امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مصاحبه ی لینک برتر با صابر

(25-08-2013، 15:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 15:44)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بابا با مفتی گری اینا انقدر شلوغ شده همه برای بازیمیان اینجا بعد وقتی اسمشونو میزنن اینجا همش امار بالا میره. وگرنه اینجا روزی 4 نفر حالا یکم بیشتر و کمتر کاربر فعال نداره.
 همه یا مهمونن یا برا بازی میان.Angry
سواد داری!؟ پس این لینک زیر رو باز کن و بخون.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.alexa.com/siteinfo/flashkhor.com

جقمون خیلی بیشتر از این حرفاستUndecided
باید رتبمون پایین 100 بود
آگهی
(25-08-2013، 15:52)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(25-08-2013، 15:44)sasan1 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برو بابا با مفتی گری اینا انقدر شلوغ شده همه برای بازیمیان اینجا بعد وقتی اسمشونو میزنن اینجا همش امار بالا میره. وگرنه اینجا روزی 4 نفر حالا یکم بیشتر و کمتر کاربر فعال نداره.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون پایینش چیه 
اول ایرانه  بعد امیرکا بعد افقانستان اون چیه؟
(25-08-2013، 15:57)ss.mu نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اون پایینش چیه 
اول ایرانه  بعد امیرکا بعد افقانستان اون چیه؟
نشون میده که چند درصد کاربرا که میان توی فلشخور از کشور های گوناگون هستن.(البته بستگی به آی پیشون داره)
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، # αпGεʟ ، Son of anarchy
خیلی جالب بود چقدر اینجا مشهوره.........
مصاحبه ی لینک برتر با صابر 2
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
ممنون از شما داداش فريد
و تشكر از تيم مديريتHeart
من كه باور نمي كنم اين سايت خيلي چرته به نظر من خيلي از اين بهتر هست كه اگه واقعي رتبه بدن فلش 1000هستشSleepySleepy
آگهی
از سایت خوبتون ممنون
نقل قول: من كه باور نمي كنم اين سايت خيلي چرته به نظر من خيلي از اين بهتر هست كه اگه واقعي رتبه بدن فلش 1000هستشمصاحبه ی لینک برتر با صابر 2مصاحبه ی لینک برتر با صابر 2
برپایه ی بازدید فلشخور جایگاهش خوبه وگرنه اگه سلیقه ی افراد و سن های گوناگون باشه هر کسی یه دیدی داره
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، # αпGεʟ ، Son of anarchy
یکی از بهترین لفراد سایت اثا صابر و فرید جان
از افتابگردان پرسیدند:چرا شبها سرت به زیر است گفت: ستاره چشمک میزند نمیخواهم به خورشید خیانت کنم
Heart
Heart
(25-08-2013، 20:38)فرید_رومل نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من كه باور نمي كنم اين سايت خيلي چرته به نظر من خيلي از اين بهتر هست كه اگه واقعي رتبه بدن فلش 1000هستشمصاحبه ی لینک برتر با صابر 2مصاحبه ی لینک برتر با صابر 2
برپایه ی بازدید فلشخور جایگاهش خوبه وگرنه اگه صلیقه ی افراد و سن های گوناگون باشه هر کسی یه دیدی داره

سپاس از بچه های مدیریتHeartHeartHeart

ولی فرید جان صلیقه نه سلیقه!!!!!

با عرض پوزشAngelAngelAngelAngel
مصاحبه ی لینک برتر با صابر 2
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، # αпGεʟ ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان