امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تفاوت جالب بین دعواکردن دخترا و پسرا

Wink 
دعوای دخترا این جوری شروع میشهpill

وقتی به اوج خودش میرسه یه همچین حالتی داره:moi:

وقتی تموم میشه:rum:

کاری که مامان بابا شون انجام میدن899
بعد از یک سال حسی که نسبت به همدیگه دارنAngry

و حالا پسرا

دعواشون اینجوری شروع میشه فحش فحش کاری3ztz:97::97:

وقتی اوج میگیرهpou:viki::viki:Confusedwrdft:Confusedwrdft:udoudogungun:kar:

وقتی تموم میشه 50205020

کاری که مامان انجام میده501با با هم نیست سر کاره نمیتونه کاری انجام بده

حسی که به هم دارن بعد 1 هفتهgrou:bighug::492:1235020Heart

بعدش میرن تو پراید و بزن بریم شمال:w14:

سپاس بده

هزار بار پ.خ داده برو موهاتو کوتاه کن گفتم نمیکنم!
میلیون بار گفته برو موهاتو کوتاه کن گفتم کوتاه نمیکنم!
حالا رفتم آرایشگاه ؛ شخمی ترین مدل مو رو ورداشته داره میزنه! Angry 
من... (به دلیل وجود کلمات نامناسب امکان پخش نیست)...!
ملت به مو نیاز نععععععرن!!! 6
پاسخ
 سپاس شده توسط شاسگول ، girl of sky ، neda13 ، alirezafak ، LOUD ، الهام18 ، ديمون ، متین112 ، farzad0 ، defender ، ʂհმოἶო ، انو ، mobinamahro ، mrmb ، tina joon ، elmira12 ، باهره ، امیر حسین 222 ، maheajon ، آدنیوس2 ، pegah 13 ، 25 band ، .آمیتیدا. ، $hanane$ ، SaRa122 ، لاله من ، دخی زبل ، elnaz-s ، EHSAN$$ ، شا یا ن ، hadis bieber ، -Edgar ، narges 18 ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، radmehr rad ، ملیکا80 ، elham1 ، *Armila* ، spranza ، The Darkest Light ، PARIA33 ، مهتاب17 ، پرنیا.. ، ELISA J0ON ، sefidbarfy ، رومینا اتیش پاره ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، kourosh A ، βΑllεяiηΑ♡ ، بهنود82 ، سورنا فاول ، درسا خوشگله ، šhεïdα ، تاراااااااااااااااااااااا ، محمدطه بهمن یار ، masoud-19 ، blame worthy ، ندا ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، ساحل007 ، لرد خشمگین ، Sieiry ، RєƖαx gнσѕт ، alireza2099 ، ''HeisEnbErg'' ، ^gĥàŻáĽ^ ، Jack Daniel'ѕ ، Mohammad 77 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ♥Nahal♥ ، reza789 ، آلوین ، SM Love ، محمد99 ، محمد حسین 1378 ، à V Ä Ť Å Ŗ ، ★MoRpHeUsS★ ، FurY ، *nadia*horan* ، ...asall... ، املیا ، آرامش ، rangin kamoon ، روناك عاشق ، fatima1378 ، هاناجون ، 1pesare ، !!sheatoonak!! ، shooka ، maryamam ، cheshm asali ، mahrana ، Amir.jj ، نگین کاف ، zahraa ، pardis! ، ncr_ranger ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ali0395 ، دلبر شیطون ، چی بزارم ، ali007@2000 ، پرنسس گاردنیا ، mahdi.ir ، زری جون ، sara mehrani ، .. ReZa .. ، 123789654 ، sara-ice girl ، Zakie76 ، stars ، farideh ksh ، pari2013 ، ندا2000 ، armin van buuren ، avina 12 ، pegah jb ، baran.72 ، خدای فوتبال 6 ، 7 مقدس ، پيشي ي ملوس ، shirin.98 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، asa14 ، samira malik ، **amirali** ، A.R.K ، negin .m ، aalcapoo ، بهراد. ، nastaran14 ، i m a n ، جانگ یونگ هوا ، SÅℋAℕⅅ ، P e D i ، negin2002 ، simin jon ، JKOOB ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، never say... ، saeed25/12 ، ayda1383 ، ZUSE ، هلی ، ژوللی ، Navisa. ، ایلگار ، mnavid ، golbarg00 ، هیوا1 ، mahan cj ، Mr.Robot ، ✘PETER✘ ، aminhasany88 ، ★~Ѕдула~★ ، negin 20 ، عشق سلنا ، شوشتک ، یسما خوشمله ، صنوبر ، Mahshid80 ، btin@ ، hadi0120 ، fafa23 ، WARLAIK POURIYA ، M ATIN ، بیتا****** ، ازیتا18 ، پاستیل خرسی ، ARBADE ، aliali321 ، Modern Thinking ، †cυяɪøυs† ، miss roya ، lovely m ، King of the Kings ، mr.destiny ، armanbermuda ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، ▪неизвестный▪ ، االنا ، ɪᴄᴇ ، kaveh47 ، ‌ss 501 ، мoвιɴα т ، maryam.m.a ، ابزا ، سالار2000 ، Dragon_FM ، S H A Y A N ، نفس♥♥♥ ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، ارش خان ، nafas1999 ، z800rr ، یاسی@_@ ، llamirll ، دانشمند بزرگ ، Parisa 78 ، دخمل کره ای ، نفس گل ، hpln ، alireza1395 ، Ahmadwakinh ، mahali ، 0000000000Aida0000000000 ، محمد17 ، ຖēŞค๑໓ ، ÃiÐå joÔÑ ، ん乇レ乇刀ム ، فسقلی81 ، پرهام 15 ، دریای بی موج ، hamid076 ، mhjmj ، عاشق الکترونیک ، ᖇᗩᖺᗩ ، madgho1380 ، وینکس ، **KING** ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، sayda8 ، parmida11 ، Shaparak24 ، σνєяɗσѕ ، لایکر ، ...Maryam... ، arman V9 ، erfan90 ، 28hossein ، 83 pooneh ، یاشگین جون ، نساء ، آرالیا ، شبنم مهر ، حمیدرضا صدیقی ، هدیه 20 ، نیمارعشقمه ، moohiandarash ، sara006 ، مهدی شمسایی فر ، reza3212 ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، M.AMIN13 ، ترنج 15 ، ○°łåmýå°○ ، meti007 ، yegi200180 ، _.miss_.em ، ali 81 ، نفسممممممم ، _.saraw._ ، sina1383 ، ѕтяong ، آیسو خانوم ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، baran.salar74 ، I Lvoe Justin ، βάરãɲ
آگهی
هههههههههههههههههههههههههههه خیلی خندیمDodgyDodgy
تفاوت جالب بین دعواکردن دخترا و پسرا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط املیا ، ali0395 ، SÅℋAℕⅅ ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، mT_pOoM_taaK
هههههههههههههههه
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، mT_pOoM_taaK
ايول با حال بود
بهترين عشق اينست كه بزاري يكي ديگه خوشبختش كند
پاسخ
 سپاس شده توسط چی بزارم ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، mT_pOoM_taaK
جالب بودWink
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط چی بزارم ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، mT_pOoM_taaK
قشنگ بودن و ابتکاری مرسیTongueولی انصافا ما پسرا سر هرچی دعوا کنیم اخرش بیخیال دعوا میشیم و دوباره دوستی.......Big Grinمگه دعوا برای یه چیزای خاص مثل ناموس یا عشق یا ....باشهDodgy
نفهمید  بلند خندیدم  تا صدای شکستن قلبم را نشنود ......
پاسخ
آگهی
خوب بود

بدون سیب

کاشف جاذبه می شدم،

تنها اگر :

من و تو و نگاهـــــــــــــــــــــ ــــت،

قبل از نیوتن بودیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــم

پاسخ
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بودp332
پاسخ
این یکی دیگه راستهSmile

پاسخ
حرف راست جواب نداره
سپرده ام قلبم را در الکل بگذارند وروی شیشه اش بنویسند عشق هرگز نمی میردHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، never say... ، دریای بی موج ، mT_pOoM_taaK

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Thumbs Up پسر کش (دخترا بیاییییین)
  دخترا بگین کدوم^_^
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
Thumbs Up نحوه مخ زدن پسرها و دخترا
  تفاوت عروسی رفتن دخترها با پسرها(مخصوص با جنبه ها)
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  فال جالب حروف اول اسم مجموعه : انواع فال های گوناگون فال جالب حروف اول اسم توجه : در
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  تفاوت دستگاه ایرواشر و زنت در چیست؟
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان