نظرسنجی: چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
واقعا راس میگی
من حال میکنم تیکه میندازن
[نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

از دست این پسرا

خوب یه چی بگو همه ندونن Smile
بد جور شیکست دلم وقتی که "گاتز" بهش خیانت شد 3/>
پاسخ
آگهی
مگه پسرا کاری ب جز تیکه انداختن هم دارنHuh
ولی حال میده جلو دوسداشون ضایشون کنیBig GrinBig GrinBig Grin
زخمی بر پهلویم است روزگار نمک میپاشد و من پیچ و تاب میخورم
و همه گمان میکنند که میرقصم!

پاسخ
 سپاس شده توسط spranza
(31-08-2013، 9:11)dm.masoud نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

متلك گفتن براي خيليا ي چيز عادي شده يا بهتره بگم دچار اين مرض شدند فك ميكنن خيلي با مزه هستند اما نميدونن كه بيشعوري خودشونو ثابت مبكنن و بهترين كار جواب ندادن و بي توجه بودن بهشونه
ba nazar shoma movafegham vaghean to in dore zamone tike andakhtane pesara adat shodeTongue
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ƊЄƤƦЄƧƧЄƊ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از دست این پسرا 4
پاسخ
javab dadan be tikehaye pesara hal mideeeee man k ag b yki tike bendazan nmitunam javabeshuno nadaaaaammmmmmmmmmmmm ghiafashun didanieeeee
پاسخ
تازه دیگه کارشون هم از تیکه گذشته ....یه بتر من تو پارک بودم اونم بابا مامان و بابام ....یه پسره به پام دست زد ......چی میگی تو .....Sleepy
دریا باش تا بعــــــــــــــــــــضــــی ها از با تو بودن لذت ببرند و
بعــــــــــــــــــضــــی ها که لیاقت تو را ندارند در تو غرق شوند .6gd
پاسخ
انقدر بدم میاد تیکه میندازن
سکوت میکنم تا خدا سخن گوید.رها میکنم تا خدا هدایت کند.دست بر میدارم تا خدا دست بکار شود.به او می سپارم تا آرام شوم... Blush
پاسخ
آگهی
نبابا ما اصلا تیکه نمیندازیم.اگر رفیقام بندازن خودم حالشونو میگیرم که اونام خودشون میدونن من بدم میاد جلو من ازین کارا نمیکنن
پاسخ
 pouهاااااااااااااااااا ولی به من که تیکه بندازن اگه تیکه هه باحال بود خب معلومه صد در صد حال میکنم اگه تیکه هه رو به مسخرگی انداخته باشه اگر نتونم جوابشو بدم یه چک میخوابونم تو گوشش3ztz
پاسخ
من نه ننداختم ولی چند تا دختر انداختن جوابشون دادم همین.مثلا دختره به من گفت تپل منم گفتم چوب کبریتBig GrinHeart
از دست این پسرا 4
پاسخ
(20-09-2013، 0:26)!!sheatoonak!! نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به من تیکه های بد میندازن ......crying
از بس خوشکلم لامصبTongue
مطمئن باش خوشگل نیستی چون اگه بودی عکستو میزاشتی جیگر.
پاسخ
 سپاس شده توسط moeinof

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  دخترا هیسسس پسرا ها نباید بفهمند
  تفاوت درس کردن تخم مرغ در دخترا و پسرا!!!!!!!!!!!!
  دخترا بیان یه حقیقتو درباره پسرا بدونن
  خدایی حرکت این پسرا چن تا لایک داره بدو که ازدستت رفته
  صبا تاجیک مانکن ایرانی ( خواهشا پسرا نیاین چون جنس اضافه براشون نداریم بدیم)+بیوگرافی
  پسرا بیاین ماشین های پر سرعت ولوکس
  دخترا و پسرا بدویید
Wink چگونه حال پسران را بگیریم؟ ( موضوعی مفید واسه دخترا ) آقا پسرا لطفا وارد نشوید
  متن های پسرونه.پسرا بدویید
  چرا پسرا اینقدر ضایع هستن؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان