نظرسنجی: چه نظری درباره این نظر سنجی دارین؟؟؟
موافقم 100% درسته
موافقم 50% درسته
موافقم
موافق نیستم
موافق نیستم 50%
موافق نیستم 100%
چرته !
خیلییییییییی مسخرست!
به تو چه!!!
نمیدونم نظری ندارم!
[نمایش نتایج]

توضیح: این یک نظرسنجی عمومی‌است. کاربران می‌توانند گزینه‌ی انتخابی شما را مشاهده کنند.
امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تازه ترین رده بندی توان نظامی کشورهای دنیا از دید سیا(2011)

مثل آمریکامثل مردترسوییه که برای مقابله بایه مردمسلح وقوی سگاشومیندازه جلوودرآخرسگاشوازدست میده ومجبوره خودش رودرروبشه
زندگۓ سزاۓ کسۓ است که به شکم مادرش لگد مۓ زند
پاسخ
آگهی
(02-05-2013، 23:08)military_ir نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-05-2013، 23:02)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

غیرممکن نیست غیرعقلانیه
منم فقط میخوام بگم اگه آمریکابیاداین کارغیرعقلانیوبکنه چی میشه
یه مقایسه جزبه جزه
مثلااگه ایران فلان فشنگوداره آمریکافلان فشنگوداره
ایران ذوالفقارمیاره آمریکاآبرامزمیاره
چشم عرض میکنم خدمتتون

چشمتون بی بلا
..
برای همینه امریکا بیشتر اعراب و ترکیه رو جلو میندازه از درگیری تن به تن و مستقیم با ایران هراس داره
در ضمن یادتون باشه مقصد بعدی سلفی های وهابی سوریه ایرانه

ا
اگه منظورت جنگ با عراقه که آمریکا اعلام کرد بود که براش فرقی نداره کدوم کشور برنده بشه اما عراق رو اندکی ترجیح میده  چون ایران با این که می تونست دیپلماتای آمریکایی رو یه شبه از مملکت اخراج کنه اونارو برد اسیر کرد آیا آمریکا قبل یا بعداز اون با دیپلماتای ایرانی  نمی تونست این کارو بکنه(نقل نسبی از  سخنان رییس جمهور آمریکا)صددام یه هفته بعد به آمریکا پیشنهاد خرید 100فروند اف-14 رو داد که آمریکا با قبول اون میتونست کل برتری هوایی و زمینی ایران(بانابودی بمب افکن های ایرانی که خط دفاع زمینی عراق رو آزار میداد) ایرانو ازش بگیره صد دام حتی پیشنهاد های چاق تری هم داد ولی آمریکا قبول نکرد در حالا من از شما می پرسم که برید تحقیق کنید و ببینید که ایران از تجهیزات آمریکایی بیشتر بهره می برد یا یا عراق به خدا هر کسی که بره تحقیق کنه و منصف باشه میگه ایران 
تغریبا کل نیروی هوایی ما  آمریکاییه حتی آموزش خلباناش وکاملا کل نیروی هوایی عراق روسیه
تجهیزات موشکی و توپ خانه ای عراق روسیه مال ما تغریبا تلفیق50-50بین روس و امریکاست تفنگ سازمتنی ما کلاش و ژ3و مال عراق کلاش بوده که کلاش روسی در هردو وجود دارد و نقش اصلی رو ایفا می کنه تانک های ما نیز 50-50روسی و آمریکاییه مال عراق حد اقل 70درصد روسیه شناور ها هم زیاد اطلا عی ندارم اگر هم بر فرض خلاف کل شناور های ما غیر آمریکایی و کل شناور های عرق آمریکایی باشه باز هم چون شناور ها نقش مهمی در جنگ نداشتند زیاد مهم نیست .

تنها دلیل نزدیکی ایران به روسیه در اینکه روسا با گرفتن باج دسترسی به بسیار از امکانات رو برای کشور هایی که در حال انزوا هستند رو فراهم می کنه  کاری که آمریکا نمی کنه چون آمریکا خود منضوی کننده هستShy

(02-05-2013، 23:10)卐WaffenSS卐 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مثل آمریکامثل مردترسوییه که برای مقابله بایه مردمسلح وقوی سگاشومیندازه جلوودرآخرسگاشوازدست میده ومجبوره خودش رودررو بشه
داداش این یعنی عین عقلانیت چون تا وقتی که سگ دورو برت داری دیگه نباید خوتو زخمی کنی و دعوا بیفتی پس سگ برای چیه اگه شما به عقلانیت میگی ترس پس وای به حال ما که وطن پرستامون به عقلانیت میگن ترس در ضمن در دوران جنگ ایران و عراق100میلیون دلار روابط نظامی آمریکا و عراق بود و 70 میلیون دلارش از قبل با عراق قرار داد بسته بو (60میلیون دلار از این قرار داد ها در سال 1355بسته شده بود)یعنی 30 میلیون دلار می توان اتهام کمک نظامی عراق را به آمریکا زد زد(در کل این هفت سال) حالا در همین بازه زمانی روسیه 15-20میلیارد دلار قرار داد نظامی با عراق داشت که تنها 2-5 میلیارد دلار اون قبل از آغاز جنگ قرار دادشده بود روسیه با ایران 3میلیارد دلار ارتباط نظامی داشت که بیش از نصفش قاچاق بود (بیشتر لوازم دست دو که می توان در هوا پیما های عمدتا آمریکایی استفاده کرد)حالا ایران البته ایران موفق شد 60 میلیارد دلار لوازم برای هوا پیما های آمریکایی از بازار سیاه آمریکا خریداری کند که به گفته فرماندهان مربوطه سه برابر قیمت بود دلیل چیرگی لوازم روسی تنها وتنها این بود که آمریکا حاضر نبود با هیچ کدام از این کشور ها معاملات عظیم داشته با شه بخصوص ایران البته ایران از این نظر خیلی ضرر چون 10میلیون دلار از عراق عقب افتادگدشته از اینها روسها چیزی در حدود 5 برابر به عراق کمک کرده اند البته علت اصلیشم اینه که عراق پول بیشتری برای تجهیزات میداد
البته باید اینو اضافه کنم که عراق تقریبا تمام نیاز هاشو از روسیه می گرفت ولی ایران از 110 کشور به صورت قانونی و غیر قانونی می گرفت در کل عراق 60میلیارد دلار روابط نطامی داشت به ارزش55میلیاردو ایران 65 میلیارد دلار البته چون ایران قسمت مهمش رو از بازار سیاه تا مین میکر د در واقع ارزشش حدود 40 میلیارد دلار بود که این شانه ی نیرو های مردمی را سنگین تر می کرد ولی درود به رزمندگان که نگزاشتند کشور کمر خم کند
پاسخ
 سپاس شده توسط haghighatyab ، lordashrafi
د به نظر من نیروی هوایی ایران اگه اول نباشه حتما دوم هست
عپلیات تچ3 یادنونه چی به سر عراق آورد
هنوزم از نظر طراحی عملیات وژمان و وسعت تو تاریخ نبذهای هووایی اوله
پاسخ
5تا اسپم از دادن اسپم بپرهیزید Angry
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خفت(توان نظامی آلمان)
  -عکس هایی از هواپیما ترابری نظامی آنتونوف ای‌ان-۲۶-
  |-هواگردهای ترابری نظامی اتحاد جماهیر شوروی از ۱۹۶۰–۱۹۶۹-|
  -عکس هایی از هواپیما نظامی بوئینگ ئی-۳ سنتری-
  -سه مدل هواگرد آموزشی و نظامی دهه 1980-
  _سه نمونه هواگرد نظامی ساخت آمریکا در دهه 1980-
  -چهار نوع از برترین هواگرد های نظامی آمریکا در دهه 1940-
  |-خودروی نظامی پیاده نظام بی‌ام‌پی-|
  درخواست نویسندگی در بخش مسائل نظامی و زیرشاخه ها
  ||تاریخچه عملیاتی و نظامی جنگنده لاکهید مارتین اف-۳۵ لایتنینگ ۲||

پرش به انجمن: