امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عصبانی شدن سلناگومز در روز تولدش

سلام دوستان امروز درباره عصبانیت سلناگومز در روز تولدش براتون گذاشتم سلنا گومز در حالی که تولد21 سالگی اش را جشن گرفت که حواشی زیادی رابه دلیل جدایی اش از جاستین بیبر به همراه داشت محبوبیت سلناگومز به خاطر چهره معصوم و صدای بسیار زیبایش زیاد است و همین امر سبب شد تا او در روز تولدش خبرنگاران زیادی به صورت انلاین و حضوری خواستارمصاحبه با او باشند. در این میان اتفاقی که میان او و یک خبرنگار محلی از برنامه ای تلویزیونی رخ داد باعث شد تا او در روز تولدش نیز سوژه رسانه ها باشد.

او که در به صورت آنلاین مهمان یک برنامه تلویزیونی بود بعد از اینکه خبرنگار از او در مورد جاستین بیبر سوال کرد، اندکی سکوت کرده و با حالتی عصبی مصاحبه را نیمه تمام رها کرد.خبرنگار با اشاره به رفتارهای ناشایست جدید جاستین بیبر از او سوال کرد : با توجه به اینکه شما مدت زمان زیادی را به عنوان دوست نزدیک جاستین در کنارش حضور داشتید آیا مسئله ای در مورد او وجود دارد که ما نمیدانیم و یا متوجه آن نبوده ایم. بعد از مطرح شدن این سوال سلنا مدتی سکوت کرده و با لبخندی عصبی ارتباط را قطع کرد.

او در جواب به سوالی که از وی پرسیده شد در ارتباط با اینکه آیا حاضر است مجددا رابطه اش را با جاستین بیبر از نو آغاز کند پاسخ منفی داد و افزود: زمانیکه ما آشنا شدیم من تنها ۱۸ سال سن داشتم و حاضر نیستم تجربه ای را دوبار تکرار کنم./پرداد او وقتی به خانه برگشت بسیار عصبانی بود و گریه میکردcrying نظر و سپاس یادتون نره دوستانWink

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عصبانی شدن سلناگومز در روز تولدش 1
پاسخ
 سپاس شده توسط !~IмДи~! ، رومینا اتیش پاره ، *$Super Star ، لاله من ، zeydS ، z.l♥ve ، pardis! ، Apathetic ، مائده65 ، .رونیکا . ، AعطریناA ، عاشق دل شکسته
آگهی
الان کجای حرف سلنا سوژه خبر نگارا شد؟HuhHuhHuhHuhمن نمی دونمHuhHuh شما می دونینHuhHuh
مرسی اینممممم سپاااااسHeartHeartو بهتر بود اسمه موضوع رو بزاری سلنا گومز نه جاستین بیبرConfusedHuhHuh
پاسخ
دوستان نظر بدیدSmile

خوب سلنا خیلی عصبانی بود اینطوری:97::97::97::97:AngryAngry

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
خوب بود می30 گلم درباره جاستین زیاد بگو من عاشقشم باشه 

Heart   گاهی دلم تفریح ناسالم میخواد مثل فکر کردن به تو عسیسمHeart

Heart    گاهی دلم تفریح نا سالم میخواد مثل فکر کردن به توHeart

دوستی را از زنبور عسل یاد نگرفتم که وقتی از گلی جدامیشه میره سراغ گل دیگه دوستی را از ماهی یاد گرفتم که وقتی از اب جدا میشه میمیره پس صادقانه بهت میگم دوستت دارم
پاسخ
چشم شما ببخشید گذاشتم جاستین بیبرSleepy

چشم بازم درباره جاستین موضوع میزارم شما سپاس بدید نظر هم یادتون نرهWink

پاسخ
جالب بود عزیزم!
اما ای کاش عکسم میذاشتی!
Tongue
Unknown
پاسخ
آگهی
SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile
Heartعاشق دختر خالم عسل بدیعی و ناراحت از این که رفت.crying
پاسخ
اواااااااااا 
واقعاً 
Heart شريف ترين دل ها دلى است كه انديشه ى ازار كسان در ان نباشد Heart 
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هر وقت اتفاقی واستون میوفته عصبانی نشید و این مطلب را بخونید تا بفهمید چرا !
  کدوم چهره سلناگومز رو میپسندید؟؟؟
  فرار ببر از دست گاومیش عصبانی! +عکس
  چند چیز که باعث میشه دخترا عصبانی بشن(مخصوص پسرا)
Tongue روش های سرکار گذاشتن و عصبانی کردن دخملا.پسرا بخونن تا نسل دخترا رو با هم برداریم.!!!
  وقتی یک جوجه عصبانی می شود=عکس
  زیـــ♥ــن مالیک و کیک تولدش!
  کادوی جاستین ب سلنا در روز تولدش+عکس
  یاداشت احسان علیخانی در روز تولدش
  پسر 18 ساله‌ با قدی کوتاه تر از کیک تولدش +عکس

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان