امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 3.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

یک سوال جالب که ازخواندن پاسخش شگفت زده خواهیدشد

یک شرکت مهم فرانسوی برای انتخاب کارمندازبین 20000نفرازنیروهایی که درخواست داده بودندیک امتحان برگذارکرد
درامتحان یک سوال مطرح شده بودکه لطفاشماهم بهش پاسخ بدید

دریک شب بارانی درخیابان باخودروی خودتان درحال عبورازیک خیابان هستید
درخیابان سه نفررامی بینیدکه منتظرماشین هستند:
پزشکی که قبلاجان شمارانجات داده
پیرزنی که بیماراست واحتیاج داردفورابه اورژانس وبیمارستان برسد
نامزدتان وهمسررویاهایتان
شمافقط میتوانیدیک نفرازآنهاراسوارکنید(ماشین فقط2نفرجادارد)
کدام راسوارمیکنید؟
بعدازجواب دادن به پایین مراجعه کنید
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
ازمیان20000نفرتنها1نفرانتخاب شدوپاسخ وی چنین بود:
ماشین رابه پزشک میدهم تاپیرزن رابه بیمارستان برساندوخودم بانامزدم درزیرباران قدم می زنیم

پاسخ
 سپاس شده توسط AMIN NASSAJI ، Azarbayjanliam ، wushu ، poya ، (nasim) ، white angel ، hossein. ، alone girl ، ...Sara SHZ... ، Fariba S ، Armina ، ღeternal Loveღ ، FARID.SHOMPET ، .ali. ، *mahya* ، mohsenniceboy ، خانوم گل ، *larmes de Feu* ، pouya12 ، Siavsh ، love 2012 ، amir7 ، pink devil ، hoora ، 3vda ، ezioo7 ، helena ، LIGHT ، sayna ، ps3000 ، مبینا شمس ، hell girl ، deymon1 ، ali1112 ، فلانی ، stefan ، .shakila. ، ٍELHAM ، benyamin ، پریا2 ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، ♫♪M.J.X♪♫ ، AmItiSe ، سپیده1 ، همنفس ، Ali MuSiC ، farbodd ، mohamad432 ، panijon ، lakyboy ، னιSs~டεனσή ، HAMESTER ، ارسلان اعظمی ، mahdi69 ، art ، majhool ، fat.k ، FrOzen あHeArt ، sara ss501 ، Kamila❤ ، #nasim# ، m تنها ، ROOZBEH ، Magical Girl ، ÐeaÐ GiЯl ، Amir BF ، black devil ، entegham ، saghar77 ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، مینا92 ، zeinab ، _VaMPiRe_ ، hodaa ، تروشکا ، fati sheyton ، نادیا ، GHASEM ، Hengame Plang ، sorena800 ، ZUSE ، peranses ziba ، 卐WaffenSS卐 ، L.A.78 ، ✘ kArTeL ✘ ، sama1 ، Tina.t.t ، ƝeGaЯ ، sadaf3 ، يه دوست ، ماریانا ادلایدا ، PEGAAH ، محمد رضا 1997 ، ..WonDerfull.. ، hamidhf ، تینکربل ، Terme30 ، KOH ، *2gether4ever* ، NEGII ، eagle2 ، bigbang ، علی جوکر1 ، яê¥нαñê ، emo love ، امیر2 ، mohamad66 ، сÜтε Đévìł ツ ، ghazal.k ، tara89 ، mehrasa2012 ، fair of love ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، raha8919 ، Apathetic ، " احمدرضا" ، برکه ، amertat227 ، leyli ، خلیلی ، sarvenaz ، عليرضا1 ، ற!sS~saЋİ ، saraaslani ، ✘Nina✘ ، Atoosa2012 ، **RONAK** ، MINA JOON ، destiny ، amir.king ، پيشي ي ملوس ، فری جون ، .. ReZa .. ، kimia kimia1378 ، کیمیانا ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، 122333 ، saba13 ، *Armila* ، ^gĥàŻáĽ^ ، HESAM-9 ، SaMiAr70 ، PROOSHAT ، βΑllεяiηΑ♡ ، zolale qasemi ، SÅℋAℕⅅ ، neda13 ، hmt77 ، niki1189 ، "K!nd~G!Яl" ، المیرا باحاله ، *nadia*horan* ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، nastaran14 ، مریم با حال- ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، leilajoon♥♥ ، maryamam ، Erika22 ، marbel ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، پاييزان ، sweetstone ، mustafa ceceli ، shawkila ، ☆єℓαнєн✮ ، یک گل ، helia00 ، علی کاراته باز ، Interstellar ، آرامش ، !!nima!! ، متین112 ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، فرهاد1370 ، saye641 ، beauty girl ، SM Love ، RєƖαx gнσѕт ، mahtab_i75 ، sosun24 ، آسانا ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، محمد حسین 1378 ، zahraa
آگهی
تو ایران ماشینو به پزشک بدی باید از خدا طلبش کنی!
پاسخ
 سپاس شده توسط 3vda ، مبینا شمس ، Azarbayjanliam ، همنفس ، estella ، னιSs~டεனσή ، samin90 ، m تنها ، FrOzen あHeArt ، entegham ، ƝeGaЯ ، علی جوکر1 ، ~ ʀσᴢнɪηα ~ ، ...asall... ، SÅℋAℕⅅ ، neda13 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، mustafa ceceli ، mahtab_i75
من همینو گفتم به خدا
تو کبریتی عمرن یهو خمپاره شی
:cool:
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، SÅℋAℕⅅ ، neda13 ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، maryamam ، mahtab_i75
:من جوابشو نخوندم گفتم پیرزنه که مریضه خوب دکتر کنارش هست دیگه زنگ می زنن امبولانس
تو ماشینم که واسه دونفر جاهست یکیش منم یکیش نامزدم یکیشم سگم25r3025r3025r30
\\\||///
||||||| معذرت امضا بلد نیستم انگشت می زنم
///||\\\
پاسخ
 سپاس شده توسط FrOzen あHeArt ، SÅℋAℕⅅ ، neda13
خوب نگاه کن یه سوال اینه همین هست من میدونستم و به خاطره این شگفت زده نشدم تو بفرمایید شام این سوال مترح شده بود
در زندگی گام هایه بلندی بردار ولی فقط مراقبه خشتکه شلوارت باشTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ
ایرانیا اصلا فکر این کار رو هم نمی کننBig GrinTongue
یک سوال جالب که ازخواندن پاسخش شگفت زده خواهیدشد 1
پاسخ
 سپاس شده توسط m تنها ، SÅℋAℕⅅ ، mahtab_i75
آگهی
من اگه بودم نامزدمو انتخاب ميكردم
در كشور ما پادشاهي بود كه براي سرگرمي اش بازي ترتيب داده بود كه 2 نفر روز ترازو ميرفتند و هر كدام كه سبك تر بود را ميكشتند . از بخت بد من ، منو يارم با هم افتاديم . من 10 روز غذا نخوردم تا سبك شم و يارم كشته نشه ولي حيف كه روز مسابقه يارم به پاش سنگ بسته بود ... 4xv
پاسخ
 سپاس شده توسط SÅℋAℕⅅ
چه جالب من درس جواب دادم فقط قدم زدن به فکرم نرسید...TongueSleepyBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ..WonDerfull..
ما یه جا میبینیم میگن رییس شرکت مایکروسافت اینو طراحی کرده.
یه جا میگن فرانسه
یه جای دیگه گفتن رییس یه شرکتی.
ما نفهمیدیم به خدا...
یک سوال جالب که ازخواندن پاسخش شگفت زده خواهیدشد 1
پاسخ
خدا شاهده منم همین جوابو دادم بعد رفتم جوابو دیدم یعنی منم مثل اون یه نفرم؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Exclamation یه سوال دارم اگه دورس جواب بدی با فهم ترین انسان هستی
Question چند تا سوال ازتون دارم؟_؟
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  سخت ترین سوال دنیا اگه کسی بتونه جواب بده سپاس میشه
  یه سوال هوش جواب بدی خیلی مخی!
  دوتا سوال
  این دو محاسبه تمام علم را زیر سوال بردندO_O
  10 سوال از پسر ها؟محظ خنده
Question بازم سوال دارم؟؟
Rainbow سوال تصویری ..

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 4 مهمان