امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تابلوی عجیبی که فقط خانمها آن را می ببینند +عکس

تابلوی عجیبی که فقط خانمها آن را می ببینند +عکس
تابلوی عجیبی که فقط خانمها آن را می ببینند +عکس 1
در دنیای اینترنت، شرکت‌ها می‌کوشند که متناسب با رفتار آنلاین کاربران، آگهی‌‌های صفحات وب را تنظیم کنند تا میزان کلیک بر آگهی‌ها و درآمدشان بالاتر برود، اما آیا همین کار می‌توان در دنیای آفلاین هم به یاری فناوری انجام داد؟

به گزارش دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ایران ناز در خیابان آکسفورد لندن، نوع تازه‌ای از تبلیغات در حال آزمایش است. در این تبلیغ تعاملی، یک دوربین وضوح بالا، رهگذاران کنار خیابان را می‌بیند و متناسب با جنسیت آنها برایشان آگهی پخش می‌کند. سیستمی تشخیص چهره این آگهی، در ۹۰ درصد موارد، درست عمل می‌کند و می‌تواند تشخیص بدهد که با رهگذر مرد یا زن سر و کار دارد.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تبلیغ که هزینه آن ۳۰ هزار پوند است، توسط یک سازمان غیرانتفاعی مدافع حقوق کودکان در کشورهای جهان سوم، ترتیب داده شده است. به رهگذران زن یک آگهی ویدئویی ۴۰ ثانیه‌ای با عنوان «به خاطر اینکه یک دختر هستم» نشان داده می‌شود که مردم را تشویق به یاری‌رسانی برای آموزش درست دختران کشورهای در حال توسعه می‌کند. اما به رهگذران مرد، این آگهی به صورت کامل نشان داده نمی‌شود و آنها به وب‌سایت این سازمان راهنمایی می‌شوند.

هدف از این تفاوت در نمایش آگهی این است که به نوعی به مردها نشان داده شود که وقتی حقوق اولیه از کسی سلب شود، چه حس و حالی ایجاد می‌کند. این آگهی دو هفته به نمایش درخواهد آمد و امید می‌رود که ۲۵۰ هزار دلار از این طریق برای مقاصد بشردوستانه کمک جمع‌آوری شود.
پاسخ
 سپاس شده توسط خانومي ، mahsa joon 22 ، دختر اتش ، MONA-GH ، marjan74 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، amir1102 ، *Armila* ، βΑllεяiηΑ♡ ، mobina bieber ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، لاله من ، سورنا فاول ، sara1112 ، Apathetic ، 11chelsea ، دلارام2 ، ♥shaqayeq♥ ، پری استار ، عسل love ، سایه22 ، _wιɴɴer_ ، sara-ice girl ، حقوقدان انجمن
آگهی
اگه راست باشه چقد باحاله
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra161
جلل خالق 
بهخدا نگو مشگل بزرگی دارم .به مشکل بگو چه خدای بزرگی دارم.
         دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
موزیک ویدیو چی شد صدات قطع شد آرمین 2AFM                                         
تابلوی عجیبی که فقط خانمها آن را می ببینند +عکس 1تابلوی عجیبی که فقط خانمها آن را می ببینند +عکس 1
پاسخ
 سپاس شده توسط zahra161
جالب بود ولی یه ذره هم خفن:cool:
پاسخ
دمت گرم باو از کجا اوردی اینارو
پاسخ
جلدالخالق !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
.
پاسخ
آگهی
:297::297::297::297::297:
پاسخ
Big GrinBig GrinBig Grin

پاسخ
جالبه
زمانی شعر می گفتم برای غربت باران,
اما حالا خودم تنها شدم
تنهاتر از باران . . .
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هشدار! مشکل عجیبی که گوشی های اندروید را از کار می اندازد
  آبشار عجیبی در قطب که خون از آنها خارج می شود + عکس
  کودکی عجیبی که 300 دندان دارد! (عکس)
  اتفاق عجیبی که اشک همه را در ترمینال جنوب درآورد (عکس)
  بیماری عجیبی که چشمان این دختر بچه را زیبا کرد (عکس)
  آمارهای بسیار جالب از میزان خرید کردن خانمها!!!!
  کلیپ موجود عجیبی که 11 میلیون بیننده داشت+عکس
  قورباغه عجیبی با بدن خاردار! + تصویر
  اتفاق عجیبی که برای یک خواننده زن رخ داد +عکس
  شی عجیبی که در حیاط کاخ سفید سقوط کرد !

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان