امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا در تورش گریه کرده و دلتنگ شده

Heart 
خبر جديدي منتشر شده که سلنا در تويتر خودش يه تويت کزده که عکس تويت رو براتون ميزارم در اين خبر اومده که سلنا اون طور که از رفتاراش معلومه خيلي تنها مونده و زير زيرکي داره به جاستين فکر ميکنه هر چي باشه اونا دو سه سال به هم خيلي نزديک بودن و خيلي همديگه رو دوست داشتن ولي جالا بعد جريان دعوا و بوسه ارينا گرند هرچي بين اونا بوده تموم شده ولي نه به خاطر اين دو دليل يه دليل ديگم داره به خاطر خانواده سلنا!!!
سلنا تو يکي از مصاحبه هاش که تقريبا يه ماه پيش بوده گفته"من از دعوا کردن با جاستين و دوباره اشتي کردن باهاش اصلا ناراحت نميشم ولي من بايد اول به احساسات خودم و بعد به احساسات خانوادم و فکرشون در مورد اينده من اهميت بدم چون هرچي باشه من يکي از اعضاي اون خانوادم و بايد به حرف اعضاي خانواده احترام بزارم"
یکی از دوستای سلنا که تو اوتوبوس با اون بوده گفته:سلنا قبل رفتن به کنسرت که ما تو اوتوبوس بودیم و به سمت محل کنسرت میرفتیم دیدیم سلنا رو یکی از صندلی های اوتوبوس نشسته تنهایی و داره اهنگboyfriend جاستین رو با handsfree گوش میکنه که کسی نفهمه!!!!
سلنا واقعا جاستينو خيلي دوست داشت و احتمالا هم داره ولي ديگه بين خانوادش و جاستين گير کرده و از همه اينا گذشته جاستين ديگه با ارينا ميگرده و اصلا علاقه اي به ديدن سلنا نداره!!!
جاستينم در حد خودش سلنا رو دوست داشت ولي نه به اندازه سلنا که بخواد گريه کنه/جاستين توي خيلي از مصاحبه هاش گفته بود که سلنا رو دوست داره و دوست داره ايندشون رو باهم بسازن ولي هيچوقت نگفته که من عاشق سلنام و از همه اينا گزشته حالا اون اريانا رو داره واريانا هم دختر بدي نيست و با سليقه جاستين سازگاره و شايد اگه يکم از دوستيشون بگذره اون بتونه جاي سلنا رو براش پر کنه و اون سلنا رو به کلي فراموش کنه!ولي در هر صورت توي اين دعواها به سلنا صدمه وارد شد چون اون هنوز نتونسته کيس مناسب خودش رو پيدا کنه امروز با يه هاليوودي ميگرده فردا با يکي ديگه نميتونه دوستيشو با يه نفر ادامه بده چون کسي مثل جاستين واسش هنوز پيدا نشد اون تو مصاحبه چند روز پيشش گفته که دوستاره با هري رابطه جديدي رو شروع کنه ولي هري قبول نکرده و اين کار سلنا رو خيلي ناراحت کرده مخصوصا که حالا تو کنستش تنهاست و احساساتي شده و زده زير گريه و احتمالا اين گريه براي جاستين بوده.
من که دلم واسش خيلي سوخت کاشکي جاستين يه ذره دلش به رحم بياد بيان از اول با هم يه رابطه جديد رو شروع کنن يا حد اقل يه کيس مناسب مثل جاستين يا هري واسش پيدا شه اين اين همه بي قراري نکنه.
خودمونيم سلنام بعضي وقتا خيلي احساساتي ميشه!!!! BlushBlushBlush
سلنا در تورش گریه کرده و دلتنگ شده 1
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط NARGAS_@YAHOO ، آدنیوس2 ، KᏙ¥றᏙƝ ، -Edgar ، تیناجونی ، fcbarcelona 2 ، ☂ ☠....MANESA.... ☂☠ ، مریم ابی ، Aesthetic
آگهی
جاستین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:229::229::230::230::230::230:
♚ تو را بر در نشاند♚

♚به طراری که می آید♚
♚تو منشین منتظر بر در♚
♚که این خانه دو در دارد♚
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز
  معنی نوشته پروفایل سلنا چیست؟ Light, space, zest -that’s God
  بیل مری: مامان کاش زنده بودی سلنا را می دیدی!
  میخانۀ سلنا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان