امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رنجی به نام دختر بودن

عزیزم پسرا نسبت به دخترا از آزادی بیشتری برخور دارن.اونا میتون هرجا برن ولی دخترا نه.ولی بازم خوبه.
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
آگهی
واقعا که.........................

گویا دختر بودن یعنی:
دختر بودن ینی یه کله قندکه همیشه سخنانش مثل خودش برا بابا و مامان شیرینه

دختر بودن یعنی الگوی خیاطی وسط مجله های درپیت که می خواد برا بهترین عزیزش تکه تکه شه

دختر بودن یعنی همونی باشی كه مادر وخاله وعمه ت هستن یه ماه به تمام معنا چرا چون یکی مثل تو رو تربیت کردن

دختر بودن یعنی " دخترو رو چه به رانندگی؟ " تو باید چرخ خیاطی برونی! اول کار با اشیا راحت تر مثل پسرا که از خرهای پلاستیکی شروع می کنن

دختر بودن یعنی " شنیدی شوهر سیمین واسش یه سرویس طلا خریده 12 میلیون؟" آره ولی شوهر منم برام یه سرویس از عشق و جربزش خریده با عشقش کار میکنه با جربزش پول میاره

دختر بودن یعنی باید فیلم مورد علاقه تو ول كنی پاشی چایی بریزی که به همه خانومی و از خود گذشتگیت رو ثابت کنی

دختربودن یعنی نخواستن و خواسته شدن چرا که هنوز کسی پیدا نشده که بخوایش و اون تورو بخواد

دختر بودن یعنی حق هر چیزی رو فقط وقتی داری كه تو عقدنامه نوشته باشه اما نمی دونم چرا دل شوهرمو تو عقد نامه ننوشتن آخه خیلی می خوامش ومال منه

دختر بودن یعنی " به بابات گفتی؟" داداشت راضیه؟! ناراحت نمیشن؟! رئیس اداره چی؟!!! خوب آره یه طرح عمرانی بزرگ رو باید همه تایید کنن به خصوص رئیس ادارت

دختربودن یعنی " برو تو ، دم در وای نستا" بچه مگه من تو رو از تو جوب آوردم که بندازمت تو جوب من تو رو لای پر قو بزرگ کردم

دختر بودن یعنی " تا حالا کجا بودی ؟" عزیزم؟ خیلی دلم برات تنگ شد

دختر بودن یعنی "كجا داری میری؟" بزار هنوز از نگاه کردن بهت سیر نشدم وایسا

دختر بودن یعنی " تو نمیخواد بری اونجا ، من خودم میرم " آخه صیاد زیاده دوست ندارم مرواریدمو کسی بدزده

دختر بودن یعنی "كی بود بهت زنگ زد؟! با كی حرف میزدی؟" گوشیتو بده ببینم!آخه شنیدن هر آهنگ و صدایی که برا گل من خوب نیست پژمرده می شه

دختر بودن یعنی اجازه گرفتن واسه هرچی ، حتی نفس كشیدن ! آخه من اعتقاد دارم خوب وقتی اون مال منه منم مال اونم

دختر بودن یعنی بگی: "کاشکی منم پسر بودم !!!!!!!!!!!!!!!!"(پاک کردن صورت مسئله و بزرگترین توهین به خودت)ااااااا ببین آخه اگه من پسر بودمدیگه اونو نداشتم اون منو حالا چیکار کنم اگه خدا منو پسر کنه

دختر بودن یعنی بگی: "تو مردی میتونی اما من که....!" نمی تونم برم تو دهن شیر برا خونوادم غذا بیارم

دختر بودن یعنی " خیلی خودسر شدی"(ترجمه: خجالت نمیکشی از مغز و سر خودت استفاده میکنی؟!!!)آخه عزیزم تو هنوز باید چیز یاد بگیری اما من به تو احترام میزارم هر کار کردی پشتتم فقط قبلش یه کم فکر کن

دختر بودن یعنی "خوب به سلامتی لیسانس هم كه گرفتی دیگه باید شوهرت بدیم" ببین من تو رو دوست دارم اما ترشی تو بدرد من نمی خوره من تو رو تو لباس عروس بیشتر دوست می دارم

دختر بودن یعنی سالها بشین تا شاید یه روز یه سبیل کلفت بیاد زنگ درخونتونو بزنه و ببرتت ایشالآ خوشبخت میشی ننه !آخه ننه بزرگ دیگه پسرا سه تیغ می کنن اون با غیرتا دیگه نیستن

دختر بودن یعنی 30 سالت شده هنوز داری میگی :"ایشالا وقتی رفتم سر خونه زندگیم... !" یکی نیست بگه بابا زندگی تو 30 ساله شروع شده تا حالا چه گلی به سر خودت زدی؟ چه لذتی از زندگی بردی؟ حتمآ باید بشینی تا یکی دیگه بیاد تورو خوشبخت کنه؟! ! ! منظورتون رو متوجه نشدم

دختر بودن یعنی بر بدن خود حقی قائل نبودن! یعنی پرورش اندام برای استفاده یک نفر دیگر! یعنی سوء تغذیه برای مانکن شدن! مانکن ههههههههه زن باید پروار باشه تا هم سالم بمونه برا خودش و هم برا بچش و شو هرش

دختر بودن یعنی یه مرد چند میلیون ازت بگیره و دماغتو قصابی کنه تا یه مرد دیگه خوشش بیاد البته اگه در این راه شهید نشی!ای نباشه اون نامردی که اون دماغ بی مورد رو می گه برو مورد دار کن

و در مقابل سالها پز دماغ پهن و زشت شوهرتو بدی و بگی وای چقدر مردونه اس دماغش! هیچ کاری لازم نداره! کی گفته شاید طرف تو تصادف اینجوری شده یا عجیب الخلقه اس حتما باید بره جراحی

دختر بودن یعنی خواستگاره از بابات میپرسه: خوب حاجی حالاجنسو ازبچگی واسم آکبند نگه داشتی ایشالا؟! خط و خش که نداره ها؟!!! لازمه ببرم معاینه فنی؟!!! و بابات میگه برو حالشو ببر خیالت تخت! مورد داشت پس بیار جنس بد بیخ ریش صاحبش ! ای گور ببخشید ماشاا... به بی غیرتی این ناپدری

دختر بودن یعنی آنچنان شستشوی مغزی بشی که به مصادیق ظلمی که بهت شده افتخار هم بکنی ؟؟ موقعی که خوب فکر نکنی این بلاها سرت میاد دیگه باید با یه مرد مشورت کنی تا پازلت کامل شه همون طور که مردا

دختر بودن یعنی از شوهرت متنفری اما شبها تمکین و تمکین! ! ! پس معلوم شد متنفر نیستی فقط باید یکم باهاش منطقی سخن کنی

دختر بودن یعنی بگی: "بیچاره داداشم معلوم نیست زن گرفته یا شوهر کرده !" (نتیجه: ته دلت خودت هم قبول نداری که حقوق مساوی با مرد داری! موقعی اخلاقشون مثل خواهر خوبم نباشه همینه دیگه

دختر بودن یعنی داف بودن البته داف بی گاف! این یکی رو بی خیال چون از معنی داف خوشم نمیاد

دختر بودن یعنی ضعیفه بودن ! و دائم به دنبال سایه بالا سر (همون آقابالاسر) گشتن من کم سوگند می خورم اما به خداوندی خدا سوگند اگه یکم منطقی باشیم خدا اون مرد سوار بر اسیب سپید رویا ها رو بات می فرسته

دختر بودن یعنی شوهرت تو خیابون با یه بنده خدا درگیر میشه و با فحاشی میگه: مگه نمییبینی صاحاب داره! و تو قند تو دلت آب میشه از اینهمه صاحاب داشتن! ! !اینهمه صاحاب داشتن متوجه نشدم

دختر بودن یعنی دیه تو ***** ((لااله الاالله)) !!! متوجه نشدم

برو حالشو ببیر دیگه چی میخوای از این اجتماع دختررررررررررررر؟!!!یه دل زلال زلال

پوزش هامان کبیر را از برای اینهمه ادبیات نا موزون و زشت پذیرا باشید خوب دیگر باید با زفان خودشن سخن کرد اگه اشتباه نگارشی داشت پوزش مرا پذیرا باشید چرا که دیگر حال ویرایش را ندارم
پاسخ
 سپاس شده توسط sp_go ، ...Sara SHZ... ، خانوم گل
من حرفم را پس میگیرم
خواستند از تو بگویند شبی شاعر ها ....
عاقبت با قلم شرم نوشتند نشد!Heart
پاسخ
من از این که دخترم خیلی ام راضی هستم اصلا هم دلم نمیخواد پسر باشم.
درود بر همه ی دخترهاSmileSmileHeartHeart
+من از اینجا פֿــوـاهــم رفت..

و فرقے هــم نمے ڪنـב فانـوــωـے בاشتـہ باشم یا نهــ!

ڪـωـے ڪـہ میگریزב..

از گُم شـבن نمے هــراـωــב..

پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ...
(16-06-2012، 19:32)emma نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من زنم ...
با دست هایی که دیگر دلخوش به النگو هایی نیست
که زرق و برقش شخصیتم باشد

من زنم ...
و به همان اندازه از هوا سهم میبرم که ریه های تو .

میدانی ؟
درد آور است من آزاد نباشم که تو به گناه نیفتی
قوس های بدنم به چشم هایت بیشتر از تفکرم می آیند .

دردم می آید باید لباسم را با میزان ایمان شما تنظیم کنم ..
دردم می آید ژست روشنفکریت تنها برای دختران غریبه است
به خواهر و مادرت که میرسی قیصر می شوی .

دردم می آید در تختخواب با تمام عقیده هایم موافقی
و صبح ها از دنده دیگری از خواب پا میشوی
تمام حرف هایت عوض میشود ..

دردم می آید نمی فهمی
تفکر فروشی بدتر از تن فروشی است
حیف که ناموس برای تو نه تفکر
حیف که فاحشه ی مغزی بودن بی اهمیت تر از فاحشه تنی است !

من محتاج درک شدن نیستم
دردم می آید خر فرض شوم
دردم می آید آنقدر خوب سر وجدانت کلاه میگذاری
و هر بار که آزادیم را محدود میکنی
میگویی من به تو اطمینان دارم اما اجتماع خراب است
نسل تو هم که اصلا مسوول خرابی هایش نبود ..

میدانی ؟
دلم از مادر هایمان میگیرد
بدبخت هایی بودند که حتی میترسیدند باور کنند حقشان پایمال شده
خیانت نمیکردند .. نه برای اینکه از زندگی راضی بودند
نه .. خیانت هم شهامت میخواست ..

نسل تو از مادر هایمان همه چیز را گرفت
جایش النگو داد ...
مادرم از خدا میترسد ...
از لقمه ی حرام میترسد ...
از همه چیز میترسد
تو هم که خوب میدانی ترساندن بهترین ابزار کنترل است ..

دردم می آید ...
این را هم بخوانی میگویی اغراق است
ببینم فردا که دختر مردم زیر پاهای گشت ارشاد به جرم موی بازش کتک میخورد
باز هم همین را میگویی
ببینم آنجا هم اندازه ی درون خانه ، غیرت داری ؟؟

دردم می آید که به قول شما تمام زن های اطرافتان خرابند ...
و آنهایی هم که نیستند همه فامیل های خودتانند ...

مادرت اگر روزی جرات پیدا کردی ازش بپرس
...
بیچاره سرخ می شود و جوابش را باور کن به خودش هم نمی دهد

...

دردم می آید
از این همه بی کسی دردم می آید .
این یکی رو دیگه قبول ندارم احساسات بر این نگاشته غلبه کرده است البته خود این نکته که گفتم واقغا بعضی جاها غوغا می کنه اما تو این مطلب نه
پاسخ
 سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، خانوم گل
اقا دختر بودن بهتره دیگه سربازی هم نمیرید دیگه
|BACK AGAIN|
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل
آگهی
من واقعا خوشحالم دخترم HeartHeart
تازه عاشقه دختر بودنه خودمم هستم اصلا هیچ وقت دلم نمیخواد پسر باشم صد هزار بارم دنیا بیام دختر میخوام باشمSleepy
آنان که با زندگی میسازند زندگی را میبازند
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل
به نظر من پسر بودن بیشتر کیف میدهSleepy
زندگــی ...
به من آموخــــت...
همیشه منتظر حمله ی ....
احتمالیه کسی باشم ..........
که به او...
محبت فراوان کــــــــــردم............
:499:
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، Albert wesker ، خانوم گل
(05-07-2012، 19:45)emma نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظر من پسر بودن بیشتر کیف میدهSleepy
نگاشته ای بس طنز و نغز::::::::آره پسر بودن آی کیف می ده سه ساعت باید با یه دختر صحبت کنی و رو مخش کار کنی تا بهت بگه سلام بعد کلی باید براش خر جمع کنی تابهت رو نشون بده آخه گفته اگه می خوای باهات ازدواج کنم باید خرجم کنی کلی باید براش رز آتشین بخری و مخشو تیلید کنی تا یه چند سالی بهت تخفیف بده تو مهریه آخه می دونی باید بهش چی بگی::::::::عزیزم آخه تو سن شناسنامت رو چیکار داری............................. رو سکه بگیر ببین .... تازه اینا واسه ازدواجه بعد از ازدواج رو چی بگم چه کیفی می ده سه هفته باید بری در خونه باباش بست بشینی تا با وساطت ننه بزرگ پدرش بیاد در خونه زندگییش تازه باید یه سرویس کامل طلا رو هم بخری تا بیادو...............
دختر دعا کنن پسرا به این موضوع سپاس ندن چون اگه سپاس بدن من مجبور می شم به خاطر لطفی که کردن مطلبم رو کامل بذارم آخه ما اینو قبلا نوشتیم یه جا پسرا رو از رو می بردیم یه جا دخترا رو اما الان فقط طرف داری دخترا بود البته تو این موضوع در جاهای دیگه میانه رو بودیم بروید دعا کنید

هامان کبیر را دگر باره از برای این همه نگاشته های تازی و ناموزون ببخشید چرا که بخشایش کاریست از بزرجان و بزرگان
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل ، Magical Girl
من دوست داشتم پسر بودم اما بازم خدا رو شکر میکنم که سالمم
True love does not come by finding the perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly:
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان