نظرسنجی: ممنون از نظره شما
این نظرسنجی بسته شده است.
شهرام شکوهی را دوست دارید
80.00%
8 80.00%
شهرام شکوهی را دوست ندارید
20.00%
2 20.00%
در کل 10 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

بیوگرافی شهرام شکوهی + عکس

بار اولی که شهرام رو دیدم تو یه سری از مسابقات Next Persian Star توی شبکه tv prshia1 بود كه این مسابقه برای خوانندگیبود كه بعد از چند نفر از كه كار خودشون رو ارائه كردند شهرام وارد شد و با قدرت و اطمینان از خودش كه می دونست به مرحله بعدی صعود می كنه آهنگ سنتی اسپانیایی مدارا رو زنده اجرا كرد كه رامین زمانی - امید و همه كسائی كه اونجا بودند غرق موزیك شهرام شدن و لذت بردند ُ منم بیکار نشستم و موزیک شهرام رو رکورد کردم و به هر کسی که میدادم و گوش می کرد غیر عالی چیز دیگه ای نمی گفت . ولی به نظر من تنها كسائی كه واقعا خوشحال شدن امید ، خانواده شهرام و كسائی كه دنبال موزیك نو و جدید بودند بود،خلاصه شهرام به مرحله بعد صعود كرد و دوباره با آهنگ های دیگش هنرنمایی كرد ولی از اونجایی كه رامین زمانی و ستار تو اون مرحله داور بودند و از دید من و هوادرای شهرام اونا كسی رو می خواستن كه روی موزیك آماده ای كه ساخته بودند بخونه و كار شهرام اون سبكی نبود كه می خواستن خیلی راحت شهرام رو حذف كردند .
ولی من می دونستم كه شهرام بیكار نمیشینه تا نشون بده حتی از خود ستارو رامین زمانی سرتره و اونا نمی تونن جلوی پیشرفتشو بگیرن تا چند وقت پیش كه من ویدئو كلیپ شهرام رو توی شبكه pmc دیدم كه همون آهنگ مدارا رو فوق العاده اجرا كرد و مطمعنم امسال رماین زمانی خوب به این موزیك گوش كردن و دیدن كه شهرام یك اسطوره است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی شهرام شکوهی + عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بیوگرافی شهرام شکوهی + عکس 1
 سپاس شده توسط The Ginkel ، ✘ kArTeL ✘ ، امیررضا* ، *GANDOM* ، Bahador1 ، mehrasa2012 ، しíþ ßしâçk
آگهی
اينكه صداش خوبه و قشنگ ميخونه را قبول دارم
 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یه آهنگ لیلی مجنون داره خیلی از اون آهنگش خوشم میاد
صداشم خوبهRolleyes
قیافش به صداش نمی خوره ولی آهنگاشو دوس دارم
Shy
گاهی اوقات می توان سرنوشت را از سر نوشت.Rolleyes
ویراش شد!
لینک دانلود!

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان