امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 2
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دختری عجیب که 1000 چهره دارد (تصویری)

Tongue 
دختری عجیب که 1000 چهره دارد (تصویری) 1

این دختر به طرز عجیبی می تواند قیافه های اشخاص مشهور جهان از بازیگران گرفته تا دانشمندان را تقلید کند.

کارلی که اکنون در محصولات آرایشی سفورا در مونترال کار می کند می گوید:”من هنوز یاد می گیرم و تمرین می کنم. به صورت معمول آرایش های زیاد و سنگین را دوست ندارم، ولی به این کار واقعا علاقمند شدم.”

“تصور اینکه دفعه بعدی چه شخصیتی را برای خودم درست می کنم سرگرم کننده است.” او در ادامه گفت:”از میان چهره هایی که خودم را گریم کردم بیشتر از همه چهره آلبرت انیشتین را دوست دارم ، چرا که پس از اتمام کار هیچ فکر نمی کردم تا این حد تغییر کنم. خوشبختانه هزینه زیادی برای من نداشت. تمام چیزهایی که استفاده کردم از همان کیف لوازم آرایشم بود. حدس می زنم کار کردن در یک شرکت لوازم آرایشی برای من کمک بوده است.”

کارلی از یک خانواده هنرمند است ، مادرش بازیگر و پدرش موسیقیدان است.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منبع : جذاب

..!! I am not afraid to walk this F*cking world alone
پاسخ
 سپاس شده توسط l¯̄ ͡ ̶๖̶ۣۜ๖ۣۜA҉L҉I҉ ، ♥♥AMIR♥♥ ، RєƖαx gнσѕт ، kimia kimia1378 ، Andrea ، نیلووفر ، kingmammad ، *βeС-МoЯЯiGαƝ* ، nazi98 ، کلوپاترا ، marjan74 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، تیناجونی ، ☺helia☺ ، AMIR FORES ، pegah 13 ، 122333 ، Thyme ، ramin joojoo ، ****مهناجون**** ، Baran200 ، Apathetic ، پرنسس گاردنیا ، ^gĥàŻáĽ^ ، orkideh ، یاسی@_@ ، سودا21 ، ƒяσzєη ℓσνє ، arbab1376 ، gh@z@le♥ ، mahrana ، A باحال ، FurY ، روناك عاشق ، kian007 ، sara1112 ، mehrad hiden ، 7383 ، tan!a ، مهدی 021 ، Neioosha ، ♥CRAZY G!RL♥ ، Mσηѕтєя Gιяℓ ، ارتان ، mobina bieber ، ~H!P HØp §tâR~ ، SabaSadra ، ~ArTaBaNoOs~ ، ندا2000 ، ~~SARA:HIVA~~ ، bieber fan ، 0027 ، samira 409 ، mity pity ، ♣♦♠l♥k♠♦♣ ، $maryam$ ، شکوفه2 ، ~Mahnaz~ ، نازدخت ، jinora ، I LOVE YOU FARHAD ، r.hadis ، تنها خـــودم ، #marya# ، امیرحسین خفن(قبلیم بابا) ، نازنین* ، ❀இℬℯѕ✟♚ℊⅈℛℒஇ❀ ، ~ALONE GIRL~ ، mbi//- ، arela ، ຖēŞค๑໓ ، S H A Y A N ، Modern Thinking ، arooos ، m love f ، pendar77 ، مرضیه 79 ، Volkan ، PISHY ، dark heart ، beber2003 ، "تنها" ، ابزا ، TurK WolF ، gole_pazhmorde ، marco.r ، گلشن ٧٧ ، ʜɪᴅᴅᴇɴ ، 0یسنا جون0 ، نفیسn ، ZAHRAKHANOOOOM ، Roz77 ، خوشتیپ انجمن ، khashy jooooooooooon ، Radka ، First Star ، Aesthetic ، αѕтer ، هیراد عبادی ، ♥kimiya♥ ، پاستیل خرسی ، رونیتا ، وروجک. ، Hadis Messi ، ✔✘ζoΘdY✘✔ ، BAILANDO ، ارواح شب ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، D.I.Z.E.R.E ، نفس♥♥♥ ، ♪neGar♪ ، *_* ، نفس گل ، dokhi khoooooooobi ، nanali ، narges 021 ، ℱΔℛNOOSℋ ℬOZORG ، kimiya2580 ، هلیا78 ، m.shp ، ژوللی ، گریس ، ★★★melika★★★ ، جی تی ای ، ^دختر شیطون^ ، naznin m 77 ، yeganeh nouri ، AFSODEH ، Sanita.p ، ḲℑℳℐÅ ، (-_-) ، *mehrzad* ، ساحل75 ، کسی پشت سرم اب نریخت ، Mason ، *jegar ، saba 3 ، خوشگل خانوووم ، ♥zed bazi♥ ، باران20 ، صوصن ، ☻☺نسا☺☻☺☻ ، FARID.SHOMPET ، درسا گلی ، miss._.mh ، !...@dors ، ᕮᒪᗩᖺᙓᖺ2000 ، **zeinab** ، alone hasti ، ناز خوشگله ، omidkaqaz ، حسین پ ، bari ، ×Aramis× ، 81danial ، ✘Nina✘ ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، Δ.н.ο.υ.я.Δ ، -samira- ، ραяα∂ιѕє- ، محمدرضا.ر ، ۞ ایدا ۞ ، ریحون بنفش ، sober ، # αпGεʟ ، ترنج 15 ، sandi ، ѕтяong ، نفسممممممم ، حنانه ام یکی یه دونم ، vampire whs ، طهورا84 ، Arusha ، roya15 ، み£∂ɨע£ ، setare 92 ، sama00 ، _.miss_.em ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ .
آگهی
زمين تا آسمون فرق كرد
دم از بازي حكم ميزني...!
دم از حكم "دل❤" ميزني...
پـــس به زبان قمار برايت مــي گويم…!
قــمار زندگــي را به كــسي با ختم كه"تــك"
"دل❤" را با "خشـت♦" بريد...
جريمه اش "يك عمر" "حـسرت" شد
باخت زيبايي بود…!!!
ياد گرفتم به "دل❤" "دل❤" نبندم
ياد گرفتم از روي "دل❤" حكم نكنم
"دل❤" را بايد "بــُر" زد...
==============================================
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
پسر عجب چیزیه این!
پاسخ
 سپاس شده توسط "تنها"
اااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا​ااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااهههههههههههههههههههههههههه​هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه
همیشه یکی هست که هلت بده چه رو تاب نشسته باشی چه لبه ی پرتگاه

جمله سنگین بود...سپاس رو بزن
پاسخ
 سپاس شده توسط ستایش***
تکرآری!
پاسخ
:cool::cool::cool::cool:
پاسخ
آگهی
هرهرهرهرهرهرهرهرههرهرهرهرهرهر
پاسخ
هاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها
حاحاحاحاحاحاحاحاحاحاحاحاحاححاحاحاحاحا
پاسخ
وایـــــــــــ.ممنونـــــــــــــــــ.
پاسخ
جالب بود
عشق فرهادم فقط ادعا بودHeartcrying
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  زندگی عجیب این پسر پولدار با حیوانات وحشی (عکس)
Photo قاب گوشی های عجیب!
  شبیه سازی چهره ی افراد قدیمی مشهور
  عجیب ترین اشیاء پیدا شده توسط مردم (عکس)
  ماسک های عجیب و غریب
  حدس بزنید این تصویر بسیار عجیب چیست؟
Wink سوال ! اونم از نوع تصویری ! زود بیاید تو ! ✔
  سوال تصویری!جدید!
Heart توالت های غیر طبیعی و بسیار عجیب !! ( تصویری)
Rainbow از عجیب و غریب ترین فعالیت های هیجان انگیز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان