امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بگو چی میخوری تا بگویم کیستی ؟؟؟؟

ای خدای بزرگ به من کمک کن تا وقتی میخواهم در مورد راه رفتن کسی قضاوت کنم کمی با کفشهای او راه بروم....
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
حاللا تکلیف من این وسط چیه من از همه این دسنه های غذایی هم میخورم و هم خوشم میاد
لطفا من رو راهنمایی کنید
پاسخ
من رفدار گوشت و نشاسته هستم.
من برنج رو كته (همون جوري كه برنج ابكش نميشه . البته منظورم شفته نيستا) وحشتناك مي خورم وقتي غذا برنج و گوشت داشته باشه من اول برنجو مي خورم بعد گوشتو اين به اين دليله كه من با هر تيكه كوچيك گوشتم 2 تا قاشق برنج مي خورم (حقيقته).Big Grin
ممنون از مطلبت.
در زندگی به 3 چیز تکیه نکن : غرور - دروغ - عشق .ادم با غرور می تازد با دروغ می بازد باعشق می میرد.(دکتر علی شریعتی)
مهران مديري ديالوگ:   تا ديروز جلوي اسانسور واي ميستاد ميگفت دربست  حالا براي من فرهنگ اپارتمان نشيني ياد ميده
فيلم "دايره زنگي"
پاسخ
واقعا در مورد من درست بود و من گوشت سفید و خوراک های دریایی رو خیلی دوست دارم و البته خیلی هم جاه طلبم.:499::499::499:
پاسخ
من بیشتر طرفدار غذاهای گوشتی هستمBig GrinWinkSmileBlush
قلب هم بدون عشق نمی ماند
Heart
پاسخ
من همه ی اینارو دوست دارم و میخورم.دستورالعملی برای این موضوع نتونستم پیدا کنم.
دو حریصی که هیچگاه سیر نمیشوند:دانشجو و دنیادوست.

عبرت هاچه فراوان ان و عبرت پذیرفتن ها چه اندک!
پاسخ
آگهی
همه رودوست دارم
love is like war easy to start and difficult to end
پاسخ
انتقال داده شد.....
بگو چی میخوری تا بگویم کیستی ؟؟؟؟ 4
پاسخ
دوستداران گوشت ها؛ جاه طلب و کوشا

* خلق و خو: معمولا بیشتر افرادی که علاقه فراوانی به مصرف انواع گوشت ها دارند، جاه طلب و در پی کسب بهترین ها در زندگی شان هستند. غذاهای گوشتی جزو غذاهای گران قیمت هستند و کسانی که ذائقه خود را با آنها وفق می دهند، دوست دارند که همیشه در حال تلاش برای کسب بالاترین مقام و موقعیت ها در زندگی شان باشند. طرفداران گوشت، انسان های کوشایی هستند که تن به خوردن هر غذایی نمی دهند و معمولا طعم سبزی ها به خصوص سبزی های آبپز یا بخارپز را دوست ندارند.
* عادت ها: دوستداران غذاهای گوشتی به انواع خوراکی های سرخ شده و فرآورده های گوشتی مانند سوسیس، کالباس یا همبرگر هم علاقه دارند. آنها ترجیح می دهند که غذای خود را همراه با سس یا چاشنی های چرب بخورند. این افراد علاقه چندانی به خوردن نان یا برنج زیاد با غذاهایشان از خود نشان نمی دهند، چون دوست دارند که طعم گوشت را بیشتر از مواد نشاسته ای حس کنند. معمولا کسانی که خوردن گوشت را به سایر خوراکی ها ترجیح می دهند، کمتر به مصرف گوشت هایی که بیش از اندازه طعم دار شده اند، تمایل دارند.
* پیشنهاد: خیلی از افرادی که بیش از اندازه گوشت (به خصوص گوشت قرمز) می خورند به بیماری هایی مانند نقرس به دلیل بالارفتن اسید اوریک خونشان مبتلا می شوند. بنابرانی بهتر است این افراد، مصرف گوشت ها را به 4بار در هفته محدود کنند. بهتر است آنها، گوشت های سفید و خوراک های دریایی را بیشتر از گوشت های قرمز در برنامه غذایی شان بگنجانند. مصرف سبزی خوردن و سالاد سبیزیجاتی که با آبلیمو، آبغوره و آب نارنج، طعم دار شده اند هم به طرفداران غذاهای گوشتی توصیه می شودو. بد نیست دوستداران گوشت قرمز برای پیشگیری از بالارفتن اسید اوریک خونشان از پودر سماق تازه برای طعم دار کردن غذایشان کمک بگیرند. مخلوط کردن سویا با گوشت قرمز چرخ کرده هم می تواند کمی پروتئین گیاهی به رژیم روزانه تان اضافه کند و ارزش تغذیه ای آن را بالاتر ببرد.

HeartHeart
در آتش رهایم ، خدا شاهد است !
به غم مبتلایم ، خدا شاهد است !
شب است و دل و بیکسی ، وای من !
به درد آشنایم ، خدا شاهد است
پاسخ
میوه عشق منه
بگو چی میخوری تا بگویم کیستی ؟؟؟؟ 4
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان