امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جملات طعنه‌آمیز کارلوس کی‌روش در دو سال اخیر/حق با کی‌روش است یا ما ایرانی‌ها؟

جملات طعنه‌آمیز کارلوس کی‌روش در دو سال اخیر/حق با کی‌روش است یا ما ایرانی‌ها؟ 1
چند جمله تند کارلوس کی‌روش در کنفرانسخبری اخیر او واکنش چند نفر از اهالی فوتبال را به همراه داشته است. مهدی تاج، سرپرستسازمان لیگ که با اعتراض مستقیم کی‌روش مواجه شده بود، واکنش تندی به گفته‌های او داشت: «متاسفانه ادبیات کی‌روش بسیار بد بود. او شاید فکر می‌کند این اولین حضور ما در جام‌جهانی است. برای همین این حرف‌ها را مطرح می‌کند.»
امیر حاج‌رضایی، کارشناس باسابقه فوتبالایران نیز گفت: «کی‌روش فکر می‌کند در کشور عقب‌افتاده‌ای زندگی می‌کنیم.» واکنشی که به حملات تند داریوش ارجمند به سرمربی پرتغالی تیم‌ملی در حاشیه درگیری او با مهدی رحمتی بی‌شباهت نبود: «هی پرتغالی! بدان که به کشوری با تمدن دو‌هزاروپانصد ساله آمده‌ای.»
حال فهرستی از جملات طعنه‌آمیز کارلوس کی‌روش در دو سال گذشته نشان میدهد که وی وقتی انتقاد میکند، زمان و زمین را به هم گره میزند؛ جملاتی مانند:
«در ایران هر وقت هواشناسی بگوید هوا آفتابیاست، من چتر برمی‌دارم.
آمده بودم فوتبال ایران را تغییر بدهم،اما خودم تغییر کردم.
توصیه می‌کنم به بازار بروید و کمی «صبر»بخرید.
تجربه را با پول نفت هم نمی‌توانید بخرید.
وسط بازی‌های باشگاهی ایران می‌توانید بهکافی‌شاپ بروید، قهوه بخورید و برگردید، بی‌آنکه چیزی را از دست بدهید!
زبان ما در تیم‌ملی فارسی است و نیازی بهزبان دیگری نیست. (در واکنش به طعنه رحمتی)
وقتی می‌بازیم فرودگاه پر از خبرنگارانتلویزیونی است، اما وقتی می‌بریم هیچ‌کس اینجا نیست.
ظاهرا برنامه لیگ سیزدهم را راننده سازمانلیگ نوشته است.
در ایران تماس‌های ماورایی برنامه لیگ راتغییر می‌دهند.»
جملات تندی که هریک به وقت خود، واکنش‌هاییرا به همراه داشته اما درنهایت آنچه بیشتر به حقیقت شبیه بود، همین جملات تند بود.
از یاد نبریم که انتقاد اجتماعی خولیو ولاسکو در سال گذشته از فرهنگ عمومی مردم ایران چه جنجالی به پا کرده بود: «برایم عجیب است. هر وقت مشکلی پیش می‌آید و می‌پرسم چرا اینچنین شده، می‌گویند این در فرهنگ ماست. خب، اگر فرهنگی چنین مشکلاتی به وجود می‌‌آورد، آن را عوض کنید!»
آیا خواسته کی‌روش غیرمنطقی است؟
سرپرست سازمان لیگ‌برتر در اولین واکنش، خواسته‌هایکی‌روش را رد کرده است. مهدی تاج در گفت‌وگو با رادیوورزش گفت سازمان لیگ کار خودش را می‌کند و برنامه مورد نظر سرمربی تیم‌ملی قابلیت اجرا ندارد: «ما نمی‌توانیم جام حذفی را برگزار نکنیم یا باشگاه‌های استقلال، پرسپولیس و سپاهان و باشگاه‌هایی که ملی‌پوش دارند بدون ملی‌پوشانشان در لیگ بازی کنند به‌هرحال این تیم‌ها سرمایه‌گذاری کردند و هوادارانشان از آن‌ها انتظار دارند. ما برنامه‌های لیگ و جام حذفی را اجرا می‌کنیم و اردوهای تیم‌ملی هم به موازات برگزار می‌شود.»

باوجود تاکید تاج بر غیرعملی بودندستور کی‌روش آیا راهی برای اجرایی شدن خواسته‌های سرمربی تیم‌ملی وجود ندارد؟ یکیاز خواسته‌های کی‌روش اتمام مسابقات لیگ تا 22 فروردین است. این خواسته در جدول زیر با آنچه در لیگ‌های معتبر دنیا اتفاق می‌افتد، مقایسه شده است. همان‌طور که مشخص است، فشردگی برنامه پیشنهادی کارلوس کی‌روش از فشردگی رقابت‌های بوندس‌لیگا بیشتر اما از بازی‌های لالیگا و لیگ‌برتر جزیره کمتر است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://lashibazi.mihanblog.com/
×تڪ پَــرِ ڪسـے نَباݜ ڪﮧ נَمـ پَــرِ هَمَسـ...!
جملات طعنه‌آمیز کارلوس کی‌روش در دو سال اخیر/حق با کی‌روش است یا ما ایرانی‌ها؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ⍩ᴏɴᴇ ʙᴏʏ⍩ ، mohsenniceboy ، !!sheatoonak!! ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ چ DodgyExclamation

بعد از تو

هر که عاشقم شد
دلش به حالم سوخت
دستانم را گرفت
و باهم
به دنبال تو گشتیم

پاسخ
ما برنامه لیگمون رو از همه جا زودتر شروع کردیم .برنامه خیلی خوبه .این نقدش غیر منطقیه .
دیوار کعبه رو بشکن
ولی دل کسی رو نشکن
دیوار رو خلیل ساخت
ولی دل رو خدای خلیل
پاسخ
به نظر من کارلوس کی‌روش مربی خیلی خوبیه حد اقل رفتیم جام جهانی.
یه چیزی هست که میگه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://lashibazi.mihanblog.com/
×تڪ پَــرِ ڪسـے نَباݜ ڪﮧ נَمـ پَــرِ هَمَسـ...!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲
Clocket کشتی کج ایرانی (IPW) | رویداد هرج و مرج بزرگ
  کشتی کج ایرانی (IPW) | شکوه ایرانی ۲۰۲۲
  جدیدترین بازیکن دوملیتی ایرانی در لیگ سوئد
  جونیور براندائو از ایرانی‌ها متنفر است!
  حذف ستاره‌های ایرانی از فهرست برترین بازیکنان آسیا!
  تیم‌های ایرانی پرچم را بالا نگه داشتند
  دست برتری الاهلی مقابل رقبای ایرانی
  تبریک کنایه آمیز پدر هالند به منچسترسیتی (عکس)
  شما بگویید: کدام تیم ایرانی در گروه مرگ است؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان