امتیاز موضوع:
  • 14 رأی - میانگین امتیازات: 4.64
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سوالات درباره ی وبلاگ سازی !

HeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
آگهی
بببببببببببببببببببببب
................................
پاسخ
آآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآآ.....!!!
من دیگه حرفی ندارم!!
HeartHeartHeartHeartHeart
پاسخ
خیلی خوب
پاسخ
Exclamation 
سلام من هم تازه ساختمو هیچی درباره وبلاگ نمیدونم کمکم کنیدcryingHeartHeartHeart
پاسخ
(28-02-2012، 19:28)raze2 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا من تازه یه وبلاگ ساختم ..نمیدونم کد چیه وچه جوری از اون استفاده کنم...........تورو خدا کمکم کنین....لطفا کامل جواب دهید
وبلاگ چیز خوبیه اما اگه می خواین پیشرفت کنین و ازش درامد هم کسب کنین توصیه میکنم که سایت بزنین
.
.
.اگه خواستین خودم براتون بزنم
.... مدیر عزیز ببخشن میدونم جای تبلیغات نیست

(19-04-2012، 16:29)♥ Sky Princess♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم سوال دارم من وبم یه قالب داره میخوام قالبشو عوض کنم اما هنوز قالب قشنگ  پیدا نکردم میشه بگین از کجا پیدا کنم؟
البته به جز پیچک
سیستم وبلاگدهی تون رو ذکر کنید
سایت برا قالب زیاد هست
skinak.ir
barggragh.ir
&.............
خودمم قالب اختصاصی میتونم بسازم اگه خواستین در خدمتم

((((بازم میگم به وبلاگ دلتون رو خوش نکنید چون هر لحظه ممکنه همه زحمتاتون به باد بره سایت بزنین هم امکاناتش صد برابره هم راحت تره مدیریتش هم میشه حتی پنل مدیریتتون رو هر جوری بخواین تغییر داد))))
سایت خواستید هم در خدمتم

(08-11-2013، 20:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2013، 20:31)‎امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2013، 20:28)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر دوستان عزیز. وبه من خیلی سنگینه و گیر داره یعنی لب تاپ وقتی بازش میکنه سی پی یوش فوقلعاده به کار می افته و وقتی کلیده پایین رو میزنی به زور و تکه تکه پایین میره. خودتون برید ببینید. با دو لب تاپ قوی که باهاشون بازی های سنگین می کنم چک کردم.
seven-dl.rozblog.com

عرفان کلا یکم هنگه

دیر میاد و یا اصلا نمیادConfused

اومدن که میاد. شما پی سی تون پایینه. سوالم اینه:چطوری سبکش کنم؟ قدیما مشکلی با این قالب نداشت. کسی راهی داره؟ نمیخوام قالبشو عوض کنم. اگه اسکریپیتاشو ور دارم درست میشه؟
دوست عزیز منابع سرور سیستم های وبلاگدهی کمه و باعث لود اروم و فشار روی مرورگر و نهایتا سیستم شما میشه من توصیه میکنم اصلا وبلاگنویسی نکنید خودم قبلا وبلاگ نویسی میکردم ولی چه سود ....!!!
اگه شما می خواین یک صفحه مجازی داشته باشید سایت بزنید
میتونید از شرکت هایی که سایت میزنن سفارش بدین البته اگه بخواین خودم هم براتون سایت میزنم کاری داشتید در خدمتم
سوالی هم دارید بفر مایید

(08-11-2013، 20:38)ERF@N نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2013، 20:31)‎امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(08-11-2013، 20:28)rF@N£ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

درود بر دوستان عزیز. وبه من خیلی سنگینه و گیر داره یعنی لب تاپ وقتی بازش میکنه سی پی یوش فوقلعاده به کار می افته و وقتی کلیده پایین رو میزنی به زور و تکه تکه پایین میره. خودتون برید ببینید. با دو لب تاپ قوی که باهاشون بازی های سنگین می کنم چک کردم.
seven-dl.rozblog.com

عرفان کلا یکم هنگه

دیر میاد و یا اصلا نمیادConfused

اومدن که میاد. شما پی سی تون پایینه. سوالم اینه:چطوری سبکش کنم؟ قدیما مشکلی با این قالب نداشت. کسی راهی داره؟ نمیخوام قالبشو عوض کنم. اگه اسکریپیتاشو ور دارم درست میشه؟
دوست عزیز منابع سرور سیستم های وبلاگدهی کمه و باعث لود اروم و فشار روی مرورگر و نهایتا سیستم شما میشه من توصیه میکنم اصلا وبلاگنویسی نکنید خودم قبلا وبلاگ نویسی میکردم ولی چه سود ....!!!
اگه شما می خواین یک صفحه مجازی داشته باشید سایت بزنید
میتونید از شرکت هایی که سایت میزنن سفارش بدین البته اگه بخواین خودم هم براتون سایت میزنم کاری داشتید در خدمتم
سوالی هم دارید بفر مایید

(20-04-2012، 23:18)باران10000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
من زود به زود اهنگ وبلاگم رو عوض میکردم وحدود دوهفته هس که هیچ اهنگی تو وبم نبوده  الان اومدم که باز اهنگ بذارم هر کاری میکنم نمیشه و این پیغام خطا میزنه " خطا- استفاده از کدهای تبلیغاتی یا ممنوع در بخش اسکریپت - در بخش اسکریپت و کدهای اختصاصی از کدهای تبیلیغاتی یا ممنوع استفاده شده" اول گفتم شاید کد واسه بلاگفا نیس بعد چندین کد مختلف گذاشتم بازم نشد حتی بدون اینکه کدی بذارم تو بخش اسکریپتها وقتی ثبت تنظیمات رو میزنم بازم همین پیغام خطا رو میده لطفا راهنماییم کنید ببینم باید چیکار کنمcrying
باتشکر قبلی
فکر کنم احتمالا یک کد مثلا کد پاپ آپ یا اهنگ و اسکریپت های دیگه رو در کد های قالب قرار دادید به همین دلیل حتی وقتی تو اسکریپت ها خالیه ارور میده
در ضمن من اصلا وبلاگ رو توصیه نمیکنم
اگه به وبلاگ اصرار دارید حد اقل بلاگفا نرید برید رزبلاگ
من توصیه میکنم سایت بزنید که هم امکانات سرورتون زیاد باشه
هم امکانات پنل مدیریت هم قالب های بیشتر براش باشه و ...
اگه سایت خواستید خودم در خدمتم با پشتیبانی رایگان

(09-11-2013، 17:40)Frozen♥VampiRe نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

seven-dl.rozblog.com
اتفاقا به نظرم گیری نداره ! ..

من با کامپیوتری میام که هزارتا اپلیکیشن و بازی روشه ولی سرعت توپ :|

شاید مشکل از لپ تابته ! .. اون برنامه روش زیاد نی ؟
دوس من مشکل از لپ تاپ یا کامپیوتر هیچ کس نیست در واقع منابع سرور سیستم های وبلاگدهی کمه من توصیه میکنم سایت بزنن مشکلشون حل میشه
سایت خواستید در خدمتم

(15-08-2013، 14:40)♥♥AMIR♥♥ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-08-2013، 13:46)امیررضا* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چگونه می توان با کسی لینک کرد؟

بروبخش پیوند های وبلاگ ادرس وبلاگ شخص رو مینویسی وبعد یه اسم فارسی یا انگلیسی برای انتخا میکنی بعد میزنی ثبت.
دوس عزیز این روشی که شما گفتید اصلا توصیه نمی شود چون ممکن است بعضی قالب ها این ویژگی را نداشته باشند البته اگر دارند مشکلی نیست اما به شیوه زیر بهتره
<a href="address site mored nazar" target="-bank">
in ja esm site ya onvanesh
<a/>

این کد رو که من نوشتم رو هر قسمت از قالب که دوس دارید لینک به نمایش در بیاد کپی کنید
یادتون نره قبل ادرس سایت http:// رو وارد کنید
در ضمن وبلاگنویسی عاقبت نداره
سایت خواستید در خدمتم

(12-09-2013، 10:08)F A R I D نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نقل قول: من میخوام وبلاگ درست کنم ولی نیدونم چطوری درست کنم سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 10 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 10 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 10 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 10 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 10 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 10
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://mihanblog.com/
برو به اینجا.
وبلاگ بدرد نمی خوره سایت بزنید تا به سیستم های وبلاگدهی وابسته نباشید و امکانات زیادی داشته باشید
سایت خواستید در خدمتم
برای مردن همیشه وقت هست به زندگی ات بیندیش!!!

softsun.ir
پاسخ
آگهی
منم یه سوال دارم :
چجوری میشه برا یه کلمه ،وقتی روش کلیک می کنیم عکس بیاره مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این  وبلاگم بلاگفاس
 سوالات درباره ی وبلاگ سازی ! 10  دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ωιƖɗєѕт ɗяєαмѕ

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وِبـــلاگــ (:
پاسخ
درود

قسمتی ک داری عکس وارد میکنی خود ی کادری داره واسه وارد کردن لینک..خوب دقت کنید!
پاسخ
چه طوری ساعت وبلاگمو تنظیم کنم؟
پاسخ
از كدوم سايت معنبر كمك بگيريم؟؟
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان