امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یونگ سنگ گردنبند الله پوشیده؟؟+ عکس

(07-09-2013، 23:34)سارا2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اره حرفتو قبول دارم من کلا دارم میگم

منم نگفتم که تو اشتباه میگی!!!!!
یونگ سنگ گردنبند الله پوشیده؟؟+ عکس 2
پاسخ
 سپاس شده توسط سارا2000
آگهی
ای بابا
من کی گفتم تو میگی من اشتباه میکنم
بیخیال ابجی گلهSmileHeartHeartHeartHeart
به هیچکس و هیچ چیز در این دنیا وابسته نباش ،

حتی سایه ات در زمان تاریکی تو را تنها می گذارد

پاسخ
جالب بود ممنون
پایان من آغاز بی لیاقتی اوست....
پاسخ
(07-09-2013، 23:07)سارا2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 21:52)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(07-09-2013، 19:34)سارا2000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

هه واقعا که لیاقت میخواد اینجور گردنبندا که این اسم روشونه
درسته اما عزیزم خودت یکم فکرکن اگه جای اون بودی اینکارو نمیکردی؟؟
اصلا چرا راه دور بریم همین الانشم به عنوان یه مسلمون حاضری سلیب بندازی گردنت؟؟
مطمئنم که این کارو نمیکنی...پس نباید انتظار داشته باشیم که باوجوداینکه یونگ سنگ مسیحیه بازم گردنبندالله بندازه گردنش

اما دین ما با دین اونا فرق میکنه پریا ی عزیز

یه گردنبند صلیب و تو روش تعصب داری یا گردنبند الله رو وقتی رو زمین می افته زیر پا ، اول کودومو بر می داری؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

.
.
.
.
در هر صورت لیاقت اونو دارم میگم برای این گردن بند
درسته گلم دین ما بادین اونا فرق میکنه
قطعا روی گردنبندالله تعصب دارم و اونو ازروی زمین برمیدارم چون من یه مسلمونم
امااینم بدون که اونم به خاطر همین فرقی که بین دین ما و دین اوناست این کاروکرد...خودتم اینو میدونی که یه مسیحی درک اینو نداره یعنی اصلا نمیتونه درک کنه که چقدراین گردنبندحرمت داره و چقدرخدایی که ما میپرستیم بزرگ و مهربونه...به هر حال عزیزم اون فن اشتباه کردکه یه همچین گردنبند به این باارزشی رو داد به یه مسیحی چون این گردنبند خیلی باارزشه نباید بدیم دست کسایی که بهش اعتقاد ندارن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
Photo 
salam bacheha...man taze ozv shodam..fagat bexatere ye chiz....ounam inke , bache'ha ma chanta xoda darim ?
 esme allah ye nemad ya chizi shabihe in nist ke ba salibo in chiza mogayese beshe....tu hameye dina xodaro parastesh mikonan . che zartosh , che masih , che eslam .ina fagat tarze ebadateshun motefavete . pas age yung seng andaxe bad daravorde , eshtebah karde . oun esme xalegesho andaxte gardanesh na ye nema az eslam . injur chizaro bayad fahmid ... midunid , delam vase xoda suxt , chon mesle inke xodaro fagat tu eslam mibinan na tu bagiyeye dina . in yani xodayike ouna miparastan xodaye yekta nist . age in aga (yung seng) masihiye ! , ta jayi ke man midunam masihiha xodayi ke ma miparastim ro setayesh mikonan , pas andaxtane oun gardanband iradi nadare , fagat be zabune arabi bude , pas az in be bad   shoma ham esmetuno ba zabune english nandazid gardanetun , chon momkene bad negahetun konan....................
albate delam vase yung seng misuze chon hamchin goftan in vase mosalmunast bexatere , shayeaat daravorde , ama xub mishod age oun lahze aglesh miresid inaro migoft...

vagan ke , esme vujudi ke maro afaride'ro , darim ba ye salibo , felano behman mogayese mikonim , tu hich dini andaxtane esme xoda , bad nist

fagat ye chize dige , inke vagan motasefam ke xodaye xodetuno xub nemishnasid ke migid har dini xodaye joda dare .

afarin sara jan har chizi liyagat mixad va hamchenin xube ke etelaate kafi ham dashte bashi naaaaaaaa?

samin jan , damesh garm chiye ? ehteram be din ? kodum din ?hata xodesham nemidune chiyo parastesh mikone . age xodaro miparastid darnemiyavord chon xoda chanta nist va bara har dini ye xoda nadarim..

na na...hich kodumetun dorost nemigid....ama bazam xube dar in mozu sohbat kardid bacheha...hamatuno dus daram...nemidunam tunestam manzuramo beresunam ya na...baram j bedid . bu s buuuuuuuuuuuuuuus  golparakaaa

(07-09-2013، 19:18)*pariya نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم این قضیه مال خیلی وقت پیشه
قضیه هم اینه که یکی ازطرفدارای یونگ سنگ ازعربستان که مسلمون هم بوده اینو به عنوان هدیه میده بهش یونگ سنگ هم که خبر نداشته این چیه و معنیشم نمیدونسته اینو میندازه گردنش(چون کره ایا عادت دارن هرچی که ازفناشون به عنوان هدیه میگیرن ازش استفاده میکنن یه جورایی براشون قابل احترامه اون هدیه)که بعدش توی یه برنامه که فکر میکنم همین برنامه هم باشه ازش میپرسن که این چیه انداختی گردنت(چون خیلی باعث تعجب دیگران شده بوده) اونم میگه که نمیدونم چون یکی ازفنام بهم داده منم ازش استفاده کردم که بعدشم مدیر کمپانی بهش میگه که این گردنبندالله مسلموناست همونی که میندازن گردنشون و این الله هم به معنی خدای مسلمونا هستش که وقتی هم که یونگ سنگ اینو متوجه میشه ازفرداش گردنبند و درمیاره
salam bacheha...man taze ozv shodam..fagat bexatere ye chiz....ounam inke , bache'ha ma chanta xoda darim ?
 esme allah ye nemad ya chizi shabihe in nist ke ba salibo in chiza mogayese beshe....tu hameye dina xodaro parastesh mikonan . che zartosh , che masih , che eslam .ina fagat tarze ebadateshun motefavete . pas age yung seng andaxe bad daravorde , eshtebah karde . oun esme xalegesho andaxte gardanesh na ye nema az eslam . injur chizaro bayad fahmid ... midunid , delam vase xoda suxt , chon mesle inke xodaro fagat tu eslam mibinan na tu bagiyeye dina . in yani xodayike ouna miparastan xodaye yekta nist . age in aga (yung seng) masihiye ! , ta jayi ke man midunam masihiha xodayi ke ma miparastim ro setayesh mikonan , pas andaxtane oun gardanband iradi nadare , fagat be zabune arabi bude , pas az in be bad   shoma ham esmetuno ba zabune english nandazid gardanetun , chon momkene bad negahetun konan....................
albate delam vase yung seng misuze chon hamchin goftan in vase mosalmunast bexatere , shayeaat daravorde , ama xub mishod age oun lahze aglesh miresid inaro migoft...

vagan ke , esme vujudi ke maro afaride'ro , darim ba ye salibo , felano behman mogayese mikonim , tu hich dini andaxtane esme xoda , bad nist

fagat ye chize dige , inke vagan motasefam ke xodaye xodetuno xub nemishnasid ke migid har dini xodaye joda dare .

afarin sara jan har chizi liyagat mixad va hamchenin xube ke etelaate kafi ham dashte bashi naaaaaaaa?

samin jan , damesh garm chiye ? ehteram be din ? kodum din ?hata xodesham nemidune chiyo parastesh mikone . age xodaro miparastid darnemiyavord chon xoda chanta nist va bara har dini ye xoda nadarim..

na na...hich kodumetun dorost nemigid....ama bazam xube dar in mozu sohbat kardid bacheha...hamatuno dus daram...nemidunam tunestam manzuramo beresunam ya na...baram j bedid . bu s buuuuuuuuuuuuuuus  golparakaaa

SmileAngelShy
پاسخ
خو دینش اینه شیکارش دارین

گُـل مَـטּ گآهے بـבاـפֿـلاـᓆ פּ ڪҐ حوصـِلـہ פּ مَغــرور بـوב...
امــّـــــا..
مانـבنـــے بــوב .
ایـטּ بـوבنـَش بـوב ڪـِـہ اפּ را تبـבیــل بـہ گـُــل مـטּ ڪرבه...✿

پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
آگهی
طرفدارعرب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یونگ سنگ گردنبند الله پوشیده؟؟+ عکس 2 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط گل سا2 ، *pariya
راس میگه طرفدارعرب دیگه ندیده بودیم!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ko*minam ، *pariya
اصن عربامگه طرفدارهمچین کساییم میشن؟Huh
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یونگ سنگ گردنبند الله پوشیده؟؟+ عکس 2 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، گل سا2
خب اینم ازعجایبه دیگه!!!!!!
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  بیوگرافی لی یونگ آه+ عکس های او
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون
Rainbow عکس های پارک سه یونگ بازیگر نقش شاهزاده نوگوک در سریال سرنوشت
  جانگ وو یونگ عضو گروه 2pm
  خبری داغ از هیو یونگ سن
Rainbow عکسهای جدید یونگ هوا در سریال سه تفنگدار
  دزدیده شدن جایزه ی کیم هیون جونگ توسط یونگ سنگ!!!
Photo عكس هايي از "جونگ یونگ هوا"...(شين وو)
  یونگ سنگ وعشق هــــــــــــــــــــــــــــــــــایی که داشته♥♥
  عکسهای کنسرت یونگ سنگ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان