امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

مدل شدن تمام اعضای یک خانواده - عکس

تصاویر زیر عکس هایی از خانواده فیلیپس است که به خاطر ظاهر سالم و شاد و لبخندهای متقاعد کننده توانسته اند در صدها فیلم تبلیغاتی بازی کنند

تصاویر زیر عکس هایی از خانواده فیلیپس است که به خاطر ظاهر سالم و شاد و لبخندهای متقاعد کننده توانسته اند در صدها فیلم تبلیغاتی بازی کنند.
این خانواده مدل اهل بریتانیا هستند و تاکنون در صفحات تبلیغاتی روزنامه و مجلات از تبلیغ محصولا سوپرمارکت گرفته تا تعطیلات ظاهر شده اند.
جیسون و میشل فیلیپس و پسرانشان لوئیز 15 ، لوکا 5 ساله و دختر یک ساله شان اوی، همگی قرارداد یکی از بزرگترین شرکت های مدلینگ را امضا کرده اند.
شرکت های تبلیغاتی آنچنان مشتاق استفاده از مدل آنها با هم هستند که آنها هشت بار در ماه با مبلغ بیش از 6000 پوند در ماه کار می کنند. شرکت های تبلیغاتی معتقدند که یافتن خانواده ای که همه اعضا بخواهند در عکس برداری های مدلینگ شرکت کنند نادر است.همچنین فضای یک خانواده واقعی می تواند نتیجه بهتری داشته باشد تا گروه غریبه ای که تنها یک روز برای کار کنار هم جمع می شوند.
آقای فیلیپس 42 ساله ، از سن 16 سالگی در صنعت مدلینگ کار کرده است و به گزارش پرشین وی تصمیم گرفت تمام خانواده اش را وارد این صنعت کند. او میگوید :"همه فرزندانم از اینکه این کار را با هم انجام می دهیم لذت می برند."
با وجود سبک زندگی زیبا و درآمد زیاد این خانواده زیاد ولخرجی نکرده و پولشان را پس انداز می کنند. پدر این خانواده مدلینگ در این باره می گوید:"چهره خوب همیشگی نیست ، بنابراین با وجود این که از حرفه مان لذت می بریم باید به فکر تامین امنیت مالی خود در آینده باشیم."

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدل شدن تمام اعضای یک خانواده - عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدل شدن تمام اعضای یک خانواده - عکس 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدل شدن تمام اعضای یک خانواده - عکس 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط Andrea ، ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، SHaghII ، چشم رنگارنگ ، Thyme ، maynaz90
آگهی
خیلی بده شغل همشون یکیه
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
خدا بده شانش 
اگه اينطوره منم فردا ميرم يه لبخند ميزنم مدل ميشمBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
زنه زشته ولی بقیشون خوشگلندHeart
خلاف قوانین ..
پاسخ
اره درسته زنه خییلی خوشگله
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
اِسپَم هآ پآک شُدَند
پاسخ
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Heart اردوگاه الهول از تمام سوری‌ها تخلیه می‌شود
Heart بهم خوردن نامزدی در خانواده بشار اسد رنگ خون گرفت
Heart واکنش نوری مالکی به بازداشت تعدادی از اعضای حشد شعبی
Heart شکایت خانواده ترامپ از کتاب برادرزاده رئیس‌جمهور آمریکا رد شد
  کرونا تمام نشده؛ عروسی ها را تعطیل کنید
  کرونا تمام تخت های بیمارستان توحید سنندج را به خود اختصاص داد
  انتخاب اعضای جدید شورای امنیت به صورت الکترونیک برگزار نمی‌شود
  کرونا برای اردوغان گران تمام می‌شود
  عضو جدید بزرگترین خانواده جهان به دنیا آمد
  بدنیا آمدن دختر در یک خانواده پسرزا پس از 200 سال

پرش به انجمن: