امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هفت کوتوله واقعی

آمبر استرمر و ترند جانسون زن و شوهری گرجستانی تبار هستند که به طور مادر زادی کوتوله به دنیا آمده اند.آنها پس از 13 سال زندگی در کنار هم،حال دارای 5 فرزند کوتوله هستند که به "خانواده 7 کوتوله" مشهورند.

ترند و همسرش آمبر اولین بار در انجمن معلولین همدیگر را دیده اند.بعد از 3 سال و نیم با هم ازدواج کردند و درست 5 ماه بعد از ازدواجشان در کمال ناباوری آمبر باردارشد.او تنها 53 سانتی متر قد دارد!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت کوتوله واقعی 1

به تازگی آنها در یکی از برنامه های تلویزیونی با عنوان "خانواده های موفق،زوجهای خوشبخت" دعوت کرده بودند.آمبر مادر 5 کوتوله است.

او درباره زایمان هایش می گوید: تمامی دکترانی که من در هنگام اولین بارداری ام به آنها مراجعه کردند به من قاطعانه هشدار دادند که باید بچه را سقط کنم چرا که معلوم نبود که او نیز مانند من و همسرم کوتاه قد هست یا نه!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت کوتوله واقعی 1

از طرفی 90 درصد احتمال داشت که هر دوی ما سر زایمان از بین برویم.اما خواست خدا چیز دیگری بود.و من بعد از پسر بزرگم 4 فرزند دیگر نیز به دنیا آوردم.دومین فرزندمان،دخترم الیزابت به فاصله 2 سال بعد به دنیا آمد.

بعد از الیزابت خدا 2 دختر دوقلو به ما داد که آنها نیز هر دو کوتاه قد هستند.و 5 سال پیش نیز آخرین فرزندم را به دنیا آوردم.

هفت کوتوله واقعی 1

در زمان کودکی پسرم مشکلات زیادی وجود داشت.او به خاطر قد کوتاه و جثه کوچکش نمی توانست در میان همسالان خود حضور یابد.

دیگران او را با تعجب نگاه می کردند و همین باعث ناراحتی من و همسرم می شد.اما به تدریج این مشکلات عادی تر شده و اکنون که پسر کوچکمان 5 ساله است به راحتی با دوستانش بازی می کند.

هفت کوتوله واقعی 1

ترند در ادامه صحبتهای آمبر می گوید: من و همسرم ،بهترین دوستان فرزندانمان هستیم.آنها کودکان با استعدادی هستند.

ما به آنها افتخار می کنیم.

این خانواده گرجستانی تحت حمایت دولت هستند و هزینه تحصیل و درمانشان را دولت تأمین می کند که بسیار از زندگی خود و خرج خود بسیار راضی هستند و زندگی خوبی را در کنار یکدیگر دارند.

هفت کوتوله واقعی 1

هفت کوتوله واقعی 1

هفت کوتوله واقعی 1

هفت کوتوله واقعی 1
پاسخ
 سپاس شده توسط -Edgar ، نا اشنا ، عاشق جانگ گیون سوک ، مهربان ترین دختر دنیا
آگهی
آخی....طفلی....Sad
بیچاره بچه هاشون
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
چقد زشتنBig Grin
هفت کوتوله واقعی 1
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان