امتیاز موضوع:
  • 9 رأی - میانگین امتیازات: 3.89
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

دخترا از چه پسرایی خوششون میاد ؟؟

Heart 
دخترها چندین دسته هستن و هر دسته از یه جور پسری خوششون میاد و باز در هر همه ی اونها استثنایاتی وجود داره :

مسلما همشون پسره پولدار دوست دارن ولی خیلیاشون به خاطره پول باهات دوست نمیشن و فقط میخوان پسره پولدار باشه . شاید پسره آنچنان خرجی هم براش انجام نده ./

:

بزرگتر که میشن دخترا دیگه کم کم از پسرای با تیپ مردونه بیشتر خوششون میاد و مثلا از خودشون 3-4 سال بزرگتر و خوش تیپ اسپرت _ فشن ( یعنی تیپس اسپرت یه تیشرت و شلوار جین) با موهای کم سیخ

اونایی هم که میبینی ماشینی هستن یا با بوقه اول سوار ماشین میدن بدون یا دختر نیست یا مشکل داره

دختری که هم فقط بخاطر پول و یا ماشین بخوادت بدون هم پسرش هم دخترش بیش از یه هفته با هم نیستن . باز هم استثنا هست :

بعضی ها هم هستن از تیپه جلف خوششون میاد ولی کم . خوده دختره هم حتما ازین تیپه خیلی جلفاست

خدا در وتخته رو با هم جور میکنه

کلا دخترا از یه تیپه اسپرت-فشن ترکیبی . قیافت هم عادی رو به خوب باشی و پر ابرو ( اینو راس میگم سعی کن همیشه ابروهات پهن باشه . حالا کمیشو مرتب کردی عیب نداره ولی دخترونه نشه ) و با یه هیکله ورزشی داشته باشی خوبه و دخترا خیلی بیشتر از حتی یه خوشکله که همه بلایی سر خودش آورده تا نظری بهش بشه دوست دارن

بعد دوستی هم اخلاقتو و اینکه از اول دختره رو نکشی بیا یه ماچ بده دوست دارن

اما بدون در دخترها استثنا خیلیه . ممکنه یکبی هم سیگاری . عرق خور یکی هم هیز دوست باشه ولی بدون شرایط یه دختر خیلی فرق داره

آقایان مجرد!دختران علاقه زیادی به افرادی دارند که باعث خنده آنها می شوند.بر اساس تحقیقات ارائه شده در کنفرانس سالیانه روانشناسی در انگلیس ،دختر ها به این علت علاقه زیادی به مردان شوخ دارند چون آنها را باهوش تر از دیگران می دانند.این بررسی که بین 45 دختر 18 تا 30 ساله در زمینه های علاقه به رابطه طولانی مدت،علاقه به دوستی،هوش،صداقت و...انجام شد،هوش و شوخ بودن به عنوان آیتم های برتر انتخاب شدند.طبق گفته پرفسور هلن فیشر،شوخ طبعی باعث می شود دیگر افراد در موقعیت های بد احساس ناراحتی کمتری کنند،علاوه بر آن استرس را هم کاهش می دهد و خلاقیت را بالاتر می برد...

"خانوما عصبی نشین لطفا" فقط یه متن هستش"
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دخترا از چه پسرایی خوششون میاد ؟؟ 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ๒lคςк ๔єค๔ ، big boy ، istanbul ، cute flower ، .ali. ، mahdiforghani ، pink devil ، marry ، ALA ، benyamin ، فلانی ، palang ، فرزانم ، AmItiSe ، paniz ، ♥گل یخ ♥ ، vahidnet66 ، niloofar kh ، *2gether4ever* ، pegah2000* ، Amir BF ، ...Sara SHZ... ، ZUSE ، mahdi69 ، reza u? ، Lordlas ، sara ss501 ، mohammad ali ، MARICHI ، *GANDOM* ، னιSs~டεனσή ، FrOzen あHeArt ، behnaz99 ، saaabaaa ، sina yr ، sadegh7520 ، eli-77 ، black devil ، ghazal.k ، mehrasa 2012 ، فرشته ي كوچولو ، ✘ றДƬДᗡØЯЄ ✘ ، kasra2072 ، آناتای ، لوفی ، pegiti ، RedSparrow ، سیندرلاخانم ، GHASEM ، shayanm95 ، FARID.SHOMPET ، ناهید جون ، دخمل ، orkideh ، Snow-Girl ، خانومي ، MINA JOON ، cris m ، Apathetic ، مرگ جاستین عشق سلنا ، jolia ، Mrs f.a.t.e.m.e.h ، nazanin_nr ، T A R A ، mehrasa2012 ، arman jj ، مرضیه m ، mohamad amin1377 ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، محمد رضا 1997 ، giti20 ، Albert wesker ، ♥♥negin♥♥ ، اتنا 00 ، هاناجون ، baran.tarane ، poyan lover you ، 10 ...... eman ، پيشي ي ملوس ، azary ، houman ، ♥مليكا♥ ، armin.r ، Senator✘Strong ، ABSOLUT ، mohammad.1377 ، Esmi ، lady snow white ، feletcher ، 000sara ، دختر اتش ، مهسا خانم ، گل پری ، The Light ، HeDyE~×~ ، parmida.a ، ELMIRA GOON ، noora91 ، arooos ، سایه 72 ، SHAYESTEH2013 ، پسر ایزانی1 ، sasa. ، parisa16 ، hoosin2004 ، حسين شعباني ، amir@tanha ، Ƥαяℓσนʂ ϱiяℓ ، شیدا18 ، ᴄʜᴀʀɪsᴍᴀ ، mahsa690 ، سلنا15 ، MONA-GH ، narges nbk ، زانکو ، اریتان ، tms ، RєƖαx gнσѕт ، ♥♥خشگل خانوم♥♥ ، ✖ƇRAzƳ ƤRιƝƇƐSѕ✖ ، maryamB ، دایی رضا ، Dilan ، عاشق الکترونیک ، فاطمه:ef ، ♥EDMUND♥ ، ~ArTaBaNoOs~ ، OnLy-HiDdEn ، ★~Ѕдула~★ ، ✔ בختر ایرونـــــــے ✔ ، *** mahsa *** ، hesamzibaee ، ຖēŞค๑໓ ، حسن CR7 ، ✖ ̶̶ℬ̶̶Å̶̶Ð̶̶ ̶̶Ш̶̶ϴ̶̶Ḻ̶̶ℱ̶̶ ✖ ، dj erfan ، lovely m ، Brooklyn Baby ، عطرینا ، تیک تاک13 ، elena.sadr ، هلی ، pariiiiiiiiiiii ، ارباب خون خوار ، علیرضا جذاب ، ♱ ᴠɪᴄᴛᴏʀ ♱ ، امیرعلی2212 ، @پوریا@ ، ناتاشا1 ، єη∂ℓєѕѕღ
آگهی
خيلي خوب و مفيد بود Big GrinBig Grin
من همه ي اين خصوصيات رو دارماااااااSmileBig Grin
سر جلسه امتحان ، مدادم تنها کسی است که از مغزش استفاده میکند !!!!!!!!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط MINA JOON ، sanaz_jojo ، azary ، ABSOLUT ، noora91 ، arooos ، سایه 72
مرسی ممنونHeartBig Grin
هر کی اومد پیش من یه ذره جاتو نگرفت....هیچ ادایی جای اون نازواداتو نگرفت....پیش هر نقاشی رفتم تورو نقاشی کنه،روی هر بومی زدم رنگ چشاتو نگرفت ....HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، ABSOLUT ، arooos ، سایه 72 ، sasa.
ممنون فهمیدمBig Grin
هر چه بگندد نمکش میزنند *** وای از آن روزی که بگندد نمک
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، ABSOLUT ، arooos ، سایه 72
من دوس دارم غیرتی باشه راست گوباشه خوشگل باشه خوش تیپ باشه و..............Big Grin
رفتم تو کوه داد زدم .. یعنی از من خوشگل ترم هست !؟

صدا اومد هست هست هست … هیچی دیگه برگشتم خونه!
:ngh:
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، ABSOLUT ، lady snow white ، arooos ، سایه 72 ، sasa. ، maryamB
ايولللللللللللللل بابا
Heartبهش گفتم اگه من دوس داري برو رگت رو بزن وقتي داشت تو اغوشم اخرين نفسهاش رو ميكشيد بهش گفتم اگه دوسم داشتي هيچ وقت تنهام نميزاشتي
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، arooos ، سایه 72
آگهی
عالی بود وبی نظیر
بَد بوـی ، گوود لیپز ... D;

پاسخ
Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinپسراحواسشون باشه
خـــدایا پرسشی دارم .....
رها کن آســمان ها رآ، بیــآ اینجا قضاوت کن
بـــــبیـــنم در زمین یک مرد پیدا میکنی یا نـــــه؟
تو هم مثل همه امروز و فردآ میکنی یا نــــه؟
بندگـــآنت را از ننگ آدم بودن و بیهوده فرسودن
مٌبـــَرآ میکنی یا نـــــه؟
بـــــــرآی آخــــــرین پرســــش .....
قیـــــآمت را بـــــگو، مردآنـــــــه، برپا میــــــکنی یا نـــــه؟؟
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، poria77 ، ABSOLUT ، arooos ، سایه 72
کاملا واقعی............
مرسی..............Heart
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاسخ
ای کاش پسرا رو هم دعوت میکردی یه حرکتی میزدیمBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط sanaz_jojo ، arooos ، سایه 72

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فرق پسرا و دخترا دقیقا تو همین مسئله هس !!! باز شمام نظرتون رو بدید
Heart روش حال گیری از دخترا .. پسرا بدویین بیایین تو تا دیر نشده ...
  راه های مخ زدن دخترا
  طرز فکر دخترا ها و پسرا:|
  قابل توجه کسانی که میگن تنها راه تشخیص دخترا و پسرا کلیپسه!
Big Grin عکس العمل دخترا بعد از دیدن نمره ی امتحانشون...(اخر خنده..)
Heart اگه دخترا نبودن چی میشد ؟؟؟؟؟؟؟
  اِنقد بدم میاد D:
  کیف و کفش دخترا و پسرا تو مواقع مختلف چجوریه؟
Star ∞∞∞ سوتی دخترا تو مکانها ی عمومی ∞∞∞

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان