امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حرف های یک دختر غمگین

Question 
سلام یکی از بچه های خوبو درس خونی مثل منو تو مریض شده .ناراحتیه قلبی داشته. دکترا بهش گفتن قلبش سوراخه.گفتن هیچ امدی بهش نیست...
اسمش پرنیانه.13 سالشو صمیمی ترین دوسته منه. اونم مثه منو تو خیلی آرزوها داشته ولی الان به جای فکر کردن به آرزوهاش داره به مرگ فکر میکنه. به چیزی که هر لحظه و هر ثانیه داره بیشتر بهش نزدیک میشه... به مرگ.منتقلش کردن به آلمان حتی دکترای اونجا هم با اون همه تجهیزاتشون نتونستن کاری براش بکنن و گفتن باید منتظر موند
منتظره یه معجزه ...
منو تو فقط میتونیم براش دعا کنیم تا خدا صدامونو بشنوه و خوبش کنه.
ترو خدا اگه نماز میخوونید براش دعا کنید من بهش خیلی خیلی مدیونم ...
cryingcryingcrying
هیس⇦⇦چوب خدا صدا ندارد
 سپاس شده توسط ♫♪ RoZa ♪♫ ، negin2000 ، ✔جـودے آبـ✿ـوت✔ ، yegi200180 ، serpent ، beyond birthday ، دریای بی موج
آگهی
bashe golam hatman barash doa mikonam.ishala k khob mishe narahat nabash azizamp336p336p336p336p336p336
Heart!!nima!!Heart
 سپاس شده توسط نایریکا-13
حتمی عزیززززمp336
p336
بعضــے اבما...فتوشــاپن!...اבҐ نیستــن! هیســتورے شوטּ ڪنے ...بـہ یـہ פیــووטּ برمے פֿـوری! :|
cryingcryingcryingcryingcryingcrying

حرف های یک دختر غمگین 1
باشه چشم چرا كه نه...........!!!!!
اميد وارم خوب بشه ___
 سپاس شده توسط _ʀᴇᴠᴇʀsᴇ sᴇɴsᴇ_
ایشالله هرچی زودتر حالش خوب میشه...Angel
حرف های یک دختر غمگین 1
آگهی
من نماز ک نمیخونم ولی حتما واسش دعا میکنم خیلی ناراحت شدم واسش p336
اِنــســـآنــی کِـ نِــمیـدآنَـد چِـــگونه بِـ نِـگَرآنی مآ بِـخَـنـدِد جَـــوآن مــیـمیرَد

زِنــدِگـــــی پـُر اَز اِنـتِخـآب اَسـت مـــــــآ جُـرأَتـَشـ  رآ نـَدآریـــم

__Y.-.N__
منم تویه شرایطی مثل توام میدونم چی میگی عشق منم حالش اصن خوب نی حرفای توروخوندم بازدوباره گریم گرف حتما براش دعا میکنم شمام واس دوست من دعاکنین...
تلخ ترین حرف دوستت دارم اما …
شیرین ترین حرف  … اما دوستت دارم
... ان شالله حالش زود خوب شه... دعا میکنم... crying cry2
حتما عزیزم انشاالله خوب میشه اگه خدابخاد یه برگم از درخت نمیوفته توکل کن به خودش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حرف های یک دختر غمگین 1

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان