امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

عکس های جالب از استالین☭

عکس های جالب از استالین☭ 1
درحال کار در کرملین
پسران استالین آلکسی ویاکوف
عکس های تظاهرات اواخر در روسیه به پشتیبانی استالین
ده هزار عکس از طرفداری مردم در کشورهای شوروی سابق به خصوص روسیه حکایت دارد واین ثابت می کند که تبلیغات دنیای کپیتالیسم ضد استالین ومعرفی کردن او به عنوان جنایتکار دروغ است واثری ندارد ومردم رهبر دلسوز خودرا تا ابد به یاد دارند ودوست دارندش
بدرستی که رفیق کبیر استالین یاور مظلومان وتنها کسی است که می تواند یک کشوررا تحت سخت ترین شرایط پیشرفت دهد
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

((...زنده باد صلح بین المللی,مرگ بر جنگ افروزان...))
استالین_آخرین سخنرانی سال 1952
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، در جستجوی حقیقت ، istanbul ، FARID.SHOMPET
آگهی

همینطور که میبینید مجارها عاشق استالین و کمونیست بودند(طعنه ای به نیکلای)TongueTongue
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، FARID.SHOMPET ، pink devil
شما نباید عکس هایی توهین آمیز بگذارید ومثل عکس های هیتلر من بسته می شود پس قبل از گذارش خودتان ببندیدش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
من یه تایپک در این مورد ساخته بودم که حذف شد
مدیریت اگر میخوان اینارو حذف کنن به جای اینکار اینا رو انتقال بدن به تایپک عکس های خنده دار از استالین
با تشکر
نابود باد کمونیسم نابود باد صیهونیسم

عضو گروه تاریخ انجمن

پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET
مدیریت عکس های خنده دار هیتلر منو برداشت اینها هم خودتون بر دارید وگفتن بین خودتون مشکل را حل کنید.من مثل تایپیک عکس های جالبی از هیتلر شما درست کردم.
در این تایپیک نباید کسی مسخر بشهAngryAngryAngryهمین طور در تایپیک شما هیتلر نباید مسخره بشه .لطفا احترام بگذارین وشخصیت خودتون رو حفظ کنید.
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط در جستجوی حقیقت ، pink devil

من همیشه این عکسشو که می بینم میترسم چون خیال می کنم که مچ یکی رو حین سخنرانی گرفته میخواد حسابشو برسهConfusedConfusedConfusedConfused:
اینم از شیء مورد علاقه استالین که گذاشته تو دهنش (پیپ):
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، ☭Nicola☭ ، istanbul ، .ali. ، FARID.SHOMPET
آگهی
راستی قضیه اون عکسه چیه که انگتشو گرفته بالا؟این عکسو کپیتالیستا گرفتن.این نشون می ده که استالین دیکته می کرده ودیکتاتور بوده

هیتلر هم از این تیپ عکسا زیاد داره ولی این عکس استالین خیلی سه شده عجب سوتی داده.فکر کنم عصبانی شده وسوتی داده وگرنه همه

جا خودشو مظلوم جلوه می داد در صورتی که مظلوم نبوداما ظالم هم نبود

قضیه اون عکسه هم به من بگین؟اگه کسی می دونه

مردم مجارستان هم به خاطر کارهای ضد استالینی خروشچف وتبلیغات غرب در جنگ سرد اون انقلابو کردن امریکا وعده داد به مبارزین مجار

کمک کند ورهبر کمونیست مجارستان هم(ایمره ناگی که از قاتلان نیکلای دوم وخانواده اش بود)به مردم وامریکا پیوست اما امریکا کمک نکرد

وخروشچف ظالم با قصاوت تمام مردم مجارستانو کشتش دستورش هم به خط خودنارفیق خروشچف هست.همه اش هم کارهای ضد

استالینیستی بود که باعث شد استالینیسم پرده آهنین مقابل کپیتالیسم برداشته شود وامریکا راحت تر حمله کند البته KGBجلوی این

حمله ها را باقدرت می گرفت واگر اغراق نکنیم KGBشوروی از NKVDواستالین وسانسورهایش قدرتمند تر ومجهز تر بود.

اصولا قیام مجارستان قیام تحریکی امریکا بودومسببش خروشچف بود با ضعفی که ایجاد کرده بود.

لطفا کاریکاتورها ونقاشی ها رو در این تایپیک نگذارید واز واقعیتها وعکس های واقعی استفاده کنید(جهت اطلاع)( خارج از بحث)
"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط 1939 ، در جستجوی حقیقت
راستي بگما من در مورد اون عكس هيچي نخوندم خودم وقتي عكس رو مي بينم چنين احساسي بهم دست ميده
راستي يك سوال:اسم اون لباسي كه تن استالين هست چيه؟همون كه تو سه عكس آخر تن اش هست
البته چيني ها به اين لباس ميگن لباس ماندارين هموني كه مائو هم از اون مي پوشيد ولي نميدونم روس ها بهش چي ميگن
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali.
این حرکت استالین تو اون عکس اتفاقی بوده وهمه ما میون صحبت دهنمان شکل های مختلفی می گیرد یا دستمان هم همین طور عکاس

های کپیتالیسم با گرفتن این عکس قصد دار قصد بد جلوه دادن اورا داشتند.درمورد هیتلر هم این عکس های نادرست را از او گرفته اند واز قول

عکس هزار چیز نوشته اند .اینهم یکی دیگر از عکس های مقصود دار از او
اون لباس که درجه روش رار نمی گیره ومخصوص کمونیست هاست لنین مد کرد که مائو هم خیلی بهش معتقد بود ودرجه اصلا نمی گذاشت

ولباس ارتشی ساده می پوشید اما ماندارین لباس سنتی چینی است (همان ها که امپراتوران چین یا همون جومونگ می پوشید)وبا این لباس

فرق دارد .اما استالین علاوه بر این لباس درجه دار هم می پوشید که درجه توهینی به برابری واصل مارکسیسم لنینیسم است اما استالین بالا

ترین درجه ها را می گذاشت وبدتر از همه درجه می گذاشت از این کارش خیلی بدم میاد

درمورد پیپش.خیلی به پیپ علاقه داششت ووقتی به ایران اومد وکلی مردم براش دست زدند وهورا کشیدند وخوش حالی کردن او به جای این

که از مردم تشکر کند وبگوید به مردم ایران علاقه دارد گفت به توتون های ایران علاقه دارد وبی نظیرند!!!!!!!!!!!!!او حتی با صرف نظر از موضوع

آذربایجان وگرفتن امتیاز نفت از شاه وحرف شاه از اینکه تو مسائل ایران شوروی هیچ دخالتی نکند عمل کرد وبه پشتیبانانش در ایران از جمله

توده ای ها فدائیان مارکسیست ها پشت کرد وآنان را مقابل محمدرضای پهلوی قاتل تنها گذاشت ومحمدرضا که دید حامیانی ندارند آنها را کشت

اما استالین.حیف که لنین مرد وگرنه اگر می دید او درجه گذاشته نصفش می کرد یا کلیسا ها رو باز کرده حسابش و می رسید .

"دختر و افسر مرزی"

عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ
 سپاس شده توسط .ali. ، در جستجوی حقیقت
نه بابا منظورم اون لباس نيست
همون لباس كه تو همين عكس تن استالينه و مائو هم از همين مي پوشيد چيني ها به همين لباس ماندارين ميگن
روس ها بهش چي ميگن؟
عضو گروه تاریخ انجمن
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هیتلر-استالین-روزولت-چرچیل
  اعلام دلیل مرگ «استالین» پس از ۶۰ سال
Photo تصاویری از ژنرالیسم(فیلد مارشال)#استالین# در جنگ جهانی دوم
  دوره استالین قسمت دوم
  دوره استالین قسمت اول
  تخریب سازی ومخدوش کردن چهره استالین از سوی غرب
  گندم های جیب استالین! 1
  نظرتون در مورد استالین چیه؟
  استالین را تیتو کشت؟
  بررسی پیشرفت صنعتی شوروی استالین

پرش به انجمن: