ساعت gucci طرح love، گن لاغری اسلیم لیفت زنانه، ساعت فیروزه ای آنجلا، پد ضد عرق مای درای، ساعت سی کی طرح لاو ، صابون کوسه آر پی، گن کاسمارا، چای لاغری تیما، بازی پو
امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

توصیه معلم موسیقی به دختر 17 ساله:لخت شو تا بهتر بخوانی!!+عکس

Exclamation 
توصیه معلم موسیقی به دختر 17 ساله:لخت شو تا بهتر بخوانی!!+عکس 1

دیلی میل : یک معلم موسیقی به یکی از دانش آموزانش گفت
موقع خواندن اکتاوهای پایین برهنه شود و پس از آن با انجام حرکات جنسی به
خواندن ادامه دهد.

این معلم سابق کالج تاکوما، کوین گاسپول ۳۷ ساله، ماه آینده به دادگاه می رود تا به خاطر پیشنهاد غیراخلاقی پاسخگو باشد و مطابق قانون با او برخورد شود.

گاسپول که رهبر گروه در کلیسای متودیست بالین مموریال است به یک دانش آموز
۱۷ ساله گفت انجام حرکات جنسی باعث می شود صدای او شفاف تر و قوی تر شود.

به گزارش نیوز تریبون، این دانش آموز مدرسه ی گیگ هاربور برای دوره ی آمادگی ستارگان در این کالج ثبت نام کرده بود.

مدارک حاکی از آن است این دانش آموز ادعا کرده به برخی توصیه های او نظیر عریان شدن عمل کرده و واقعا اثر مثبتی داشته اند.
صداقت نخستین فصل دفتر دانایی است . ((تامس جفرسن))
پاسخ
 سپاس شده توسط marry ، mohammadreza... ، در جستجوی حقیقت ، istanbul ، frozen✘girl ، ...Sara SHZ... ، mehdi.balack ، LIGHT ، poya ، pouya12 ، sayna ، sanaz_jojo ، Armina ، خلیلی ، behnaz99 ، Magical Girl ، mohamad66 ، bahare_021 ، PrInceSs~AloNe ، MINA JOON ، !sadaf ، نادیا ، **MOHAMMAD** ، m تنها ، amir.king ، علی جوکر ، eri 5 ، aCrimoniouSs ، BIGBEN-Benyamin ، ♥ ناهید جون ♥ ، justin.l ، n.nazanin ، azary ، Senator✘Strong ، fat.k ، سورنا فاول ، saeed25/12 ، مهوش ، nita99 ، ღSηow Princessღ ، امیرحسین79 ، ...asall... ، بهرخ ، ƝeGaЯ ، هیوا1 ، .:: S.M ::. ، ... R.m ... ، ***Z.E*** ، SANY ، zeinab ، SHaghII ، هرمیون گرینجر ، parmida.a ، مخ دخترا ، parnia tajik ، ارسال سالم ، kasra2072 ، * Exceptional girl * ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، arooos ، lady snow white ، عاطفه70 ، یامور ، parisa16 ، سایه 72 ، elnaz-s ، SHAYESTEH2013 ، @_.).paya.(._@ ، Elena ♥ ، ʂმყεհ ʂმƙεէ ، ♫♪ ᴘᴀʀɪs ɢɪʀʟ ♪♫ ، saghar24 ، خسن ، ss.mu ، سايه ، bi kas ، درنا عسل ، ♠▒DERAGON▒♠ ، sosun ، هاناجون ، تارا جوجو ، eagle2 ، hoosin2004 ، پيشي ي ملوس ، aidin14nj14 ، ...آریا... ، cuteboy ، amir.beigi ، مریم ابی ، mojdeh1 ، M.A.A.7.7 ، MANI2013 ، ~JaSmIn~ ، monika_raha ، hamed_Jon ، Amir BF ، ♥HOSSIN♥ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، عزراییل1 ، baran2823 ، ☼آریا☼ ، ناديا ، کاکولی ، NASIM.BH ، Andrea ، SMoOoOoOoK ، ЯØறдητ!c✘ G!гL ، F A R ! N ، ✘ คl๏ภє ✘ ، محمد تی ام ، radmehr rad ، m-hossein ، mk off ، آراد 007 ، مهدی خوشدل ، glembert girl ، nika** ، ᘐᗝᖇᘐᓰﬡ ، Mᴏʙɪɴᴀ ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، setayeshs2 ، ♥♥♥♥♥♥میترا♥♥♥♥♥♥♥ ، simin jon ، DARK.H ، jacob ، *Armila* ، شاهی1378 ، T A R A ، ★MoRpHeUsS★ ، pink lady ، ღ✿ ДVД ✿ღ ، aLiReZaZ-iM ، NavidZ ، 2356890 ، جيمزباند ، ***EHSAN - ABADAN*** ، armit ، best girl-shiva ، دشاشم ، ROhÅற ، یاسی@_@ ، pegah 13 ، mahnegar ، ♔ Lîfε ιζ βευτιfυl ♔ ، S H A Y A N ، parsa mozayani ، ღ narges ღ ، ..سها 79★★ ، رضا پیشرو ، shayan 7 ، ÅⅆℬⅈnA ، pesare_e_bad ، ツsàhãrツ ، SÅℋAℕⅅ ، armin2afm.... ، r.hadis ، -نفس- ، Mιѕѕ αυтυмη ، رجب 12354 ، اذیتا ، NO.NAME ، برسین. ، FᗩR!Mᗩ ، ALI REZA J ، S.P.M.M ، سمیرا 512 ، ♪neGar♪ ، پگی ، saba 3 ، محمد تهنا ، taran08 ، mahru ، farzad0 ، مرضیه 79 ، ♥ROSHANA♥ ، رویا... ، Amir-al ، *رونيكا* ، atena2015 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، تنهای تنها ... ، matin.t ، ♪♥★nanaZ★♥♪ ، *_* ، ساحل75 ، ♛∞ Glambert Boy ∞♛ ، fafa23
آگهی
خب شاید این کارش دلیل علمی داشته وگرنه معلمه روانی نبوده که بادستای خودش گور خودشو بکنه بره زندانBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط mojdeh1 ، ★♕NIGHT STAR♕★
نه توصیه ش درست بوده و یک دلیل علمی داره که بهتره خودتون دنبالش باشین تا بفهمین .اگه میفهمیدین یه طور دیگه نظر میدادین301
پاسخ
 سپاس شده توسط پارمیداnbp ، SHaghII ، @_.).paya.(._@ ، Elena ♥ ، هاناجون ، mojdeh1 ، sara1112 ، mahnegar ، ✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ ، ALI REZA J ، saba 3 ، ★♕NIGHT STAR♕★
فک کنم راسته.جنیفر و اینا هم وقتی لباسشون پارچه ش کمتره بهتر میخوننBig Grin
روزگاری شده است که شیطان فریاد میزند : آدم بیاورید سجده خواهم کرد!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط fire girl ، ƝeGaЯ ، ♠▒DERAGON▒♠ ، zahra-2000 ، cuteboy ، mojdeh1 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، NASIM.BH ، sara1112 ، *Armila* ، ***EHSAN - ABADAN*** ، mahnegar ، pesare_e_bad ، ✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ ، ALI REZA J ، saba 3 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، fafa23
این دانش آموز ادعا کرده به برخی توصیه های او نظیر عریان شدن عمل کرده و واقعا اثر مثبتی داشته اند......

باز خوبه لخت شدنش 1 تاثیر مثبت داشت....HuhHuh
خوشحالم که بردم , چون کسی رو از دست دادم که دوستم نداشت.....
و خوشحالم که باختی چون کسی رو از دست دادی که دوست داشت....

من و تو شباهت های متفاوتی باهم داریم :
هر دو شکستیم ؛ تو قلب مرا ، من غرورم را
هر دو رقصیدیم ؛ تو با دیگری ، من با سازهای تو
هر دو بازی کردیم ؛ تو با من ، من با سرنوشتم
و در آخر هر دو پی بردیم
تو به “حماقت” من ، من به “پست” بودن تو
آری ، این شباهت های متفاوت هر روز آشکارتر میشود …
پاسخ
 سپاس شده توسط kasra2072 ، elnaz-s ، mojdeh1 ، sara1112 ، *Armila* ، mahnegar ، ✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ ، saba 3 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، fafa23
نمیدونم شاید کارش ذرست باشه شاید نباشه بهر حال صلاح کار خویش خسروان دانن...
آمیزاد یا شیطان ......
پاسخ
 سپاس شده توسط saba 3 ، ★♕NIGHT STAR♕★
یعنی منم لخت ریاضی 1 بخونم بعد برم لخت امتحان بدم پاس میشم بعد 60ترم؟
روزای روشن خداحافظ سرزمین من خدا حافظ
پاسخ
 سپاس شده توسط هاناجون ، mojdeh1 ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، NASIM.BH ، فانتا ، setayeshs2 ، ***EHSAN - ABADAN*** ، ஐற£ℒἶ†дஐ ، Mιѕѕ αυтυмη ، ✗ ✘HαmïÐ✗ ✘ ، saba 3 ، ★♕NIGHT STAR♕★ ، fafa23
باید دید با شاگرد های پسرشم همین توصیه رو کرده؟[color=#FF0000]
همبازهایمان را تا وقتی دوست داریم که خوب می بازند.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسط فانتا ، saba 3 ، fafa23
کجاش دلیل علمی داره الکی میگید، یارو .......بوده دلیل علمیش کجاست؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J
بابا اینا همش تلقینه الکیه...اگه به یکی اینجوری بگن مطمئنن روش اثر میذاره . همون طوری میشه.Angry
به سلامتی دلم ...

که برای کسی دل تنگ شده...

که حتی ...

روحش هم از این دلتنگیم ...

خبـــــــــــــر نداره....
پاسخ
 سپاس شده توسط ALI REZA J ، saba 3

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
balatarin donbaleh cloob Twitter Facebook google

موضوعات مرتبط با این موضوع...
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  گزارش تصویری تجاوز وحشیانه به دختر 19 ساله در استادیوم(گناه داشت دختره) bari 6 250 03-27-2015، 12:36 PM
آخرین ارسال: 3283
Heart دختر بچه ای که زیبآترین دختر دنیآ شد !!{حتما ببینید} Y.a.S.a.M.i.N 29 4,590 03-26-2015، 02:40 AM
آخرین ارسال: Miss Stranger
  این دختر ترک درازترین دختر جهان شد +عکس Mïņ̃†êR 13 1,698 03-22-2015، 08:18 PM
آخرین ارسال: melinda
  حکم عجیب برای کار عجیب این دختر 20 ساله (عکس) گریس 19 3,429 03-21-2015، 07:04 PM
آخرین ارسال: Lilie
  این دختر 20 ساله پدیده تنیس در جهان شناخته شد (عکس) ❤R@TA❤ 1 200 03-21-2015، 07:02 PM
  عجیب ترین دختر دنیا معروف به دختر گربه ای! +عکس ❤R@TA❤ 5 1,040 03-21-2015، 06:59 PM
  دختر 10 ساله ایرانی؛ یار شگفت‌انگیز زمین ✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ 1 181 03-15-2015، 07:17 PM
آخرین ارسال: ♥†♪♪❀✘✘✘~♛♛♛♛vip♛♛♛♛~✘✘✘❀♪♪†♥
Exclamation عامل نابینایی دختر 4 ساله قصاص می شود ★♕NIGHT STAR♕★ 0 166 03-12-2015، 02:45 PM
آخرین ارسال: ★♕NIGHT STAR♕★
  جزییات کامل مرگ دختر 18 ساله تبریزی +عکس FᗩR!Mᗩ 4 287 03-10-2015، 06:44 PM
آخرین ارسال: ___wow
  قطع نخاح دختر 15 ساله به خاطر ورزش اجباری (عکس) ✘✘ SiLhOuEtTe✘✘ 10 872 03-06-2015، 08:05 PM
آخرین ارسال: زهرا11

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان
 کسب درآمد عالی از وبلاگ و وبسایت کسب درآمد