امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

هفت ترفند بازی جی تی ای

1.هنگامی که زیر ماشین گیر کرده اید چه باید کرد؟شما حتما در هنگام بازی ، در بعضی از مواقع که با سرعت زیاد رانندگی می کنید و از ماشین به بیرون می پرید و ماشین روی شما می ماند و تکان نمی خورد و همچنین به سرعت جان شما کم می شود . در این هنگام باید از رمز ها یی که وسیله نقلیه می آورند استفاده کرد . البته این ترفند زمانی به درد می خورد که کنار ساختمان یا دیوار باشید.من رمز هوا پیمای جنگی ار انتخاب می کنم چون زود منفجر می شود و ماشین از روی شما کنار می رود.البته جان شما هم کم خواهد شد ولی نجات پیدا می کنید.از هر رمز دیگری هم می شود استفاده کرد ولی رمز تانک توصیه نمی شود.برای انجام این ترفند این گونه عمل کنید:دیوار و ساختمان دقیقا باید جلوی شما باشد. رمز هوا پیمای جنگیJUMPJET))را بزنید و هواپیما روی دیوار یا ساختمان قرار می گیرد و منفجر می شود و ماشین از روی شما کنار می رود.یکی از دلایلی که رمز هواپیما را انتخاب کردم این بود که چند بازی می ترکد و راحت تر می شود آن را زد.
2.استفاده از هوا پیمای جنگی؟من می دانم که هوا پیمای جنگی یکی از جالب ترین وسایل این بازی است ولی وقتی که رمز آن را می زنید و سوار آن می شویم به صورت عمودی پرواز می کند و به عقب و جلو نمی رود.برای افقی پرواز کزدن این عمل را انجام دهید:اول کمی بالا رفته و چرخ ها را ببندید(در ترفند بعدی بستن چرخ ها اشاره می شود)و کلید 8 را فشار دهید تا موتور هوا پیما جهتش عوض شود و به جلو برود.در ضمن دکمه 8 ماشین حساب کیبورد.باید ذکر شود که روی زمین هم می شود جهت موتور هواپیما را تغییر داد ولی باید فضای کافی برای تکاف را داشته باشید.(تکاف در هواپیما یعنی بلند شدن از باند و زمین)
3.استفاده از هواپیما های مختلف؟حتما تا به حال در بازی سوار هواپیما شده اید.اگر در فرودگاه باشد باید روی باند بروید برای حرکت روی زمین می توان از دکمه های EوQاستفاده کرد.Eبه طرف راست و Qبه طرف چپ.پس از رفتن روی باند سرعت را افزایش دهید و پرواز کنید.با دکمه ی (+)ماشین حساب کیبورد چرخ ها را ببندید و از پرواز لذت ببرید.
4.پرش با دوچرخه:برای پرش با دوچرخه نیازی به رمزی نیست ولی اگر می خواهید پرش بلند تری داشته باشید چه به صورت پیاده و چه سوار دوچرخه رمز پرش بلند((LFGMHAL بزنید تا پرش بلند تری داشته باشید.برای پرش باید سوار دوچرخه شوید(مدل یا نوع دوچرخه فرقی نمی کند(دکمه ی Ctrlسمت چپ را بزنید و یا دکمه ی 0 ماشین حساب کیبورد را بزنید.برای پرش بیشتر دکمه ی مورد نظر را بیشتر نگه دارید.
5.موقع سقوط هواپیما چه باید کرد؟اگر در هواپیما بودید(نوع هواپیما فرقی نمی کند) و در حال سقوط بودید به طرف زمین بودید در لحظات آخر که ارتفاع تا زمین کم شده باشد از هواپیما به بیرون بپرید البته در صورتی که چتر نجات نداشته باشید و لحظات آخر سقوط هواپیما را کمی به حالت افقی بر گردانید.
6.انجام حر کات رزمی در بازی:برای انجام حرکات رزمی باید به باشگاه بروید و مرد مبارز را شکست دهید و مهارت آن را بیاموز ید. در هر شهر یک باشگاه یک سبک آموزش داده می شود.در شهر اول ورزش بوکس ، در شهر دوم ورزش تکواندو،در شهر سوم دفاع شخصی (این سبک در دعوا ها بیشتر به کار می آید)پس از کسب مهارت و برای استفاده از سبک ها به این گونه عمل کنید:کلیک راست را نگهدارید و دکمه F یا Enter را بزنید.این عمل بروی تمامی ورژن ها و سبک ها عمل می کند.
7.ماشین در حال چپ را به حالت عادی بر گر دانید:برای برگشتن ماشین به حالت اول خود وقتی که به پهلو افتاده به این گونه عمل کنید:به طرفی که به پهلو افتاده فرمان دهید و گاز بدهید تا ماشین به حالت اولیه ی خود باز گردد.در غیر این صورت ماشین چپ کرده و پس از مدتی کوتاه منفجر می شود . با این عمل ماشین و شما در بازی نجات پیدا می کنید.در ضمن باید گفت(سرعت برگشتن ماشین ها متفاوت است و بر روی ماشین های سنگین عمل نمی کند)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هفت ترفند بازی جی تی ای 1
پاسخ
 سپاس شده توسط ```FATEMEH``` ، Ð E Z I Я E ، محمد مهدی جان ، @IN$ ، Baran200 ، KOH ، Azarbayjanliam ، او.جی.لوک ، noora91 ، ὄᾗłẏ ʛἷʀł ، nafas1999 ، farzad0 ، sajjademadi ، mxad ، HOSEINY_24 ، .:: هـوشـ سـفـیـد ::. ، G. PEYMAN ، sadeq sm ، پریاجوون ، ⓩⓐⓗⓡⓐ ، mnhh
آگهی
جی تی ایه چند؟
پاسخ
 سپاس شده توسط .:: هـوشـ سـفـیـد ::.
من فعلا کچلم موهام همیشه کچل دارم دادا اونم با صورت پروفسوری ویه عینک رو چشم خب بازیه مزخرفیه از بس بازی کردمش الان فقط مافیا یا پدرخوانده یا....اینا ردیف تره
پاسخ
Question 
تکراری بود من خیلی وقت پیش این کارو انجام دادم قدیمی داداش اینترنت با اون همه ادعاش از من عقبHeart
پاسخ
داداش مرسي ولي من از 5 سال پيش اينارو ميدونستم و الان زياد بازيش نميكنم چون قديميه.Smile
پاسخ
سلام اموزا تو اقه زانی اراچه اره مه نیشی HuhHuhHuhHeartHeartHeartExclamationExclamationWinkWink:cool::cool:
مسی درخواب ببیند شیش تا شیش بزند به بایرن همین جور به مونه بایرن اما ریبری  روبن اشناگر   6تا 10 بزنند به بارسا و  رئال  روی همه ی بارسای ها ورئالی ها سیاه شود اون                              وقت نیمار نمیاید برقصه میاد حلوای فاتحه ی بارساورئال درست میکنه                             سپاسسسسسسسسسسسسسسسسسسTongue
پاسخ
آگهی
فقط همین....
من نزدیک 120 تا رمز دارم واسش
گاهی مثل باران باید...بارید....زندگی بخشید....طراوت دادو رفت......4xv
پاسخ
برا كدوم جي تي ايه اينا

پاسخ
خیلی خیلی خــــــــــــــــیـــــــــــــــــــــلـــــــــــــــــــــــــی مسخره و چرت و پرت و بی کیفیت و به درد نخور و بی ارزش و وقت تلف کن و ....... بود!!!AngryAngryAngry
کاش می شد که شعار
جای خود را به شعوری می داد
تا چراغی گردد دست اندیشه مان . . .
پاسخ
برای اینکه ماشین در حال چپ کردن چپ نکنه اگه سرعتش زیاد نباشه فرمون رو به جهت مخالف چپ کردن بچرخونین تا عین وقتی که هواپیما میچرخه همونجوری هم ماشین بچرخه بدون هیچ رمزی البته ماله اونجاییه که سرعت ماشین کم شده و یا ایستاده و زیرش داره جرقه میزنه و شما هرچقدر هم که گاز بدید ماشین جلو نمیره Smile{gta san andrees}اگه هم ماشین چپ کرد نگران نباشین و سریع رمز hesoyam رو بزنین و بلا فاصله بعدش ripazha رو بزنین با این رمز ماشین حالت پرواز به خود میگیره که اگه به موقع و سریع سرعتش رو زیاد کنید و یه بار دیگه اون رمز اولیه رو بزنین میتونین ماشین رو به حالت اول برگردونین . این رمز پرواز ماشین برای موقعی که با ماشین توی اب افتادین هم جواب میده که اگه در نزدیکیتون ساحل باشه و این رمز رو بزنین میتونین با گاز دادن ماشین اون رو مثل قایق حرکت بدین اما برای گردش به چپ و راست باید اول spase رو نگه دارین بعد بچرخین چون در حالت عادی نمیچرخه و در ضمن اگه خیلی خیلی زیاد توی اب بمونه کم کم مثل زیر دریایی پایین میره و اون وقته که دیگه راهی بجز خارج شدن از ماشینتون ندارین چون خفه میشینAngel
ممنون که خوندین اگه خوشتون اومد هم به من و هم به کسی که اینجا این مطلب رو گذاشت سپاس بدین که باعث شد من اینارو اینجا بنویسم ... مرسیSmile
نفهمید  بلند خندیدم  تا صدای شکستن قلبم را نشنود ......
پاسخ
 سپاس شده توسط ملاهت ، HOSEINY_24 ، امیرمحمد2

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  هفت ترفند بازی جی تی ای
  ترفند های بازی ها

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان