پارس ایمپریا   گیفت کارت

امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3.4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تفاوت جالب بین دعواکردن دخترا و پسرا

Wink 
دعوای دخترا این جوری شروع میشهpill

وقتی به اوج خودش میرسه یه همچین حالتی دارهmoi

وقتی تموم میشهrum

کاری که مامان بابا شون انجام میدن899
بعد از یک سال حسی که نسبت به همدیگه دارنAngry

و حالا پسرا

دعواشون اینجوری شروع میشه فحش فحش کاری3ztz9797

وقتی اوج میگیرهpouvikingvikingsowrdfightsowrdfightudoudogungunkar

وقتی تموم میشه 50205020

کاری که مامان انجام میده501با با هم نیست سر کاره نمیتونه کاری انجام بده

حسی که به هم دارن بعد 1 هفتهgroubighug4921235020Heart

بعدش میرن تو پراید و بزن بریم شمالw14

سپاس بده

تفاوت جالب بین دعواکردن دخترا و پسرا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط شاسگول ، girl of sky ، neda13 ، alirezafak ، LOUD ، الهام18 ، ديمون ، متین112 ، farzad0 ، defender ، ʂհმოἶო ، انو ، mobinamahro ، mrmb ، tina joon ، elmira12 ، باهره ، امیر حسین 222 ، maheajon ، آدنیوس2 ، pegah 13 ، 25 band ، .آمیتیدا. ، $hanane$ ، SaRa122 ، لاله من ، دخی زبل ، elnaz-s ، EHSAN$$ ، شا یا ن ، hadis bieber ، BlAcK SuN ، narges 18 ، ≧^◡^≦ پویا ≧^◡^≦ ، radmehr rad ، ملیکا80 ، elham1 ، *Armila* ، spranza ، The Darkest Light ، PARIA33 ، مهتاب17 ، پرنیا.. ، ELISA J0ON ، sefidbarfy ، رومینا اتیش پاره ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، kourosh A ، βΑllεяiηΑ♡ ، بهنود82 ، سورنا فاول ، درسا خوشگله ، šhεïdα ، تاراااااااااااااااااااااا ، محمدطه بهمن یار ، masoud-19 ، blame worthy ، ندا ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، ساحل007 ، لرد خشمگین ، Sieiry ، RєƖαx gнσѕт ، alireza2099 ، ''HeisEnbErg'' ، ^gĥàŻáĽ^ ، ★★ Ali ★★ ، Mohammad 77 ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، ♥Nahal♥ ، reza789 ، آلوین ، SM Love ، محمد99 ، محمد حسین 1378 ، à V Ä Ť Å Ŗ ، ★MoRpHeUsS★ ، FurY ، *nadia*horan* ، ...asall... ، املیا ، آرامش ، rangin kamoon ، روناك عاشق ، fatima1378 ، هاناجون ، 1pesare ، !!sheatoonak!! ، shooka ، maryamam ، cheshm asali ، mahrana ، Amir.jj ، نگین کاف ، zahraa ، pardis! ، ncr_ranger ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، ali0395 ، دلبر شیطون ، چی بزارم ، ali007@2000 ، پرنسس گاردنیا ، mahdi.ir ، زری جون ، sara mehrani ، .. ReZa .. ، 123789654 ، sara-ice girl ، Zakie76 ، stars ، farideh ksh ، pari2013 ، ندا2000 ، armin van buuren ، avina 12 ، pegah jb ، baran.72 ، خدای فوتبال 6 ، 7 مقدس ، پيشي ي ملوس ، shirin.98 ، Ƒαкє ѕмιƖє ، asa14 ، samira malik ، **amirali** ، A.R.K ، negin .m ، aalcapoo ، بهراد. ، nastaran14 ، i m a n ، جانگ یونگ هوا ، SÅℋAℕⅅ ، P e D i ، negin2002 ، simin jon ، JKOOB ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، never say... ، saeed25/12 ، ayda1383 ، ZUSE ، هلی ، ژوللی ، Navisa. ، ایلگار ، mnavid ، golbarg00 ، هیوا1 ، mahan cj ، Mr.Robot ، ✘PETER✘ ، aminhasany88 ، ★~Ѕдула~★ ، negin 20 ، عشق سلنا ، شوشتک ، یسما خوشمله ، صنوبر ، Mahshid80 ، btin@ ، hadi0120 ، fafa23 ، WARLAIK POURIYA ، M ATIN ، بیتا****** ، ازیتا18 ، پاستیل خرسی ، ARBADE ، aliali321 ، Modern Thinking ، l♥Ve ، miss roya ، lovely m ، King of the Kings ، mr.destiny ، armanbermuda ، ✘Sᗩℳℱᗩℬ✘ ، υɴĸɴowɴ ، االنا ، ᕈᗩᖇᔕᗩ ، kaveh47 ، ‌ss 501 ، мoвιɴα т ، maryam.m.a ، ابزا ، سالار2000 ، Dragon_FM ، S H A Y A N ، نفس♥♥♥ ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، ارش خان ، nafas1999 ، z800rr ، یاسی@_@ ، llamirll ، دانشمند بزرگ ، Parisa 78 ، دخمل کره ای ، نفس گل ، hpln ، alireza1395 ، Ahmadwakinh ، mahali ، 0000000000Aida0000000000 ، محمد17 ، ຖēŞค๑໓ ، ÃiÐå joÔÑ ، ん乇レ乇刀ム ، فسقلی81 ، پرهام 15 ، دریای بی موج ، hamid076 ، mhjmj ، عاشق الکترونیک ، ᖇᗩᖺᗩ ، madgho1380 ، وینکس ، **KING** ، MƖƧƧ ƘƛƢȤƖ ، sayda8 ، parmida11 ، Shaparak24 ، σνєяɗσѕ ، لایکر ، ...Maryam... ، arman V9 ، erfan90 ، 28hossein ، 83 pooneh ، یاشگین جون ، نساء ، آرالیا ، شبنم مهر ، حمیدرضا صدیقی ، هدیه 20 ، نیمارعشقمه ، moohiandarash ، sara006 ، مهدی شمسایی فر ، reza3212 ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، M.AMIN13 ، ترنج 15 ، ○°łåmýå°○ ، meti007 ، yegi200180 ، _.miss_.em ، ali 81 ، نفسممممممم ، _.saraw._ ، sina1383 ، ♣ ŦΛŁŁ GłЯŁ ♣ ، آیسو خانوم ، ⓢⓘⓛⓔⓝⓒⓔ ، baran.salar74 ، I Lvoe Justin
آگهی
هههههههههههههههههههههههههههه خیلی خندیمDodgyDodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط املیا ، ali0395 ، SÅℋAℕⅅ ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، Àñťi ģàme
هههههههههههههههه
ممنون
پاسخ
 سپاس شده توسط عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، Àñťi ģàme
ايول با حال بود
بهترين عشق اينست كه بزاري يكي ديگه خوشبختش كند
پاسخ
 سپاس شده توسط چی بزارم ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، Àñťi ģàme
جالب بودWink
از کنار Heartمعذرت خواهی‌ Heartساده رد نشو...
.
.
بسپاس
پاسخ
 سپاس شده توسط چی بزارم ، عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، دریای بی موج ، Àñťi ģàme
قشنگ بودن و ابتکاری مرسیTongueولی انصافا ما پسرا سر هرچی دعوا کنیم اخرش بیخیال دعوا میشیم و دوباره دوستی.......Big Grinمگه دعوا برای یه چیزای خاص مثل ناموس یا عشق یا ....باشهDodgy
نفهمید  بلند خندیدم  تا صدای شکستن قلبم را نشنود ......
پاسخ
خوب بود

بدون سیب

کاشف جاذبه می شدم،

تنها اگر :

من و تو و نگاهـــــــــــــــــــــ ــــت،

قبل از نیوتن بودیـــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــم

پاسخ
عاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااالی بودp332
پاسخ
این یکی دیگه راستهSmile

پاسخ
حرف راست جواب نداره
سپرده ام قلبم را در الکل بگذارند وروی شیشه اش بنویسند عشق هرگز نمی میردHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط عشقمو اینجا پیدا کردم!!! ، never say... ، دریای بی موج ، Àñťi ģàme

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  اگه یک کامیون داشتی پشتش چی می نوشتی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ( دختر پسرا . سوال تصویری )
  تفاوت دختران ایران وامریکا!!!
  تفاوت بچه های قدیم و جدید ! ( طنز )
  دختران زیبای ایرانی، یهود و ارمنی در دوره قاجار ( دخترا بدون ارایش این شکلین)
  تفاوت قد بسیار زیاد این زن و شوهر (عکس)
Thumbs Up بزرگترین خواسته ی دخترای امروزی چیه؟؟دخترا جواب بدن ...
  قیافه دخترا وقتی بهشون میگن ایشالا عروسیت + عکس (لطفا فقط باجنبه ها بیان تو)
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  کودک درونتون چ شکلیه؟دخی و پسرا بیاین
Smile انواع داداش برا دخترا !!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان

₪مسابقه بزرگ بهترین عکس افطاری فلشخور₪ (جوایز نقدی!!)