امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تاپیک طرفداران امید رپ ایران ๑۩۞۩๑ یاس ๑۩۞۩๑

در این تاپیک میتونین هر مطلبی  که در مورد  رپر محبوب  یاس دارید با دوستانتون به اشتراک بگذارید

تاپیک طرفداران امید رپ ایران ๑۩۞۩๑ یاس ๑۩۞۩๑ 1

یاسر بختیاری ملقب به "یاس" بزرگترین رپر ایرانی که محور اصلی آهنگ هاش مربوط به اجتماع هست رپ فارسی رو از سال 1382 بصورت حرفه ای با آهنگ " بم " شروع کرد و در آهنگ هاش به هیچ عنوان از الفاظ رکیک استفاده نکرده و به همین دلیل نه تنها بین جوانان بلکه بین افرادی که سن بالایی دارند هم چهره ی محبوبی هست
محتوای آهنگ های یاس مربوط به مسائلی مثل فقر ، اعتیاد ، خودکشی ، فحشا ، بیکاری ، طلاق و بسیاری از مشکلات دیگر جامعه هست و شاید آهنگی که تقریبا همه از یاس شنیدن و با اون آهنگ ، یاس بیشتر شناخته شد ، آهنگ سی دی رو بشکن بود که "یاس" همراه با "آمین" این آهنگ رو در رابطه با انتشار فیلم خصوصی یکی از بازیگران تلوزیون ایران بود خوند

بیوگرافی

یاسر بختیاری در 30 خرداد 1361 در تهران متولد شد او در سن 16 سالگی ابتدا با گوش دادن به موسیقی رپ کار خود را آغاز کرد و این زمانی بود که پدرش از سفرهای تجاری اش از آلمان برگشت و برای او آخرین سی دی توپاک و سایر موسیقی های هیپ هاپ را آورد . پس از مرگ ناگهانی پدرش ، یاس با پذیرش مسئولیت خانواده و مراقبت از آنها مواجه شد . با بدهی هایی که پدرش برجا گذاشته بود به سختی قادر بود که از عهده خانواده و مخارج زندگی بر آید . یاس در سن 18 سالگی مجبور شد تمام آرزو های دانشگاه خود را کنار بگذارد و دانشگاه را ترک کند و شروع به کار نمود تا از کل خانواده حمایت نماید . این مقارن با زمانی بود که او شروع به نوشتن شعر نمود و سپس شعرها رابه موسیقی تبدیل کرد . این اولین راهی بود که او را با ذهن و فکر پدرش نزدیک میکرد . پس از زلزله بم در ایران ، یاس از جان باختن بسیاری از مردم ایران ( تقریباً 50 هزار نفر ) در این حادثه ، به شدت ناراحت شد و او آهنگ " بم " را برای اولین بار نوشت و این آغاز حرفه خوانندگی او بود . او تشخیص داد که از طریق موسیقی رپ می تواند به مردم نزدیک شود و می تواند به سادگی و ساده تر از تمام فرم های موسیقی که فقط شامل چند دسته خواننده و شعر است تمام منظور خود را بیان کند . و فهمید که از طریق موسیقی ، قادر است به مردم الهام ببخشد و الهام بخش میلیون ها جوان ایرانی باشد ، سپس او تصمیم گرفت تا آهنگ های خود را برای دولت مطرح کند و مجوز ارائه یک آلبوم را بگیرد . او از مقامات اداری سالیان زیادی پاسخ نشنید . او تلاش زیادی کرد و بارها و بارها سبک آهنگ های او را ( رپ ) مورد استهزاء قرار دادند تا جایی که می گفتند شبیه خواندن روزنامه است . تا زمانی که با تلاش های او ، برای 6 آهنگ از 10 آهنگ او ، مجوز توسط دولت جمهوری اسلامی صادر شد ، او گفت که من در آهنگ هایم نفرین نمی کنم و راجع به سکس و تخلفات چیزی نمیگویم ، من می خواهم با افتخار در جلوی خانواده ام آهنگ هایم را اجرا کنم ، آهنگ من معمولاً با گله و شکایات از جامعه آغاز میشود . اما پایان آن همیشه امید است . و اهمیت این کار ، الهام بخشیدن به نسل جدید است تا از بهترین قوه پتانسیل و نهفته ی خود بهره بگیرند . در ضمن ما به این نیاز داریم و به این ترتیب در طول مدت کوتاهی یاس توانست از خواندن در جلوی یک دسته ی کوچک از مردم برای تمام ایران بخواند . موسیقی و آهنگ های او ، هم اکنون به وسیله ی میلیونها نفر دانلود می شود و به آن گوش می دهند و در وبسایت ها و پرشین بلاگ های مختلف می توان آنها را دید . در سال 2006 ، یاس آهنگ " سی دی رو بشکن " را نوشت و این درباره یک هنرپیشه ی زن ایرانی بود که قربانی لو رفتن فیلم شخصی خود شده بود . رسوایی کار این قربانی تا جایی پیش رفت که او کار خود را از دست داد . در آواز های یاس ، افرادی مورد انتقاد قرار گرفتند که در پخش کردن رسوایی مردم دخیل بودند و از آنها خواست تا این کار شرم آور را متوقف کنند . این آهنگ ، باعث شد تا جوانان ایرانی تکانی بخورند و هزاران نفر نوشتند و اعتراف کردند که این کار ( پخش سی دی ) را کنار گذاشتند و سی دی مذکور را شکستند . این آهنگ به وسیله میلیونها نفر فقط در ایران گوش فرا داده شد و دانلود گردید . آهنگ های یاس از آب های بین المللی نیز فراتر رفته و هم اکنون صدای نسل جدید چه در ایران و چه در خارج شده است و البته اغلب به او " توپاک فارسی " لقب داده اند . آهنگ " هویت من " با افتخار میراث فارسی توسط او خوانده شد و یاد آور فیلم جنجال بر انگیز 300 بوده است . این آهنگ به نوعی سوال و جواب ملی بوده که برای نسل های جوانتر به ویژه یهودیان ایرانی که مایلند تا خود را به فرهنگ و تاریخ غنی ایران ربط دهند بوده است . موسیقی او دارای یک فرم استاندارد جدید برای رپ فارسی می باشد و الهام گرفته از بسیاری از رپرهایی است که با پیام های مثبت و پر مفهوم وارد موسیقی می شوند . او با سایر موسیقیدانان همکاری دارد و قصد او معرفی رپ فارسی به جهان است . ضمناً یاس پیام امید و وحدت خود را به همه ی دنیا فرستاده است و به وسیله رسانه های گروهی جهان از او مصاحبه به عمل آمد که شبکه CNN و BBC و نشنال جغرافیا از آن جمله هستند . او همچنین قراردادی را با شرکت نشر موسیقی آمریکا " مدیبیا " به امضا رساند . انتشارات اِور گرین ( همیشه سبز ) ( اورگرین ، خانه ی آخرین کاتالوگ توپاک شاکور است که به وسیله آن مجوزی برای آواز خانی یاس و توپاک برای نشان دادن پل فرهنگی میان آن ها صادر شد )

[hr:88326df8ec]

یاس تا کنون بیش از 50 آهنگ ارائه داده کهدر بین این آهنگ ها با کسانی مثل هیچکس ، زانیار و سیروان خسروی ، نیما علامه ، سارا نائینی ، آمین ، اروین خاچیکیان و گروه The Ways و ... همکاری داشته که در زیر میتونید تمام آهنگ های یاس رو دریافت کنید
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
پاسخ
 سپاس شده توسط ESSE BLACK ، MR.FARZAM ، RєƖαx gнσѕт ، pegah 13 ، M A H S A N` ، ✿♥нα৳є ...ℓσνє✿♥ ، kian007 ، sjmmc ، ```FATEMEH``` ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، M.K.N ، ♥♥ONLY-DADDy♥♥ ، *Armila* ، کیمیانا ، دايانا فرزين ، leilajoon♥♥ ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، ッツ محمـב هـاבے ツッ ، TurK WolF ، *SORKH* ، ♥♥♥♥♥♥ girl sky ♥♥♥♥♥♥ ، ♥Roksana♥ ، ρяіηcεss~Αιοηε ، neimar ، مـآسیـس
آگهی
نقل قول: بزرگترین رپر ایرانی
چی @_@؟
حرف مفت چرا میزنی اخه ؟
این کجاش بزرگه ؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖
حرف مفت چیه داش بزرگ ترین و پر طرفدار ترین رپر ایرانه این هم ثابت شده به همهSmile
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، *Armila* ، bugati ، ♥Roksana♥
پیج شاهین نجفی تو ف*ی*س ب*و*ک رفتی ببینی ؟Undecided
پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
بله داش رفتم دیدم 

الن یاس 1.456.88 تا لایک داره

تتلو356.77

و پیشرو344.777 بود

و خراطها12.333

تا بود شایهنو هم یادم رفت چند تا بود من خودم طرفدار شاهینم
پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، *Armila* ، ♥Roksana♥
حمید رپ فقط یاس-هیچکس-ابلیس-صادق-بهرام -شاهین نجفی-محمد بیباک-تتلو

(17-08-2013، 11:42)Hamidreza jefri HHH نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زد بازیو دیدی ؟
حصینو دیدی ؟
صادقو دیدی ؟
کاغذو دیدی ؟

خوب من سایتای مهم رپ میرم همشون دارن از  تن به ده
پایدار
کاغذ و زد بازی  میگن Undecided
همشونو دیدم  و از شون خوشم میاد ولی  بخوای حسای بکنی کل طرفدار های همه ی این رپ کنا ه اندازه ی یاس نیستن
پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، ♥Roksana♥
آگهی
نقل قول: همشونو دیدم و از شون خوشم میاد ولی بخوای حسای بکنی کل طرفدار های همه ی این رپ کنا ه اندازه ی یاس نیستن
موقعی که سروش هیچکس رپ میخوند اینا داشتم موهاشونو جوجه تیغی درس میکردن :|
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
یاس بهترینه.
پس اگه نمیشناسینشون توهین نکنینAngry
رفیق فابریک roxi

هميشه حرفي رو بزن که بتوني بنويسيش

چيزي رو بنويس که بتوني پاش امضا کني

چيزي رو امضا کن که بتوني پاش بايستي ناپلئون

پاسخ
 سپاس شده توسط sjmmc ، ♥Roksana♥
یاس بدیش اینه خیلی کم آهنگ میده بیرون ولی واقعا قشنگ میخونه...Angel
قبولش دارم...Angel
ولی آخرشم هیشکی شاهین نمیشه...Angel
پیج شاهین آخرین بار که رفتم 500 هزار داشت حدودا...Angel
Take The Gun
&
Count To Three
پاسخ
 سپاس شده توسط Moji Viper ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
خب داش  حمید هیچکس جای خودشو داره اون  پدر رپ فارسی

ولی الن این تاپیک مربوط به یاسه داش بحثو عوض نکنین لوطفا
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  ◄مَخصوصِ طرفداران سبکـ | ڪوچـہ بازارے | ►
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  انریکه ایگلسیاس، خواننده مشهور اسپانیایی پیامی برای طرفداران ایرانی اش منتشر کرد!
  تاپیک تخصصی متنفرین تتلو D:
  موزیک ویدیو سایفر از پیشرو ، اوج ، امید قدر، آوا
Music پروژه مشترک امید نعمتی و مهیار علیزاده کلید می خورد
Music امید جهان: جناب‌خان را نمی‌شناسم اما توقع دارم وقتی آهنگ مرا می‌خواند یادی از من بکند
  امید نعمتی: امسال فقط سال تهیه کنندگان موسیقی بود!
Music کنسرت امید حاجیلی در کشور عمان برگزار می شود
  شوالیه‌‌ی آواز ایران با خبرگزاری آناتولی گفت‌وگو کرد: در ایران موسیقی پایتخت را به عن

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان