امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم)

سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1
سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1
لطفا کرامت به خرج داده نظر و سپاس بدهید.
پاسخ
 سپاس شده توسط sajjademadi ، *Armila* ، مونس جون ، sandi ، kingmammad ، !!sheatoonak!! ، βΑllεяiηΑ♡ ، saeid 59 ، بنز باز خسته ، MR.FARZAM ، restive ، manoella ، tina joon ، goldengirl ، tddh ، *mehrzad* ، -Edgar ، marjan74 ، PROOSHAT ، armit ، mahdi.ir ، sasan1 ، میرندا ، کیمیانا ، nini15 ، هیوا1 ، •ДmịrHoSsiŋ• ، ♥maral♥ ، RєƖαx gнσѕт ، pegah 13 ، xoxo gurl:*) ، لاله من ، shawkila ، mahdi101378 ، $hanane$ ، NASIM.BH ، mobinamahro ، ~KiAηA~ ، nika** ، amirمسی ، ramin joojoo ، Shervin_ST ، ʂհმოἶო ، ندا* ، dj amir 1992 ، ارشیا(دختر) ، mohjkl1 ، حانی خوشگله. ، farzad0 ، Sina_0611 ، mahdi1404 ، shayan dragon ، noora91 ، یاسی@_@ ، آذین جون ، آناهیتاجون ، aclic ، ...asall... ، سام عفيفي ، mobina bieber ، k1.. ، Sieiry ، fatemeh00 ، Mohammad 77 ، ayda1383 ، ♪♫ ¥MËLØÐ ♪♫ ، دختری تنها درباران ، ♥ سارا ♥ ، negin .m ، tamoko89 ، امیرحسین79 ، sosun24 ، معصومه202020 ، sqh ، _mozhdeh_ ، pardis! ، sara mehrani ، لی مین هو3 ، ☠CrAzY✘G!Яl☠ ، narges.2013 ، جيمزباند ، ارش سلوکی ، سورنا فاول ، ayshaaa.1381 ، هلیا78 ، دشاشم ، shahram094 ، Mᴏʙɪɴᴀ ، cheshm asali ، ali00145 ، maynaz90 ، mohamadgangi ، 7 مقدس ، Andrea ، مهناز71 ، rohamdan ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، The Darkest Light ، نگین ابی ، ali007@2000 ، ronaldu79 ، P e D i ، .. ReZa .. ، arsham kabiri ، خانوم دکتر ، MONA-GH ، zolale qasemi ، سیما سارا ، TinaMk ، M.Bibal ، mohammad31 ، مگس کش ، ♥bahar♥ ، ツClas$i☪ J☯ ツ ، gole_pazhmorde ، arian 007 ، (^_^)Negar Styles ، FurY ، sara1112 ، دختر شاعر ، shayan yoyo ، ''HeisEnbErg'' ، aszaz90 ، leilajoon♥♥ ، دانیال 77 ، ♕ρяιηcєѕѕღsαяαh♕ ، ایلیا021 ، سامینا ، alighaemazar ، زهرا10000 ، ★~Ѕдула~★ ، amiri110 ، bahare_021 ، ماهرخ خانوم ، نازنین* ، rana m ، میم بده ، حقوقدان انجمن ، PISHY ، IM JUST TIRED ، نایریکا-13 ، ARSHIA CLASH ، ~ CrAzY HuMaN ~ ، Black_Man ، Volkan ، ناز خوشگله ، mr.navid ، Venus.M ، farnam22 ، ᖇᗩᖺᗩ ، aliali321 ، مهرسا 1374 ، WARLAIK POURIYA ، || Mιѕѕ α.η.т || ، AMIN2001 ، omidkaqaz ، roblex ، bakhi ، baaran ، بیتا****** ، arbab1376 ، |мιѕѕ мєняαѕα| ، z800rr ، Navisa. ، ϟ Gσтнıc ναмρıяє Gıяʟ ϟ ، ИĪИĴΛ ИĪƓĤƬ☛ ، aysutb ، Mèg∆ñ ، گریس ، ارش خان ، atena2015 ، mehrdadno ، negin2000 ، OnLy-HiDdEn ، オスイン ، ممدو1 ، NOT FOUND ، یاس گل ، هانی* ، | NEON DEMON | ، 0000000000Aida0000000000 ، kian007 ، Mαяѕє ، naznin m 77 ، Dragon_FM ، キム尺刀ム乙 ، سروشا ، Sadaf 2014 ، mahali ، محمد هادی ، +K!nd~G!Яl+ ، ساناز ن ، taran08 ، pariabadrfam ، mahya . m ، bari ، عاشق دل شکسته ، nanali ، arooos ، رפּـانے شیطـפּـטּ ، tima_593 ، sober ، پرنسس ارزوها ، حسن CR7
آگهی
اینا پرسپلیسو از کجا می شناسن؟
پاسخ
ss.muینی این مترجمای مسخره پرسپولیس رو نمیشناسن
Heartone direction my loveHeart
پاسخ
چه باحالBig Grin
پاسخ
فوتو شاپه
سوتی در زیر نویس فیلم ها(خودم که خیلی خندیدم) 1
پاسخ
(25-08-2013، 14:08)farzam bidad نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فوتو شاپه
اینا فیلم های خارجه است که ایرانی ها هر جور دوست داشتن زیر نویسش کردن
پاسخ
 سپاس شده توسط The Darkest Light
آگهی
اینا که واقعی نیستن اینارو درست کردن
پاسخ
 سپاس شده توسط √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، ραяα∂ιѕє-
ممنونHeart
پایان من آغاز بی لیاقتی اوست....
پاسخ
شعرایی که میخونن درسته ولی بقیه رونمیدونم:cool:
اشک هایی که بعد از هر شکست میریزیم همان عرق هایی است که برای پیروزی نریخته ایم
پاسخ
خیلی پایه بودSmileSmileSmile
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خودم که از تعجب مردم
  البوم عکاسی خودم(اپدیت شد)
  100تا اواتار لب[خیلی سخت پیدا کردم]باورت نمیشه بیا بشمار+سپاس
  چندتا عکس خیلی باحال
  18+ چرا باید زبان انگلیسی اموخت؟ + سوتی
  انواع جالب پراید+عکس(خیلی باحاله)
Rainbow قاب گوشی خیلی خوشگل <<< نبینی ضرر کردی
  سوتی ای که از دست شبکه ی پویا در رفت(نیای از دست رفته+16)
Rainbow عکس های دوستانه دخترانه...خیلی خوججججججل!دخی ها بدووووید.
  جدیدترین عکسهای تیلور(خیلی خوشگله^_^)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان