امتیاز موضوع:
  • 10 رأی - میانگین امتیازات: 4.1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

رنجی به نام دختر بودن

همه ی شماهاکه نوشتین حقه دخترین ماکه پسریم می گیم ناحقه
:2gw1:elec
پاسخ
آگهی
(06-07-2012، 19:26)**MONA** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوست داشتم پسر بودم اما بازم خدا رو شکر میکنم که سالمم

مگه قرار بود شما رو بزنن که خدا رو شکر میکنین که سالم موندین؟ما پسرا که همچین قصدی نداریمAngel
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
نه. منظورم اینه که از اول سالم به دنیا اومدیم. از همون اول
Heartقدش به "عشق"نمیرسید. "غرور"را زیر پا گذاشت تا برسد!.Heart
پاسخ
یه کم فکر خوبهAngry منظورم اینه که کور و کر و خنگ به دنیا نیومدم
True love does not come by finding the perfect person, but by learning to see an imperfect person perfectly:
پاسخ
(08-07-2012، 15:17)emma نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پسرهایی که میگن دختر بودن خوبه اگه در شرایط ما قرار میگرفتن میدونستن ما چی میکشیم محدودیت ها و ...
کی گفته دختر بودن بهتره نه اصلا کی گفته پسر بودن بهتره ما می گیم هرکسی هر نوع محرمیتی که داره داره بیاید خودش رو بشناسه توانایی هاش رو بشناسه و بفهمه و بدونه که یک آدمه یک انسانه با اون حیوان که هر کاری دلش خواست می کنه فرق داره این هرکاری دلخش خواست با نظریه جبر و یا اختیار متفاوته ها اشتباه نکنی می گیم بابا دختر بودن و پسر بودن هردو خوبه و..........................
در موضوعی که در دست نگاشتن است بدان خواهیم پرداخت

(08-07-2012، 18:07)**MONA** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یه کم فکر خوبهAngry منظورم اینه که کور و کر و خنگ به دنیا نیومدم

خوب کی گفته کسی اینجوریه ها یه کم شفاف تر

(08-07-2012، 17:25)aligoodboy نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همه ی شماهاکه نوشتین حقه دخترین ماکه پسریم می گیم ناحقه
چی چی حقه چی چی ناحقه شمام شفاف تر

(08-07-2012، 17:46)EMINEM2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(06-07-2012، 19:26)**MONA** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من دوست داشتم پسر بودم اما بازم خدا رو شکر میکنم که سالمم

مگه قرار بود شما رو بزنن که خدا رو شکر میکنین که سالم موندین؟ما پسرا که همچین قصدی نداریمAngel
ما امروز رفتیم رو شبکه پارس(فارس شبکه استانی) عامو چی چی میگی قصد چی چی ها کاکو شمام شفاف تر
پاسخ
(08-07-2012، 16:15)خانوم گل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دختر بودن یعنی "خوب به سلامتی لیسانس هم كه گرفتی دیگه باید شوهرت بدیم"[align=center][i][color=#800000]

من با این مسئله خیلی مشکل دارم.
مگه حتما باید لیسانس بگیری.مهم شعورودرک آدمه.مهم اینه که به بلوغ فکری برسه.
درسته از نظر بنده اکثر دخترای ایرانی از سوم دبیرستان به بعد و حتی کمی کمتر هم توانایی جسمانی و روانی و روحانی ازدواج را دارند اما نباید گفت بلوغ فکری بلوغ فکری ینی تکامل عقلانی که انسان همه جوانب کار رو می سنجه که این خصوصیت برا افراد پخته است شمام اگه می خوای اینطوری شی باید بری تو زودپز
وای که دیگه کلافه شدم از بس پارسی و پارس گون سخن نکردم وا................................ی
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل
آگهی
من اونجوری که مطالعه کردم بلوغ فکری کمی بعد از بلوغ جسمی میرسه.
اونم بستگی به خود ادم داره که خوب وبدو تشخیص بده وعقلشو کاربندازه.
دوسال وهشت ماهه که کنارهمیم Heart
پاسخ
(09-07-2012، 8:56)خانوم گل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من اونجوری که مطالعه کردم بلوغ فکری کمی بعد از بلوغ جسمی میرسه.
اونم بستگی به خود ادم داره که خوب وبدو تشخیص بده وعقلشو کاربندازه.
درود ما به شما پوینده و جوینده راه سعادت
خوب این طوری به موضوع نگاه می کنیم که::::::::بلوغ به مفهوم و معنی تکامل هست خوب فکر کنم همه قبول داشته باشن پس بلوغ فکری ینی تکامل فکری کسی که یا خیلی تجربه کرده یا خیلی از تجربه دیگران بهره برده که حالا می تونه خیلی کامل تصمیم بگیره یعنی طرف دیگه به قول معروف پخته روزگاره .
خوب حالا مثلا بلوغ جسمی یا جنسی به چه معنا یعنی طرف دیگه از نظر اون خصوصیات مثل یک آدم بالغه و می تونه مثل اونم عمل کنه البته از نظر جسم و جنس(که جنس کلمه درستی نیست )خوب این تا اینجا روشن شد.
بلوغ فکری بعد از بلوغ های جسمی،جنسی،عاطفی و روانی است که خود بلوغ عاطفی و روانی از کمی بعد از بلوغ جسمی جنسی شروع و اتمامش بستگی به خود طرف داره البته رسیدن به بلوغ عاطفی و روانی بدین مفهوم نیست که بله عاطفه و روان دیگه تعطیل بالکه یعنی تکامل انسان از نظر عاطفی و روانی.

بنده فکر می کنم منظور شما و نویسنده اون کتاب شرایطی که برای ازدواج لازمه البته از نظر روانی(مثل احساس مسئولیت)، عاطفی(درک متابل و با هم بودن به معنایی دگر)و...که به دارا بودن همه اینها می گن بلوغ فکری که در واقع بلوغ فکری یک چیزی است فراتر از همه اینها.اینجا که میگه گاو نر می خواهد و مرد کهن گاهی اوقات همین مرد کهنه کسیه که به بلوغ فکری رسیده البته این بدین مفهوم نیست که کسی تو سنین کم نمی تونه به این خصوصیت برسه بلکه با گذراندن مراحلی چرا که ممکن نباشد.
حالا کسی اگه می خواد به بلوغ فکری که نظر ماست برسه خوب می تونیم تو زودپز بزاریمش البته خطر سوختن هم هستا که دیگه اون دست آشپز رو می بوسه
پاسخ
 سپاس شده توسط خانوم گل
به نظر من که راسته مادخترا حق هیچ کاری رو نداریم نه بریم کوچه بازی کنیم نه بریم اینترنت نه بریم نمایشگاه بازی های رایانه ای (البته من رفتم ولی همه پسر بودن) نه به دوستمون اس ام اس بدیم اگه بدیمم میگن به کی اس ام اس دادی چرا دادی واز این حرفا حق هیچ کاری رونداریم همه زحمتای خونه رو دوش ماست ولی اسمش مال پسراس Sad
پاسخ
توی این جامعه حق دخترا خورده شده ولی ما باید خودمون با تلاشمون کاری کنیم که حقمون خورده نشه بعضی از دخترا فکر می کنن از پسرا کم ترن ولی ما نباید بزاریم که دیگران چنین فکری کنن. هم پسر و هم دختر هردو باهم یکساننTongueSmile
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رنجی به نام دختر بودن 10
پاسخ
 سپاس شده توسط ☭Nicola☭

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان