امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

اووووووووف! چرا ایراد بنی اسرائیلی میگیرید باووو
نترسید کسی با زاخارا کاری نداره،منظور رضا قاف و ملتفتیا بود...
زد یه باره میترکونه ولی مهراد برا آهنگش(اوبی) شیش ماه قبل تو اف بی پست میزاره و حتی از روند ساختن بیتشم پست میزاره...Big GrinBig GrinBig Grin

حماسه که شوخی بود ولی چه بخواید چه نخواید اثر منفی جز سه دیس ترک برتر رپ فارسه! (میتونید خودتون سرچ کنید...)
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 4
The music feels better

پاسخ
آگهی
(25-01-2014، 21:15)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زد یه باره میترکونه ولی مهراد برا آهنگش(اوبی) شیش ماه قبل تو اف بی پست میزاره و حتی از روند ساختن بیتشم پست میزاره...Big GrinBig GrinBig Grin

حماسه که شوخی بود ولی چه بخواید چه نخواید اثر منفی جز سه دیس ترک برتر رپ فارسه! (میتونید خودتون سرچ کنید...)

عزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــزم چون زدبازی بیت میسازه پیشــــــــــــــــرو کاور میکنه ههSleepy
حماســــــــــه که شوخیــــــــــــــــ بود ....................هه

ببین رپ فارســــــــــــــــــــــــــــــــــــــی فحش نیس دادا یکی فحش بده جو بگیره بره رو هـــــــــــــوا SleepySleepySleepySleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://lashibazi.mihanblog.com/
×تڪ پَــرِ ڪسـے نَباݜ ڪﮧ נَمـ پَــرِ هَمَسـ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(25-01-2014، 21:15)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اصلا مگه کسی می تونه با زاخارا کاری داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ایسان پویا***** ، AuTuMn
بابا اگه اختلافا تموم شه من اسممو عوض میکنم ولی از همون اهنگ فا. کرمو رضا پیشرو ریخت
پاسخ
 سپاس شده توسط ایسان پویا***** ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(25-01-2014، 21:19)ایسان پویا***** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــزم چون زدبازی بیت میسازه پیشــــــــــــــــرو کاور میکنه ههSleepy
حماســــــــــه که شوخیــــــــــــــــ بود ....................هه

ببین رپ فارســــــــــــــــــــــــــــــــــــــی فحش نیس دادا یکی فحش بده جو بگیره بره رو هـــــــــــــوا SleepySleepySleepySleepy

خب این الان چه ربطی داشت؟؟؟؟ داریم درمورد جو دادن قبل اومدن ترک حرف میزنیم! به بیت ساختن زد چه ربطی داره! رضام بیت میسازه(بیتاش در حد زد نیست،قبول!) همه کاراش کاور نیست!
بیت نابو دیدیم چطوری ساختنTongueTongueTongue البته اون کار علی مجیک بود!

رپ فارس رپ عرب رپ آمریکا رپ گینه بیسائواز یه خانوادن، تو رپ ساسنور کردن مسخره ترین کاره...
زد از کلمات رکیک استفاده میکنه پیشی فحش میده! در کل اگه بخوای از فحش دادن پیشی ایراد بگیری منم میتونم یه صفحه درمورد ایرادا و لطمات فرهنگی کارای زد برت روضه بخونم...
تو دیس فحش خیلی رایجه! نمیشه جداش کرد (البته ورس یک اثر منفی خعلی ناجور بود)
ولی به گفته رضا ورس1 رو هیچکس(بابای رپ فارس) نوشته،هیچکسم تکذیب نکرد...
رپ رپه چه فارسی و چه غیر فارسی توش کلمات رکیک و فحش فراوونه،چه بخواید چه نخواید!
The music feels better

پاسخ
عزیزم تو هنوز با خودت درگیری اصلا هر پستت پست قبلت رو نقض میکنه قضیه چیه؟خوبی یه دور پستات رو بخون حرف آخرت رو بگو والا من گیج شدم انقد تو ساز زدیSleepyDodgySleepySleepySleepyHuhHuh
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
آگهی
(26-01-2014، 15:59)ایسان پویا***** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

عزیزم تو هنوز با خودت درگیری اصلا هر پستت پست قبلت رو نقض میکنه قضیه چیه؟خوبی یه دور پستات رو بخون حرف آخرت رو بگو والا من گیج شدم انقد تو ساز زدیSleepyDodgySleepySleepySleepyHuhHuh

فرق من با تو اینه که کورکورانه طرفداری نمیکنم!!! Wink
شاید فکر میکنی طرفدار دو آتیشه رضام که میگی پستام پستای قبلمو نقض میکنه!!!Sleepy
خوشحال میشم چندتا تناقض تو حرفامو نشون بدی...Heart

راستی هنوزم نفهمیدم بیت ساختن زد چه ربطی به تبلیغ قبل اومدن ترک داره؟؟؟Tongue
The music feels better

پاسخ
(26-01-2014، 18:12)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(26-01-2014، 15:59)ایسان پویا***** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فرق من با تو اینه که کورکورانه طرفداری نمیکنم!!! Wink
شاید فکر میکنی طرفدار دو آتیشه رضام که میگی پستام پستای قبلمو نقض میکنه!!!Sleepy
خوشحال میشم چندتا تناقض تو حرفامو نشون بدی...Heart

راستی هنوزم نفهمیدم بیت ساختن زد چه ربطی به تبلیغ قبل اومدن ترک داره؟؟؟Tongue

تو تکلیفت با خودت معلوم نیست
رضا هنوز به این در جه نرسیده که طرفدار یه آتیشه پیدا کنه چه برسه به دو آتیشه Sleepy
تو نیم من آتیشه هم نیستی فقط داری کل میکنی
خوب میشی Sleepy
پاسخ
خیلی خب شاه تهران اومد من اینترنتم قطع بود ولی حالا اومدم

چی؟؟ حتما زدبازیا فقد طرفدار دواتیشه دارن؟ چی میگی زاخار ی مشت تازه به دوران رسیده اومدن شاخ شدن پیشرو با پول خودش سعی کرده ولی زدبازی با پول باباهه اهنگ دادن

تو چی میگی رها؟ رضا اگه بخواد زدبازیو همون جایی که هستن خاک میکنه

چرا دروغ میگی؟ پس عمه ی دوستم اول رو اهنگای امینم کاور میکرد یا زدبازی حالا خوبه خود زدبازی هم گفته تو مستند که اول کاور میکرده

تو حرف نزن که هی میگی رضا روانیه روانی تر از زدبازی مگه میشه پیدا کرد

هه هه هه حالا نگیم رها ترسیده بود از این که داشتم ظایعشون میکردم بهم اخطار داد تا نتونم نظر بدم اینو بگم که پاهاتون ایران برسه میشه خوابتون تلخ
[rtl]روي قبرم مينويسم ساکت،اينجا يکي خوابِ که دلش نميخواد پاشه[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم تابوت من يه کشتيِ يه نفره بودش که خارج کرد منو از دنياي راکد[/rtl]
[rtl]روي قبرم مينويسم کسي طلب آمرزش نکنه[/rtl]
[rtl]من اهل التماس کردن نبودم و نيستم[/rtl]
[rtl]کار بدم بيخ ريش خودمه[/rtl]
[rtl]اهل اينکه کسي ريشمو نبينه نيستم...[/rtl]

پاسخ
نقل قول: اینو بگم که پاهاتون ایران برسه میشه خوابتون چپ

تلخConfused
The music feels better

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
  دعوای امیر تتلو و جی جی
  دعوای کاردی بی و نیکی میناج با لنگه کفش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان