امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

وقتی از هیون جونگ پرسیدندچه جور پدری میشی جواب داد ...!!!

وقتی از هیون جونگ پرسیدندچه جور پدری میشی جواب داد ...!!! 1

وقتی از هیون جونگ پرسیدندچه جور پدری میشی جواب داد (به بچه ام می گم) " من منم و تو تو .من از پولی که براش کار کرده ام استفاده می کنم و همه اش رو به تو نمیدم! من خودمم دارم توی دنیا زندگی می کنم و باید (با پولی که به دست میارم 9 شاد زندگی کنم .بچه هام باید به فکر شادی خودشون باشند."
Lastly when KHJ was asked what kind of father would he want to be next time? KHJ said, 'I'm me, and you're you. I will spend the money I earned and I won't give you all that I've earned

KHJ said since he himself is also living in this world, he should lead a happy life too (with money he earned). And the kids should fight for their own happiness too

منبع:انجمن هوادان كي پاپ
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
♥♥        ♥♥              ♥♥                 ♥♥             ♥♥                 ♥♥
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
 سپاس شده توسط S H A Y A N ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، m.abdollahi ، mahlajoon ، Mahdie over flowers ، matadorrr ، کیمیا0099 ، امیر2 ، mobina bieber ، *الی* ، super ، šhεïdα ، setayesh-$$501 ، mahrana ، T.D.H ، ko*minam ، هیون جونگ
آگهی
چه پدر با محبتی...............
پاسخ
 سپاس شده توسط S H A Y A N ، *pariya ، mahlajoon
واقعاBig Grin
دوبــــــار کناره آب زیر ستـــــاره هایــــــیم
خوشحال از اینکه تو بهترین سه ماه سالیم
تـنها مشـکـل ایـنه که تـحت فــــشـار خوابیـم
همــــه چی عالیــــه اما اگــــــــه بذاره پایـی
...

پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، mahlajoon
Ah Ah ajab babaye badakhlaghi ghadrebabahamoon ro bedoonim
من تو را دوست دارم...تو دیگری را..دیگری دیگری را...واینگونه است که تنهاییم! دکتر علی شریعتی
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
عـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــزیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ــــــــــــــــــــــــــزمHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
(11-08-2013، 22:48)Mahdie over flowers نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Ah Ah ajab babaye badakhlaghi ghadrebabahamoon ro bedonim
دلتم بخوااااااااد!!!!!!Heart
♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥   ♥♥
[/url]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وقتی از هیون جونگ پرسیدندچه جور پدری میشی جواب داد ...!!! 1 [url=http://upload.tehran98.com/upme/]
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
افرین چ پدر خوفی هستHeart
[img]upload7.ir/]وقتی از هیون جونگ پرسیدندچه جور پدری میشی جواب داد ...!!! 1[/URL]http://[/img]
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
پدرم پدرای قدیمBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
به این میگن پدر فداکار
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya
عکس های خیلی قشنگی بودند من عاشق کوره هستم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط *pariya

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  معرفی سریال شادی با بازی هان هیوجو و پارک هیون شیک
  |عکس های لی جونگ سو|
  بیوگرافی کیم سو هیون
  بیو گرافی لی جونگ سوک
  عکس ها ی سریال بوسه شیطنت امیز با بازیگری کیم هیون جونگ همراه خلاصه
Smile لی هیون وو
  اعتراف باحال ♥هیون جونگ♥
  نگاهی به جدید ترین فیلم های سینمایی هیون بین (2017 و 2018)
  مطالب خواندنی از زندگی سونگ جونگ کی!
  بیوگرافی جونگ یونگ هوا + عکس از گروهشون

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان