امتیاز موضوع:
  • 5 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواهرم حجابت؟؟

سرحاللللللللللللللللللل
6gdهمتون دوس دارم ومنمونم كه به پروفايلم سرزديد

بوسسسسسسسسسسسسس بوسسسسسسسسسسسسسسسسسس
آگهی
Heart
عارفی را دیدم که در یک دست اتش و در دست دیگرش اب بود *بگفتم کجا می روی* گفت :می روم تا اب را در جهنم بیاندازم و اتش را در بهشت تا کسی به خاطر ترس از جهنم و رفتن به بهشت خدا را نپرستد بلکه خدا رابه خاطر او و : عشقش به او پرستشکند.cryingcrying
اقای فرید رومل بیشتر کسانی که همچون مباحث مسخره ای رو اعلام می کنند بیشتر منظور ان ها فرهنگ امریکاست

در صورتی که خانم سورنا فاول منبع رو هم گفتم و من هم تایید می کنم چون خود وزارت دادگتری امریکا بیان کرده

در ضمن شما میگی پیشرفت

شما میگی فرهنگ
فقط بی حجابی که نیست

شما فرهنگ کشور های اروپایی رو نگاه کنید
احترامی که به هم می گذارند
حس مسئولیتی که دارند
قانونی که رعایت می کنند

این ها یعنی پیشرفت

صرف لخت بودن پیشرفتی به همراه ندارد .
در مورد صهیونیست و فراماسونری بله بزرگ نمایی زیادی شده و تقریبا همه پادشاهان و جنگ های بزرگ رو به گردن فراماسونری انداخته اند
ولی قدرت انها کم هم نیست

هالیوود
رسانه های بزرگ امریکایی و غربی
در دستان صهیونیست ها و یا طرفداران صهیونیست می چرخه

وقتی شما می خواهی دروغ بودن هولوکاست رو ثابت کنی چرا به شدت مورد حمله قرار می گیری چرا دادگاه بر ضد شما حکم میدهد چون صهیونیست ها از هولوکاست سود می برند .
جهان به سمت سکولار می رود بله این هدف یک فرقه سری است : نظم نوین جهانی ( نابودی همه ادیان الهی و حکومت شیطانی )
اما ایا نمی توان جلوی ان را گرفت ؟
پوشش باید ازاد بشه یعنی چی شما برای من بگو
نیمه برهنه شدن مثل اروپایی ها یا سر تا پا سیاه شدن مثل زنان عربستانی ؟

اگه پوشش ازاد برهنگی نیست پس الان پوشش چه مشکلی دارد ؟
به نظرم بي حجابي خيييييييلي بهتر از بد حجابي است
بهترين عشق اينست كه بزاري يكي ديگه خوشبختش كند
 سپاس شده توسط سورنا فاول
(28-08-2013، 11:06)ديمون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به نظرم بي حجابي خيييييييلي بهتر از بد حجابي است

از نظر من اصولا بد حجابی نداریم

یا بی حجابی
یا با حجابی

ولا غیر !Wink
بابا بسه دیگه دهنمونو سرویس کردین Angry

خواهلم حجابت حجابتAngry

اقاجان اگه من نخوام حجاب داشته باشم باید کیو ببینم

درضمن پسرایی که ادعای اینو دارن که دختر فقط باچادر و حجاب باید داشته خودشون برن چادر بکنن سرشون ببینن میتونن تحملش کننAngry

تازه من خیلی از چادری هارا دیدم که از 100تا بدحجاب هم بدترن Angry...

ببین نزار دهنمو باز کنم و هرچیزی که توی این چن سال تحمل کردم را بریزم بیرون Angry

تازه اگه نجابت زن به چادره نجابت پسر به چیه؟Angry

زن بدون چادر و حجاب هم میتونه نجیب باشه شما نگران ما دخترا نباشید که چه جوری نجیبیم چه جوری نیستیم به خودمون مربوطهAngry
خواهرم حجابت؟؟ 8

سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، ایسان پویا***** ، Łost Đλtλ ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ
آگهی
این تاپیک بسته باشه بهتره دیگه داریم خیلی وارد جزییات میشیم و داره یه جورایی ناجور میشه.

نقل قول: جهان به سمت سکولار می رود بله این هدف یک فرقه سری است : نظم نوین جهانی ( نابودی همه ادیان الهی و حکومت شیطانی )
اما ایا نمی توان جلوی ان را گرفت ؟

چیزی که داریم می بینیم همینه که جهان به سمت سکولاریسم و لیبرالیسم میره و انگار شما معنی سکولاریسم رو نمی دونی!!!! یکم درباره ی سکولاریسم و لیبرالیسم بخون. سکولاریسم هدفش هیچگاه حذف دین نبوده.
نقل قول: پوشش باید ازاد بشه یعنی چی شما برای من بگو
نیمه برهنه شدن مثل اروپایی ها یا سر تا پا سیاه شدن مثل زنان عربستانی ؟

اگه پوشش ازاد برهنگی نیست پس الان پوشش چه مشکلی دارد ؟

من طرف هیچکس رو نمیگیرم. حقیقت این هست که دیدیم توی کشور ما حجاب اجباری شد  چی شد ، همه چی وارونه شد. ترکیه رو نگاه کنید. با حجب و بی حجاب کنار هم هستن توی ترکیه و هیچ کاری به هم ندارند.

اگر در اختیار خودمون باشه که چه جوری باشیم هم دیگه رو تحمل می کنیم و در کنار هم می مونیم. چه من و شما که ملسمونیم و به یه چیزایی ایمان داریم چه اونایی که ناخدا باور و بی دین هستن.

نقل قول: در صورتی که خانم سورنا فاول منبع رو هم گفتم و من هم تایید می کنم چون خود وزارت دادگتری امریکا بیان کرده
منم میگم اقای خامنه ای گفته من با آمریکا مشکلی ندارم و آمریکا برادر ما هست! این میشه منبع!؟ بلد هستید منبع بدید به کسی!؟

نقل قول: اقای فرید رومل بیشتر کسانی که همچون مباحث مسخره ای رو اعلام می کنند بیشتر منظور ان ها فرهنگ امریکاست
این شما هستی که تا کسی میگه غرب یا کشور های پیشرفته شما میگی امریکا فلان و بهمان.

اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

سپاس شده توسط F A R ! N ، ایسان پویا***** ، ըoφsիīkα ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  خواهرم شما داف "Duff" نیستی ...
  خواهرم ...
  خواهرم حجابت را به دشمن نسپار

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان