امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 4.29
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

ترول ترول ترول دارم

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

ترول ترول ترول دارم 1

سپاس بدین...ستاره می خوامBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinHeartHeartHeartHeart
sinagk33.blogfدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://sinagk33.blogfa.com/

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=55375

رپ رپ رپ رپ رپ رپ رپSmileSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط چمچم ، زهرا6 ، seta1999 ، HOSEINY_24 ، *Armila* ، 2963 ، zahra! ، narges 18 ، amir 77 ، azary ، لاله من ، آرامش ، AMIRESESI ، رهای شیطون ، ♥Nahal♥ ، سورنا فاول ، manoella ، پرنیا.. ، ياس12 ، mahdi.ir ، 122333 ، alireza2099 ، محمدرضا.ر ، فرهاد1370 ، m-hossein ، mobina bieber ، Ati-74 ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، املیا ، ramin joojoo ، kourosh A ، ساحل007 ، !!nima!! ، .نازنین لیلا ، Shervin_ST ، ☻JOKER☻ ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، sajjademadi ، عاشق سیروان خسروی ، pegah 13 ، amir.beigi ، bieber fan ، MR.FARZAM ، ark ، P e D i ، آتیشششش پاره ، دخمل با حال انجمن ، ZUSE ، mohsen65 ، gh@z@le♥ ، ROhÅற ، mamad.frdis ، tan!a ، ''HeisEnbErg'' ، shawkila ، ~Mahnaz~ ، zolale qasemi ، kimia.1381 ، ayshaaa.1381 ، پرنسس گاردنیا ، امیرحسین خفن ، parsa mo ، mohsen9898 ، Andrea ، ...asall... ، karona ، super hero ، شکوفه2 ، S*A*H*A*R ، Navisa. ، чернаяЛуна ، 30Ḱᗩᔕ ، mxad ، SÅℋAℕⅅ ، sara1112 ، sara-ice girl ، یاسی@_@ ، سانا50 ، KOH ، mohamad-124 ، عاشق حيوانات+12 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، ندا2000 ، امیرحسین محدث ، mario007 ، متین112 ، aliakbar2646 ، reza789 ، ♥bahar♥ ، محسن جون ، پيشي ي ملوس ، سیسیلی ، دختری تنها درباران ، ارش سلوکی ، پسر زیبا ، مادام ایزابلا ، shahi 80 ، mobinamahro ، rohamdan ، gole_pazhmorde ، Samaneh77 ، میم بده ، مهرناز ؟/« ، ♥shakeba♥2013 ، امیرکولاک ، هلیا سرچمی ، @پوریا@ ، مهدی 021 ، alighaemazar ، گار ، شکیبا♥2013♥ ، Neioosha ، TinaMk ، TurK WolF ، FurY ، سامینا ، سالار2000 ، زری جون ، elham love ، Matin Dj ، سمیرا ناناز ، LOVE8 ، mnavid ، nne13 ، melodicl ، حانا ، گل رز آبی...!!! ، سیندرلا2013 ، جوجو15 ، صوصن ، ESSE BLACK ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، shining ، r.hadis ، PISHY ، Negin_1379 ، لی مین هو3 ، مبینافرزین ، یاسمین خانم ، سه تفنگدار* ، mahbod2013 ، A.R.K ، HediVampire ، alishariati2011 ، SEL♥♥♥ ، -м α є ∂ є- ، an idiot ، ♥farbod♥ ، آناهیتا جوووووون ، ☻امیرحسین☻ ، ساچلين ، Dragon_FM ، hosein(●̮̮̃•̃) ، naznazi123 ، amy roz ، ♥فرناز♥ ، زهرا10000 ، bakhi ، בחור משוגע ، *mehrzad* ، panizaa ، oktay.j ، pink lady ، poorzoor ، mfbn ، #marya# ، تینا45 ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، farzad0 ، هاکان ، rezaak ، بهترین دوست ، mohamadali ny ، NavidZ ، ✖ ßåÐ Gï®ℓ ✖ ، .آمیتیدا. ، ar 10 ، **li@** ، ♫❃♥✿ SELENA ♫❃♥✿ ، FAEZEH joon ، sahar6 ، Moham-_-Mad ، pinkie pie ، ຖēŞค๑໓ ، pardis! ، anita299 ، حسام حسام ، عاطی جوجو ، mehdi2020 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، هستی0611 ، Sмιle ، Ofelia ، mahdi207 ، سینا z شهران ، ترول ، Jack Daniel'ѕ ، arooos ، .رونیکا . ، ~Шоиďєгfůι G!яl~ ، ملودیv ، *ARTEMIS * ، _PαяαиÐ_ ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، ❤уαѕαмιη❤ ، هیون جونگ ، sara-kabus ، ARSHIA CLASH
آگهی
25r3025r30وای اینا همشون جدید و عالی بودن دمت گم و عافرین به تو 25r3025r30
25r30به قول موعلم ریاضیمون باریکلا تو باریکلا تو یک خر گنده مال تو 25r30
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
 سپاس شده توسط sinac30 ، SJ Love4ever ، @پوریا@ ، ark
ترول ترول ترول دارم 1خدا وکیلی راست میگهBig Grin
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
ترول ترول ترول دارم 1ترول ترول ترول دارم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط sinac30 ، @پوریا@ ، -м α є ∂ є- ، ark ، Ranger*
اسپم ها پاك شدن اسپم=اخطار✯◡✯
ترول ترول ترول دارم 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ark
خوبBig Grin
ولی
کمUndecided
بود
ممنووووووووووووووووووووووونSmile
پاسخ
 سپاس شده توسط ark
خــوف وَلــی تکراری
پاسخ
 سپاس شده توسط ark
آگهی
تکراریDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط ark
ترول هات خیلی جدید بود×
پاسخ
 سپاس شده توسط ark
باحال بود.Smile
پاسخ
 سپاس شده توسط ark
Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grinخخخخخخخخخخخخ
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

پاسخ
 سپاس شده توسط ark

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ترول و عکس باحال
  ترول کده سری 1
  ترول باحال.اگه تکراری هستم بهم بگید خودکشی کنم
  عکس هایی که دوستشون دارم..
  بیاامضا خوشمل دارم تضمینی پشیمون نمیشی
Thumbs Down ترول های ضد پرس پووووووووووولیس با جنبه ها بیان
  ترول تروله جاسم جاسممممممممممم بیاتر.ول جدید جاستین و ببیننننننن
Tongue هرکی ترول قشنگی داره بیاد
  دوستداران وينكس بيان تو كلللللللي عكس دارم ازش
Brick تصاویر خنده دار و باحال لطف کنید بیاین توکار دیگه ای هم دارم

پرش به انجمن: