امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

باریک‌ترین صفحه کلید جهان به نازکی کاغذ

باریک‌ترین صفحه کلید جهان به نازکی کاغذ 1
باریک‌ترین صفحه کلید جهان به نازکی کاغذ + تصاویر
محققان انگلیسی صفحه کلید انعطاف‌پذیری با ضخامت نیم میلی‌متر طراحی کرده‌اند که از فناوری بی‌سیم برای برقراری ارتباط با تبلت و تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کند.

محققان انگلیسی صفحه کلید انعطاف‌پذیری با ضخامت نیم میلی‌متر طراحی کرده‌اند که از فناوری بی‌سیم برای برقراری ارتباط با تبلت و تلفن همراه هوشمند استفاده می‌کند.

باریک ترین صفحه کلید جهان توسط محققان شرکت CSR طراحی شده است که می تواند مناطق حساس به لمس در تبلت و تلفن های همراه هوشمند را گسترش دهد.

صفحه کلید بی‌سیم از طریق تراشه CSR1010 به تبلت یا تلفن همراه هوشمند متصل شده و قابلیت برقراری ارتباط با رایانه های ویندوز 8 را دارد که در مقایسه با بلوتوث های استاندارد برق کمتری مصرف می کند.

برای طراحی باریک ترین صفحه کلید از تلفیق فناوری بی سیم و قطعات الکترونیک انعطاف پذیر و قابل چاپ استفاده شده است.

صفحه کلید قادر به دریافت لمس و کنترل حرکات دست است؛ همچنین امکان استفاده از یک قلم تایپ برای تشخیص دست خط و طراحی و رسم در نظر گرفته شده است.

این دستگاه بعنوان پوشش محافظ برای تبلت نیز محسوب شده و می تواند بخش لمسی تبلت و تلفن همراه هوشمند را گسترش دهد.

علاوه بر عملکرد بعنوان یک صفحه کلید کامل برای تایپ کردن در تلفن همراه، یک فضای لمسی بزرگ برای رایانه های رومیزی نیز محسوب می شود.

این صفحه کلید از سیلیکون لمسی Atmel برای حس مناطق چندگانه لمسی بر روی سطوح و رساناهای چاپی CIT‌ برای غشای انعطاف پذیر ساخته شده است.

باریک ترین صفحه کلید روز جمعه 15 شهریور در نمایشگاه IFA‌ برلین به نمایش در می آید.

باریک ترین صفحه کلید جهان به ضخامت نیم میلی متر
 استفاده از صفحه کلید بعنوان پوشش محفظ تبلت
 باریک ترین صفحه کلید جهان
 باریک ترین صفحه کلید جهان

پاسخ
 سپاس شده توسط BAHEREH!!`´ ، mobina bieber ، Ƒαкє ѕмιƖє ، aalcapoo ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، آتیشششش پاره ، مایلی ، "K!nd~G!Яl" ، | NEON DEMON | ، nahid% ، دختری تنها درباران ، mrmy ، mahsa ESHGHi ، ✘ ßαÐ-þʘy ✘ ، ღ narges ღ ، I LOVE YOU FARHAD ، baaran ، samira 409 ، نازدخت ، am I alone ، ρѕуcнσραтн ، sara-ice girl ، زهرا10000 ، مهدی خفن
آگهی
:229::229::229::229:
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط baaran
یا امام سیزدهم
۲۰ بار دیدمت . ۱۹ بار بهت خندیدم . ۱۸ بار به من اخم کردی . ۱۷ بار از دستم خسته شدی . ولی ۱۶ بار دیگه سعی کردم و ۱۵ جمله عاشقانه را ۱۴ بار به ۱۳ زبون و ۱۲ لهجه و ۱۱ روز و ۱۰ بار به کمک ۹ نفر به تو گفتم . اما تو ۸ بار قهر کردی . ۷ بار روتو از من برگردوندی و من ۶ بار برات مردم . ۵ بار قربونت رفتم و ۴ بار نازتو کشیدم . تا ۳ بار ناز کردی و ۲ بار خندیدی و جونمو به لب رسوندی و
 هنوز  ۱ بارهم نگفتی دوستم داری.
پاسخ
قیمتش چنده؟
پاسخ
 سپاس شده توسط baaran
HuhConfusedConfusedHuh
پاسخ
چه خوشگل من مي خوامcrying
پاسخ
آگهی
مگه میشششششه؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط samira 409
TongueTongueTongueTongueTongueHuhHuhHuhHuhHuh
درد من چشمانی بود
که به من اشک هدیه می داد!
و به دیگران چشمک...
[/font][/size]
پاسخ
ماشالله چه فتوشاپایی بلدیناااااااااااااااااااااا
بنی ادم اعضای یک پیکرند
که مانند خرو سگ به هم میپرند
چون عضوی به درد اورد روزگار
شوند ز دگر عضوها بی قرار
توکز محنت دیگران بی غمی
گمونم پسر عمه ی شلغمی

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
جالبه ولی هر لحظه ممکنه پاره شهTongueBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان