امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 2.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل

بالاخره نتم درست شد وتونستم همون پست رو با نقل قول بذارم،اینجوری راحت تر میشه خوندش و به قول nicola چشماتون درد نمیگیره،فقط این پست قبلی رونتونستم حذف کنم اگه امکان داره مدیر این بخش حذفش کنه
من برم یه کم بخوابم که از دیشب هنوز نخوابیدم
موفق باشید دوستانHeart
(26-03-2012، 10:02).ali. نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام من این متنتون رو خودم فقط در یک جاش میتونم اظهار نظر بکنم
داداش ما شرایطی که که قبلا داشتیم در اون 8 سال جنگ تحمیلی الان کم شده یعنی دیگه اون مشکلات نیست
ما اصلا به روز نبودیم و تو اون جنگ تحمیلی امریکا انگلیس و ... عراق رو حمایت می کردن
بعد شما زمان قدیم رو با الان مقایسه می کنید خودتون میدونید تکنولوژی و فناوری چه قدر پیشرفت کرده
تازه ما میتونستیم عراق رو بگیریم امام خمینی گفت فقط باید دفاع کنید
الان که ما خیلی پیشرفته شدیم و از موقعی فروش نفت در ایران رونق پیدا کرده پولش خرج میشه برای هواپیما تفنگ و ...

سلام علی جان
یه کوچولو جواب میدم بقیش اگه اجازه بدی باشه برا امشب،راستش از دیشب هنوز نخوابیدم و خیلی خوابم میاد
درسته علی جان که ما تو این بیست و چند سال بعد جنگ خیلی پیشرفت کردیم ولی آمریکاییها هم تو این مدت بیکار نبودند و هر قدمی ما برداشتیم 10 قدم اونا بداشتند پس در صورت جنگ احتمالی آمریکا هم آمریکای قدیم نیست!،تو اون جنگ تقریبا تمام دنیا از عراق حمایت کردند و عراق هم در جنگ با آمریکا همه تسلیحاتی که در زمان جنگ با ایران از بقیه کشورها گرفته بود رو داشت و در انبارهاش ذخیره بود با تموم اینا آمریکاییها به راحتی شکستش دادند!
در ضمن یادتون نره که ایران اون زمان انبارهای پر از مهمات پیشرفته که از زمان شاه برا ایران مونده بود رو داشت،قبل از انقلاب آمریکا به قدری به ایران کمک نظامی کرده بود که ایران بزرگترین و قویترین ارتش منطقه رو داشت،چون اون زمان آمریکا میخواست ایران به عنوان کشوری که حافظ منافعشونه در خلیج فارس باشه و به همین خاطر تا میتونست ارتش ایران رو تجهیز میکرد.
نه ایران ایران قدیمه ونه آمریکا آمریکای قدیم.

سپاس شده توسط ...Sara SHZ... ، ☭Nicola☭ ، 1939 ، .ali.
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پیام‌های داخل این موضوع
RE: مقایسه ی توان نظامی ایران واسرائیل - shipar - 26-03-2012، 10:03

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفت(توان نظامی آلمان)
  تعداد تانک های ایران چقدر است؟ بهترین تانک ایران کدام است؟
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-
  |-هواگردهای ترابری نظامی اتحاد جماهیر شوروی از ۱۹۶۰–۱۹۶۹-|
  -عکس هایی از هواپیما نظامی بوئینگ ئی-۳ سنتری-
  -سه مدل هواگرد آموزشی و نظامی دهه 1980-
  _سه نمونه هواگرد نظامی ساخت آمریکا در دهه 1980-
  -چهار نوع از برترین هواگرد های نظامی آمریکا در دهه 1940-
  |-خودروی نظامی پیاده نظام بی‌ام‌پی-|
  درخواست نویسندگی در بخش مسائل نظامی و زیرشاخه ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان