امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

طراحی نقشه ی جهان بروی تخم شتر مرغ (عکس)

طراحی نقشه ی جهان بروی تخم شتر مرغ (عکس)
 طراحی نقشه ی جهان بروی تخم شتر مرغ (عکس) 1

دانشمندان، تخم شتر مرغی یافته اند که احتمالا متعلق به اوایل قرن 16 میلادی است. روی این تخم شتر مرغ، جهان با خطوط لاتین و با شکل بسیار ظریفی نقش بسته و یا نوشته شده و ترسیم شده است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کارشناسان معتقدند که این نقشه آن قدر با ظرافت است که به احتمال قوی در کارگاه آقای لئوناردو داوینچی طراحی شده و منعکس کننده دانش قرن پانزدهمی طراحان آن از دنیای جدید است؛ دانشی که مبتنی است بر اطلاعاتی که کاشفان اولیه اروپایی از جمله آمریکو وسپوچی جمع آوری کرده اند

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پاسخ
 سپاس شده توسط "SoLmAz RaD" ، لاله من ، PROOSHAT ، ʂհმოἶო ، PARIA33 ، خوش تیپ انجمن ، bahare_021
آگهی
هع:|

پاسخ
افرین به این نقاش هنر مند

بدون سیب

کاشف جاذبه می شدم،

تنها اگر :

من و تو و نگاهـــــــــــــــــــــ ــــت،

قبل از نیوتن بودیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــم

پاسخ
HuhHuhHuh
باشه اصن من لاشی
باز این جای بحث داره
زندگی منه
 تو کجاشی؟

پاسخ
عجب نقاشی بوده اصلا قابل باور نیست:229::229:
پاسخ
ايول چه باحال
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ
آگهی
عجبHuh
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان