امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟

(25-01-2014، 15:34)ایسان پویا***** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در جواب بعضیا و همچنین جناب saeedrajabzade:cool:

رضا از صفر و استعداد خودش شروع کرد... یه هیپ هاپیه واقعیه..((عجب!!! رضا حتی بلد نیست هیپ هاپ برقصه چه برسه به این که بخونه? و توش بهترین باشه !کدوم یک از کاراش محتوا داره ؟؟بیشتر دچار اختلال روانیه زیرا که فقط دنبال این ه که یکی رو پیدا کنه و چند تا فحش بهش ببنده !!کسی که باداداشش خوب تا نکنه ...دیگه.. فبها....!!! ولی بدون دادا فحش باد هواست بر میگرده به خود آدم!!!))

هیپ هاپی برقصه؟؟؟!!! هرکی برک دنس بلد نباشه هیپ هاپی نیست؟؟؟!
دادا انصافا چندتا از کارای رضا رو گوش دادی؟؟؟ برو ترک سکوتو گوش کن،بعد بیا باهم صحبت میکنی...
حاظرم قسم بخورم به اندازه کل کارای زد توش معنی هست...
همین دیوونه2 و کلافگی دوتا جزء شاخ ترین ترکای امسال بود...

با چیز کلک بازیاش اصن حال نمیکنم ولی از این فنچه های که از پول ددی بالا رفتن خیلی بیشتر قبولش دارم...((پول آره مهمه ولی  معیار نیست  زد بازی استعدادش رو داره که به اینجا رسیده هنوز تیکه هایی که تو رپه برای خیلیا مجهول معلوم میشه که پرت نمیگه قبلش کلی فک میکنه وآهنگ میده ...تو برای من یه تیکه از تکس های پیشرو رو بگو که نیاز به تفکر داشته باشه برای درکش25r30 ))

ههههه! چندتا آهنگ فلسفی زدو بگو بریم گوش کنیم...
رضا سبک اصلیش گنگه زد پارتی... هردو کاراشون از لحاظ معنی دوزار نمیارزه
ولی رضا تک و توک آهنگای فلسفی میده که به اندازه کل کارای زد معنی داره...
دوباره بهت پیشنهاد میکنم سکوتو گوش کنی...

یه دیس داد! زد جوری سوخت که چاتا دیس پشتش داد ولی بازم سوزشش کم نشد تو مستند اون حرفا رو زدن...((عزیزم نمیدونم شما چطور متوجه نشدید رضا با حضورش تو مستند رسما عآآره ...برای این که این اومد توش گفت من زدبازی رو قبول دارم و کا راش رو دنبال میکنم ..ولی زد بازی به صورت کاملا رسمی گفت دو قرون به زور حسابش میکنمBig GrinBig GrinBig GrinSleepy))

ههههه! فک کردید خیلی کاره شاخی بود؟؟؟ رضا رو گول بزنید بیارید تو مستند بد از حرفای طرف مقابل چیزی بهش نگید و اینطوری ضایعش کنید؟؟؟
ولی باز به نفع رضا شد ،چون با پست علی گوجه تو اف بی دست اردشیر رو شد و همه فهمیدن رضا بازی خورده...

نقل قول: دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 3

یادمه بعد اینکه چاقال نامه میگفتن اعضا زد رپو بوسیدن گذاشتن کنار و به شغل شریف چوپانی روی آوردن25r30((عزیزم چوپانی شغل انبیاست 3fsSleepyTongue))

باجه اینطوری زدم میشه پیامبر اولوالعزمSmile
یکی باید شاخ اینا رو میشکوند به نظرم رضا خیلی خوب اینکارو کرد...((هیشکی هم نه رضا Huh شاخ بشونه!!! کی گفته زد بازی شاخ داره :cool:Exclamation اون رضاست که شاخ میشه رو سر طرفداراش))

اثر منفی - چاقال نامهTongueTongue

ایکاش از زد نمیکشید بیرون تا بفهمید سلطان گنگ کیه......((رضا کشید بیرون ولی بد تو مستند به.... رفت))

تو مستند رضا نارو خورد... اونم از اردشیر...
دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 3
The music feels better

پاسخ
 سپاس شده توسط Sina_0611
آگهی
پستا این یارو ، رو قبلا دیدم!!!!!

مهم نی این زاخار ارزششو نداره که بخوام 2 ساعت تایپ کنم!
پاسخ
 سپاس شده توسط ایسان پویا***** ، saeedrajabzade ، First Star
نقل قول: دعوای بین زدبازی و پیشرو!؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟ 3

خب....................

معلومه که علی اوج از پیشرو طرفداری میکنه چون برادر نا تنی پیشروست

و هر کسی باشه طرفداری میکنه.......

هرچند بعضی جمله هاش منطقی بود ولی دلیل نمیشه با این

حرفا جلب توجه کنه و طرفدارا رو به جوش بیاره...

و خودشونو جوری نشون بدن انگار تقصیری ندارن.......

بنده کاملا مخالفم با این حرفا .............

=======================================================
دومین اتفاقی که رخ داده....

حمله بی فرهنگانه طرفدارای پیشرو به پیچ فیس بوک اردشیر احمدی

و توهین به ایشان بود........

که گویا اردشیر احمدی تو این مستند طرف زدبازی رو گرفته...

درحالیکه ایشان فقط این مستند رو تهیه کردن و تو مصاحبه هم هیچ حرف مخالفی نزدن.....

=============================================

و در اخر پیشرو تو پیچ فیس بوکش نوشته:

از اردشیر احمدی بکشید بیرون.این بنده خدا زحمت کشیده اینقدر فحش ندین اونجای اول اخر کسی که بخاطر من به کسی از این لحظه به بعد با دیدن این استاتوس فحش بده......

من اعتراف میکنم مشکل روانی دارم و اینکه ارزش فکر کردنم ندارم این بحثارو تموم کنیم .بچسبیم به کار که خیلی از استاندارد دنیا عقبیم...

=======================================================

بدیهی بودکه چنین اتفاقاتی میوفتاد و جای هیچگونه تعجبی نیست...!

و بهتره که به جای اینکه این موضوع را کش بدیم به بایان برسانیم

و به کارای اینده زدبازی متمرکز شویم

و من نمیگم حق با کدوم طرفه خودتان قضاوت کنید...

پایان SleepySleepySleepySleepySleepySleepySleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://lashibazi.mihanblog.com/
×تڪ پَــرِ ڪسـے نَباݜ ڪﮧ נَمـ پَــرِ هَمَسـ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، saeedrajabzade ، First Star
نقل قول: و در اخر پیشرو تو پیچ فیس بوکش نوشته:

از اردشیر احمدی بکشید بیرون.این بنده خدا زحمت کشیده اینقدر فحش ندین اونجای اول اخر کسی که بخاطر من به کسی از این لحظه به بعد با دیدن این استاتوس فحش بده......

من اعتراف میکنم مشکل روانی دارم و اینکه ارزش فکر کردنم ندارم این بحثارو تموم کنیم .بچسبیم به کار که خیلی از استاندارد دنیا عقبیم...

اسکل همین کارارو کرد که همه براش شاخ شدن...
الان پیشرو تو اوجه،راحت میتونه حماسه 85 رو تکرار کنه ولی دلیل اینهمه صبر و سکوتو نمیفهمم!
اردشیر گند زد تو مستندش بهش،هیچی نگفت! تازه طرفداریشم کرد!!!!!!!
درکل این پیشرو(شخصیتش) دوزار برام ارزش نداره... من پیشروی عصبی رو میخوامSmileSmileSmile

درمورد طرفدارایی که رفتن پیچ اردشیرو با خاک مساوی کردن باهاتون موافقم... کل کل بین رپرا طبیعیه و نمک رپه!
دلیل نمیشه طرفدارا به هم فحش خارمادر بدنDodgyDodgyDodgyDodgy
The music feels better

پاسخ
(25-01-2014، 20:44)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

الان پیشرو تو اوجه،راحت میتونه حماسه 85 رو تکرار کنه ولی دلیل اینهمه صبر و سکوتو نمیفهمم!
درکل این پیشرو(شخصیتش) دوزار برام ارزش نداره... من پیشروی عصبی رو میخوامSmileSmileSmile

درمورد طرفدارایی که رفتن پیچ اردشیرو با خاک مساوی کردن باهاتون موافقم... کل کل بین رپرا طبیعیه و نمک رپه!

خوب میشی دادا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinSleepyAngel
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
بهتره احترامت رو نگه داری!!!!!!!!

حماسه 85 25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

پیشرو برا هیشکی ارزش نداره! ناراحت نباش!!!!!!!!!
پاسخ
آگهی
(25-01-2014، 20:47)ایسان پویا***** نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2014، 20:44)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوب میشی دادا Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinSleepyAngel

یه سوال: چندسالته و چند ساله رپ گوش میدی؟؟؟SmileSmileSmile

کاش از خدا یه چی دیگه میخواستم ShyShyShy

The music feels better

پاسخ
اون خودش به گ ا رفته لازم نی کسی رو بفرسته!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، First Star
(25-01-2014، 20:49)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حماسه 85 25r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r3025r30

تهدید بود؟؟؟؟25r3025r3025r3025r3025r30
پسر جون! برو یه سرچ بکن بهتربن دیس ترک رپ فارس تا بفهمی چی میگم!
پ نمیدونم سوزشتون برا چیه!

بیخی من حرفامو زدم قضاوت با بیننده Blush

بیخی من حرفامو زدم! قضاوت با بیننده...Blush
The music feels better

پاسخ
(25-01-2014، 20:55)saeedrajabzade نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-01-2014، 20:49)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تهدید بود؟؟؟؟25r3025r3025r3025r3025r30
پسر جون! برو یه سرچ بکن بهتربن دیس ترک رپ فارس تا بفهمی چی میگم!
پ نمیدونم سوزشتون برا چیه!

بیخی من حرفامو زدم قضاوت با بیننده Blush
زدبازی مثل ایشون بیانیه نمیده که من این کار رو میکنم این کار رو نمیکنم ؟!!! یبارکی میتـــــــــــــــــــــرکــــــــــــــــــــــــونه
ک...ن سوزیش بمونه واسه بد خواهاش اونایی که بنگی ان بکنن سیگار رو روشن باهاشBig GrinBig GrinBig Grin
هرکس با فرهنگ خوانوادگیش پیش میره یکی روانی یکی عادی
SleepySleepySleepySleepy:89::89::89::89:ru1ru1:297::297::297::306::306::306:rdingrdingrding من تو شُکم حماســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ پیشــــــــــــــــــــــــــــی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 85!!!!!!!!!!!!! بــــــــــآ کی کار داری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ خانواده خوبن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!SleepySleepySleepyHuh
پاسخ
 سپاس شده توسط saeedrajabzade ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، AuTuMn ، Jack Daniel'ѕ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دعوای دو خواننده بر سر آهنگی که اصلا مال آن‌ها نیست!
  دعوای شدید بین دو خواننده سرشناس! / من به صورت پرینس تف کردم و او هم سعی کرد به من مش
  آهنگ جدید پیشرو بخاطر....بدو بیا
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
  موزیک ویدیو آهنگ دیوونه از پیشرو
  زادروز رضا پیشرو
  خدا حافظی پیشرو از رپ فارسی
Music طرفدار های پیشرو که گروه نابغه ها رو تشکیل داد
  دعوای امیر تتلو و جی جی
  دعوای کاردی بی و نیکی میناج با لنگه کفش!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان