امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

امشب دامادم وارد حجله گاه عروسش شد ...

سخت بود..درد داشت طعم رقیب را چشیدن! اسم تو باید هم ردیف اسم من می آمد..چه شد که همه چیز بهم خورد؟ چه شد که اسمت را تنگ نام دیگری آوردند؟؟ چه شد مال " او" شدی؟ چه شد "من" برایت تمام شدم؟ روز عروسیت آمدم..در لابلای جمعیت پنهان شدم..مرا ندیدی...اما من تو را در کت و شلوار مشکی دامادیت دیدم..چقدر خواستنی شده بودی..روزی مرد رویاهای من بودی! اما حالا..داماد دیگری بودی..!! عروست چقدر به تو میبالید..چقدر خندان دستان سفید و ظریفش را دور گردنت می انداخت و لبخند هایتان چقدر عمیق بود! من زیر مرداد دست های به هم قفل شده و قلبای ملتهب تو و عروست، یخ بستم! برق حلقه ات هنوز هم تن یخی و بهمنی مرا میسوزاند..برق حلقه ی طلایی دست چپت، تمام زندگیم را سوزاند..:"من" را تمام کرد..آرامتر برو مسافر من!! آرامتر گام بردار..بگذار دلم باور کند که دیگر تو مال دیگرانی! بگذار باور کند که فکر کردن به داماد دیگران حرام است! امشب صدای اشک ها و ضجه های من در صدای فنر تخت تو و عروست، گم میشود..امشب تو به حجله گاه معشوقت میروی و من دلم را به قربانگاه میبرم تا از یادش ببرم عاشق که بود و چه بر سرش آمد!! امشب دلم را جلوی پای تو و عروست، قربانی میکنم! چه بی خیال و سرد از رد نگاه من عبور میکنی و دل به عروست میبندی! روزگاری قرار بود من در لباس سپید عروسی کنارت قدم بزنم! راه بروم و از چشمان زیبای تو سیراب شوم! حق من بودی..سهم من بودی..رسمش نبود قسمت دیگری شوی..امشب همزمان با صدای قدم های تو و رفتنت به حجله گاه معشوقت، قلب من نیز این دنیا را وداع میگوید..صدای ناله هایم در صدای هلهله ی زنان گم میشود..هنگامیکه با لبخند از عروست بوسه میگیری، اندکی چشم بچرخان و تن لرزان و اشک های یخ بسته ی مرا در گوشه ی تاریک ذهنت ببین! قسم میخوردی داماد شبهای تلخ و تاریک من میشوی! قسم ها و عهد و پیمانت کجا رفت داماد دیگران؟؟ خدایا چرا امشب انقدر ساکت و صبور شده ای؟ چرا جهنمت را برپا نمیکنی؟ خدا و انقدر صبوری؟؟!! داماد این بزم، دنیای من بود! همسر لحظه های ناب عاشقیم بود! همین دیشب کنارم بود! نگارم بود!! بهارم بود..امیدم بود..درمانم بود..درون حجله گاهش بوسه باران است..دل بیچاره ی من...!
امشب دامادم راهی حجله گاه عروسش شد...امشب دامادم بوسه بر لبان عروسش زد و قلب رنجیده و بیمارم را له کرد و رفت! امشب دامادم، داماد دیگری شد..امشب دامادم زفاف را با دیگری گذراند..
امشب با رفتن دامادم به حجله گاه، قلب من نیز به سلاخی کشیده شد و قربانی این بزم شد...آه شوم تر از امشب هم هست؟ جغدان چرا نمیخوانند؟ چرا آواز سر نمیدهند؟ شومی از این بیشتر؟؟ یارم را با یارش دیدم...یار را با یار دیدن چقدر سخت بودp336
adamak2703.blogfa.comخوشحال میشم به وبم سر بزنید
وقتی زن سیگار می کشد
یعنی یک تناقض بزرگ
یعنی روحی لطیف
با زخمی مردانه . . .
پاسخ
 سپاس شده توسط ندا ، mohanajon ، *Armila* ، ++saba75 ، AmazingBoy ، ❤nila❤ ، Medusa
آگهی
حوصله نداشتم تا آخر بخونم
چه قدر لباس مشکی بهت میاداگه میدونستم زودترمیمردم.
اشتباه ازمن بود کسی راپاشویه میدادم که در تب دیگری میسوخت

رونوشت برداشته شده از کاربر (نگین...)
پاسخ
 سپاس شده توسط ++saba75 ، mahsakhanm
اصلا نخوندمHeart
امشب دامادم وارد حجله گاه عروسش شد ... 1
پاسخ
 سپاس شده توسط MAHTA .S
دقیقا مثل منه حال این بیچارهcryingcrying
به سلامتی پسری که به دوست دخترش گفت:روزی که جلوی دختری غیراز توزانوبزنم روزیه که بخوام بندکفش دخترمون را ببندم...495
سپاس نشه فراموش...
پاسخ
واسه جداییشون ناراحت شدم cryingولی دختره زیادی به فکر حجله گاه بودTongue
تو اسمشو بزار دوست اجتماعی ولی من بهش میگم هرزگی مدرن

خوشحال میشم اگه اینجا ببینمتونTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=57925
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=58687&page=4
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=62843
پاسخ
 سپاس شده توسط *Armila* ، AmazingBoy ، Medusa
ممنون ....

خیلی عاشقانه بود ...ممنون ....
دریا باش تا بعــــــــــــــــــــضــــی ها از با تو بودن لذت ببرند و
بعــــــــــــــــــضــــی ها که لیاقت تو را ندارند در تو غرق شوند .6gd
پاسخ
آگهی
خیلی سخته ..
دیدن ماشین عروسی که همه دنیاتو با خودش میبره ..

تا تهشو خوندم ..Sleepy
امشب دامادم وارد حجله گاه عروسش شد ... 1
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بزرگترین ضربه ای که این روزها کرونا،یا شرایط و مشکلات دیگه بهت وارد کرده چی بوده؟
  راحت ترین روش تخلیه پوشه ها برای کاربران تازه وارد
Heart حرفای داغ مشتی .......... نیای واقعا دیگه نمیتونی وارد دنیای واقعی بشی!!!!
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
Wink داستان منو حمام و دختر همسایه+17(بی جنبه ها وارد نشون)
Star اسمت رو وارد کن ببین حیوونت ....
Bug فقط برای همین امشب، تصور کنیم که زن و شوهر هستیم*طنز*
Tongue تاریخ تولدت را وارد کن، اطلاعات خیلی جالبی بهت میده :///
Rainbow قد و وزنت رو وارد کن.چربــی خالص بدنت رو ببین!
  شعر ضد پرسپولیسی..........استقلالیا وارد شن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان