امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش!

(18-08-2013، 0:35)nina joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها ازادی رو تو برهنه کردن خودتون جلوی مردها میدونید؟؟؟خیلی افراد خارجی هستن که با تموم ازادیشون حاضر نیستن تنشونو به نمایش بذارن این ازادی نیست اینها یه دسته افراد هستن که بهشون میگن هرزه گلشیفته هم هرزگی رو ازادی معنی میکنه فقط میشه گفت شغل جدیدت مبارکت باشه برازندته من به عنوان یه زن از کسی که اسم من ایرانی رو به لجن کشیده متنفرمAngry

اوه اوه اوه!!!!!!!!!!!

عزیزم همه رو جمع نبند!!!!!
واکنش پدر گلشیفته فراهانی پس از تایید واقعی بودن تصاویر دخترش! 3
پاسخ
 سپاس شده توسط Łost Đλtλ
آگهی
(18-08-2013، 0:41)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 0:35)nina joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شماها ازادی رو تو برهنه کردن خودتون جلوی مردها میدونید؟؟؟خیلی افراد خارجی هستن که با تموم ازادیشون حاضر نیستن تنشونو به نمایش بذارن این ازادی نیست اینها یه دسته افراد هستن که بهشون میگن هرزه گلشیفته هم هرزگی رو ازادی معنی میکنه فقط میشه گفت شغل جدیدت مبارکت باشه برازندته من به عنوان یه زن از کسی که اسم من ایرانی رو به لجن کشیده متنفرمAngry

اوه اوه اوه!!!!!!!!!!!

نینا جون بانو !پیاده شو با هم بریم Big Grin
نه عزیزم این افکار لجن شماست که بوی تعفنش همه جارو به گند کشیده !
دوست داشته این کارو کرده به کسی هم ربطی نداره بدن خودشه!شمام لازم نیست کاسه داغ تر از اش شی عزیزکم !
جالبه ابروی ایرانی فقط تو گلشیفته خلاصه شده !این همه ابرو که از ایرانیا ریخته میشه اونا چیزی نیس که:|

پاسخ
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
(18-08-2013، 0:57)ستاره بانوی ایران زمین نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(18-08-2013، 0:41)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اوه اوه اوه!!!!!!!!!!!

نینا جون بانو !پیاده شو با هم بریم Big Grin
نه عزیزم این افکار لجن شماست که بوی تعفنش همه جارو به گند کشیده !
دوست داشته این کارو کرده به کسی هم ربطی نداره بدن خودشه!شمام لازم نیست کاسه داغ تر از اش شی عزیزکم !
جالبه ابروی ایرانی فقط تو گلشیفته خلاصه شده !این همه ابرو که از ایرانیا ریخته میشه اونا چیزی نیس که:|
اولا عذر میخوام که جمع بستم دوما منظور من امثال گلشیفتس نه فقط اون سوما اگه دوست داشته حق نداشه به اسم زنهای ایرانی اینکارو بکنه بعدشم منم مثل شما نظرمو گفتم نظر بقیه هم محترمه
زن نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم
از قبیله زلیخا آمده ام
آنقدر عشقت را جار می زنم تا خدا برایم کف بزند...
پاسخ
اگه با آزادی موافقید...نباید انقد فحشش بدیدSleepySad
پاسخ
(17-08-2013، 22:22)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2013، 22:01)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره باباش.واقعا مایه خجالت باباشهAngryAngryAngryAngryDodgyDodgyDodgyDodgy

چرا؟؟؟
مگه اونو با بقیه تو یه گور میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاراش به خودش ربط داره!!!!!!!
باید بگم بله تو یه گور میذارن چون بچشو تربیت نکرد اگه بمیر اون دنیا اگه دخترش  حتی یه تار موش بیرون باشه اذیتش میکنن باید جوابگو باشه اینو من نمیگم ها دینمون میگه خواستم در جریان باشی
زن نیستم اگر زنانه پای عشقم نایستم
از قبیله زلیخا آمده ام
آنقدر عشقت را جار می زنم تا خدا برایم کف بزند...
پاسخ
(17-08-2013، 22:48)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چرا زندگی راحتشو؛ شوهرش؛ ستاره بودنشو ول کنه؛ بره اونجا .....

اصلا اگه تا صبح هم حرف بزنیم  نه من تو رو متقاعد میکنم نه تو.پس عیسی به دین خود موسی به دین خود رها خانوم.

جالبه از این به بعد باید جواب گو باشه که چرا خانوادشو ول کرده رفته خارج
اصن میخوای از این به بعد کار کره ی شمالی رو انجام بدیم...نه کسی از کشور خارج شه نه وارد
نه جنسی وارد شه نه خارج...
بعد یه سوال دقیقا شما به چی میگید آزادی...
حتما اینکه بتونی نفس بکشی بدون اینکه کسی کاری به کارت داشته باشه...

(18-08-2013، 1:59)nina joon نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2013، 22:22)رها جان نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(17-08-2013، 22:01)عشقم 2afm نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بیچاره باباش.واقعا مایه خجالت باباشهAngryAngryAngryAngryDodgyDodgyDodgyDodgy

چرا؟؟؟
مگه اونو با بقیه تو یه گور میزارن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاراش به خودش ربط داره!!!!!!!
باید بگم بله تو یه گور میذارن چون بچشو تربیت نکرد اگه بمیر اون دنیا اگه دخترش  حتی یه تار موش بیرون باشه اذیتش میکنن باید جوابگو باشه اینو من نمیگم ها دینمون میگه خواستم در جریان باشی
عزیزم اون تا 18 سالگی مسئولیتشو داره یعنی سنی که خودش بتونه راهشو انتخاب کنه و به بلوغ عقلی رسیده باشه...
بعدش گناهاش گردن خودشه...
میخوای برو از هر مرجع تقلیدی که دلت میخواد بپرس...Dodgy
پاسخ
آگهی
من به نظر همتون احترام میذارم ولی از نظر من اون یه عقده ای بد بخت بود.هم خوشی این دنیا رو از دست داد هم خوشی اون دنیا رو که به من ربطی نداره. اون و که تو قبر من نمیخوابونن.
حالم خوب است,نگران دلتنگی ها و بی قراری هایم نباش.
همین که بدانم به یادم هستی کافیستHeart
پاسخ
پدر بی غیرت!
ببینینش کنار دخترش تو آمریکا چقدر خوشحاله!
بعد بگید : ناراحته!

اینم قبلنش :
حیف شقایق فراهانی که تو همچین خانواده ای بزرگ شده!
به نظر من خیلی هم به پدرش مربوطه!
چون میتونست با تربیت درستش یا با مخالفتش مانع این اتفاق و این آبرو ریزی بشه!
در هر صورت من گناه دیگران رو نمیشورم!
پاسخ
 سپاس شده توسط Mr.Robot
ولش بابا بذار هر کاری میکنه بکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ما که اخر پروانه خواهیم شد بگذاردیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هرچه می خواهد روزگار پیله کند.

.
.
.
.
.
دلتنگــــی پـیــچـیـــــــــده نـیـســتــــــــ . . . !

یــــکـــــــدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دل . . . !

یــکـــــــ آســـــمـــــان . . . !

یــکـــ بــــــغـــــض . . . !

و آرزو هـای تـــرکـــــــ خـــــــورده . . . !

بــه هـمــیـــن ســـــــادگـــــــی
پاسخ
غيرتشو تو دستشويي ريخته و يه آبم پشتش
چشم ها فراموش ميكنند آنچه را كه روزي ديدند
                                         ولي قلبها هرگز فراموش نميكنند آنچه را كه

Heartدوست دارند... Heart
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
Science احمدی نژاد تایید صلاحیت میشود؟!
Android رفع فیلتری یوتیوب تایید شد
  جزئیات ربوده شدن دختر حاکم دوبی و واکنش سازمان ملل
  عکس واقعی زلیخا در موزه لوور پاریس
Heart واکنش نوری مالکی به بازداشت تعدادی از اعضای حشد شعبی
Heart توافق موساد و مصر برای کاهش شدت واکنش کشورهای عربی به طرح الحاق
Heart تظاهرات ماموران پلیس، دولت فرانسه را به واکنش واداشت
Heart واکنش عربستان به رسانه‌ای شدن برخورد تحقیرآمیز ترامپ با بن سلمان
Heart واکنش ایران به ادعای روزنامه نیویورک تایمز مبنی بر تبادل زندانیان ایران و آمریکا
Heart افشای گزارشی تکان‌دهنده از آمار واقعی تلفات کرونا در آمریکا

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان