نظرسنجی: به نظر شما کدام یک از دوبلوک شرق (کمونیست)یا غرب(کپیتالیست)حق واقعی پیروزی در جنگ سرد را داشت
بلوک شرق(کمونیست)
بلوک غرب(کپیتالیست)
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جنگ سرد

همچین چیزی نیست چه گوارا همیشه خودشش رو یک مارکسیست واقعی می خواند ومی گفت:

«برتری مارکس در این است که او ناگهان یک تغییر کیفی در اندیشه‌های اجتماعی پدید آورد. او تاریخ را تفسیر و پویایی‌اش را درک کرد؛ و علاوه بر پیش‌بینی آینده، مفهوم انقلاب را روشن کرد: جهان نه تنها باید تفسیر شود، بلکه باید تبدیل هم شود.»

چه گوارا هیچ وقت پشیمان نمی شد.فیدل هم راه اورو ادامه داد با همه سختی ها وفشار ها ثابت کرد شکست ناپذیر است یعنی کمونیسم شکست ناپذیر است.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

جنگ سرد 2
((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939
آگهی
اقا شما کمونیست هستی بحث در مورد این قضیه با شما پاسخ گو نیست. چون اصولا نازی ها و کمون ها تعصب دارن.
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، 1939
اما من تعصب ندارم ونیکلای دومو دوست دارم کدوم کمونیست نیکلای دومو دوست داره.خود نیکلای توسط کمونیستای متعصب کشته شد من چطور می تونم کمونیست متعصب باشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟شما تو بحث کم اوردی داری اینو مطرح می کنیSleepy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

جنگ سرد 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
شما واقعا این طور اندیشه میکنی که من در بحثی کم بیارم؟؟؟؟ متاسفم براتون. بنده ی خدا من یک سال کارم 12 ساعت از 24 ساعت زندگیم بحث کردن با نازی ها بود. این همه وقت هم مدیر فلش خور هستم. با هزار نفر سر و کله زدم.

پاسخ
خب اگه کم نیاوردید ادامه دهید چطور میشه چه گوارا که مصمم ترین پیشرو ترین کمونیس ها بود از کارش دست بکشه.ودرمورد تعصب من که

گفتم من این طوری نیستم وهیچ کمونیستی نیکلای دومو دوست نداره وهمین کمونیستای متعصب نیکلای دومو کشتن.من چه

طوری می تونم رو کمونیست تعصب داشته باشم
درحالی که تعصب روی این حزب وکور کورانه عمل کردن شراکت در قتل نیکلای دوم

وعین خیانت به ایشان است.
پس بحث را کات نکنید وادامه دهید.
"دختر و افسر مرزی"

جنگ سرد 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
چی رو ادامه بدم؟؟؟؟
اگه موضوع کم اوردن هست که هر جوری دوست داری اندیشه کن.
ولی من هنوز در مورد شما اعتقاد دارم که شما تعصبی هستی. قرار نیست که همه کمون ها عقایدشان کپی هم باشه. شما گمراه شدی. موضوع نیکلای دوم نیست. موضوع خود عقاید کممون هست. که شما انقدر اطلاعاتتون کم است که جوری رفتار میکنید که انگار مردم کمون رو دوست داشته و دوست دارن.
جوری رفتار میکنید انگار کمون هنوز برگشتی هست.
انگاری ورق کمون نسوخته ولی در اشتباهید.
بر خلاف چیزی که اندیشه می کنید اطلاعات سیاسی و عقیدتی شما خیلی کم هست.
شما ضور رو به عقل ترجیه می دهید.
این مردم هستن که حق انتخاب دارن.
سیاست باید در خدمت مردم باشد نه مردم در خدمت سیاست.

پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
آگهی
با این محاسبه اگه ورق کمون سوخته ورق نازی هم سوخته .اما این حرف حرف کپیتالیست هاست که می خوان از هر موضع مخالف خودشان مثل کمونیسم یا نازیسم دست بکشیم ووقتی این کارو کنیم برده امریکا وکپیتال ها می شیم وباید بریم آبدارچی وخدمتکار کاخ سفید شیم ما می تونیم کمون یا حتی نازی رو احیا کنیم این عقاید تا ابد ازبین نمی رن ما می تونیم باچند ضربه کمونیسم کار امریکا رو بسازیم الآن جنبش های وال استریت از سیاست های لنین وکمونیست ومقامات شوروی که وعده خواستار شدن سوسیالیسم در جهان را می دادند بوجود آمده وبستر برپایی یک حکومت جهانی کمونیست آماده است ومردم می توانند به بهشت برابری اجتماعی(سوسیالیسم)دست یابند.

هیچ ورقی سوخته نیست واگر بسوزد ما دوباره اون ورقو با کاغذی جدید وبهتر مینویسیم
"دختر و افسر مرزی"

جنگ سرد 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط چه گوارا
مگه فقط نازیسم و کمونیسم هست واسه مقابله با کاپیتالیسم؟؟؟ این همه عقیده مخالف دیگر. بعدش هم چه ربطی داره به کاپیتالیسم ها؟؟؟ شما هم که همه چی رو به کامّیتالیسم ربط میدی.

پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت
عقیده های دیگه قدرتی ندارن وبه قدرت در یک کشور نرسیدن این دو عقیده به خصوص کمونیسم قدر قدرت ترین عقیده ها است عقیده هایی که

شنیدن نام آنها تن آمریکا وکپیتالیسم ها را می ترساند یاد جنگ ویتنام می افتند یا با شنیدن نام نازی یاد سقوط خفت بار پاریس می افتند

لنین می گفت:
«آموزش کارل مارکس آموزشی است قدرقدرت، زیراکه واقعی است؛ منضبط و منسجم است. جهان‌بینی واحدی را به انسان‌ها عرضه می‌کند، که با هیچ‌نوع خرافات و ارتجاعی سر سازگاری ندارد و مخالف با هرنوع سلطه استثمارگرانه بورژوازی است.»
"دختر و افسر مرزی"

جنگ سرد 2
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
پیش از این هم گفتم جای تو همون کره شمالی هست.Big Grin
اینترنت به دردت نمی خوره چون خودت میگی محدودیت خوبه.

پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان