORES ، پریفام 2013 ، mahlajoon ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ncr_ranger ، kimia kimia1378 ، nafas.k ، Andrea ، *غزاله* ، Mohammad 77 ، هاناجون ، بهرخ ، mamali2013 ، blame worthy ، noora92 ، AALLI ، arman 17 ، آرمان*** ، سید مهدی رحمتی را عشق است ، ♥maral♥ ، معصومه202020 ، babakjahni ، امیر ، natalia ، محمد حسین 1378 ، ***EHSAN - ABADAN*** ، دخمل با حال انجمن ، بمب اتم ، cheshm asali ، ترانه95 ، fatima1378 ، Jack Daniel'ѕ ، ملیکا80 ، SM Love ، ارشیا(دختر) ، *nadia*horan* ، مهسا نی نی ، leilajoon♥♥ ، saba13 ، ţђę ɱąŋ wђǫ şǫɭd ţђę wǫŗɭd ، Negar Styles ، maryamam ، noosha joon ، یاس نقره ای ، L.K ، alighaemazar ، ρѕуcнσραтн ، sadeq sm ، عجیب ، Ƒαкє ѕмιƖє ، "K!nd~G!Яl" ، **MOHAMMAD** ، آرتـان ، lackyguy ، .. ReZa .. ، فرینوش ، مهناجون78 ، shervin 007 ، ღ ツ setareh ツ ღ ، زهرا10000 ، ندا2000 ، $$$danial$$$ ، Brooklyn Baby ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، jaid ، ~ERFAN~ ، فاطمه 09 ، ♥shakeba♥2013 ، I LOVE YOU FARHAD ، ayda1383 ، JKOOB ، سانا50 ، baaran ، ♣محمدهادی♣ ، mehrad hiden ، سامینا ، امیر مهدی نوری ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، هلیا سرچمی ، ☼A.L.I☼ ، یزدان شیر ، $hanane$ ، پارسا79 ، ѕтяong
آگهی
ممـــنونـــمــ!

خُــدآییش بـــآحال بودن (:
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، ملیکا80 ، مهسا نی نی ، ندا2000
خخخخخخخخخخخخ
اون دومیه فکر کنم از درصد سیگاری ها کم کنهBig Grin
ایول مرسیHeartHeartHeart
خلاف قوانین ..
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، املیا ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ملیکا80
عالی بود Heart
NABASHI DOSTAT HASTAN Big Grin Tongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ملیکا80
tanx very much my dear Big Grin
ان زمان که عطر بهار نارنج در ان کلام مقدس پیچید       من تورا  خوبی های تورا از پشت چشمان بسته ام دیدم :p318:
پاسخ
خخخخخخخ اينا

جاسم بربری(2) 1
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط ッツ محمـב هـاבے ツッ ، املیا ، ملیکا80
آگهی
عــــــــــــــــــــالی مثل همیشه........!SleepySleepySleepy
پاسخ
حالم ازش بهم میخوره
پاسخ
 سپاس شده توسط mail.yahoo.com ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ملیکا80
باحال بود خيليBig Grin
البته من طرفدارشمBig GrinTongueTongue
پاسخ
من توسش دالم توهین نکنید AngryAngrycryingcrying

Heart    گاهی دلم تفریح نا سالم میخواد مثل فکر کردن به توHeart

دوستی را از زنبور عسل یاد نگرفتم که وقتی از گلی جدامیشه میره سراغ گل دیگه دوستی را از ماهی یاد گرفتم که وقتی از اب جدا میشه میمیره پس صادقانه بهت میگم دوستت دارم
پاسخ
 سپاس شده توسط امیر 92 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، Sieiry ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ملیکا80

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان