امتیاز موضوع:
  • 7 رأی - میانگین امتیازات: 2.43
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

معجزات شهدا

یه شب خواب بودم که تو خواب دیدم دارن در میزنن . در رو که باز کردم دیدم شهید همت با یه موتور تریل جلو در خونه واساده و میگه سوار شو بریم . ازش پرسیم کجا گفت یه نفر به کمک ما احتیاج داره . سوار شدم و رفتیم . سرعتش زیاد نبود طوری که بتونم آدرس خیابون هارو خوب ببینم . وقتی رسیدیم از خواب پریدم . از چند نفر پرسیم که تعبیر این خواب چیه گفتن خوب معلومه باید بری به اون آدرس ببینی کی به کمکت احتیاج داره . هر جوری بود خودمو به اون آدرس رسوندم . در زدم . دررو که باز کردن دیدم یه پسر جوون اومد جلوی در . نه من اونو میشناختم نه اون منو . گفت بفرمایید چیکار دارید . ازش پرسیم که با شهید همت کاری داشته ؟ یهو زد زیر گریه . گفت چند وقته میخام خودکشی کنم . دیروز داشتم تو خیابون راه می رفتم و به این فکر میکردم که چه جوری خودم رو خلاص کنم که یه دفعه چشمم اوفتاد به یه تابلو که روش نوشته شده بود اتوبان شهید همت . گفتم میگن شماها زنده اید اگه درسته یه نفر رو بفرستید سراغم که من از خودکشی منصرف بشم و الان شما اومدید اینجا و میگید که از طرف شهید همت اومدید...
تو این تایپک معجزات شهدا رو می زارم اگر کسی هم چیزی می دونه بزاره خوش حال می شم
((ادامه ی داستان ها در صفحه ی دوم))
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
اما به قدر یک جهادگر در راه خدا تلاش می کند و در تمام صحنه ها حضور دارد 
امام خامنه ای
معجزات شهدا 1
 سپاس شده توسط ღSηow Princessღ ، mohsenniceboy ، مهدی8 ، f.goli ، سایه2 ، mahdi.ir ، orkideh ، new girl ، T A R A ، saye641 ، PROOSHAT ، فانتا ، jingo@s2 ، هاناجون ، natalia ، good girl* ، سارینا جون ، zolale qasemi
آگهی
لطفا سایز مطالبتو بزرگتر کن
چشم حتما
زن یک سرباز نیست ...
اما به قدر سرباز میدان جنگ شجاعت دارد و با این که جهاد در میدان های رزم بر او واجب نیست 
امام خامنه ای
معجزات شهدا 1
 سپاس شده توسط سایه2
چرا بزرگ نشد پسDodgyDodgy
الآن خوبهHuh
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
معجزات شهدا 1
DodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyDodgyخب حالا که چی؟
آگهی
اماما معجزه نمیکردند اونوقت شهیدا معجزه کنندBig Grin
 سپاس شده توسط M.H2 ، unruly ، F A R ! N ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، Son of anarchy
مگه ائمه طی الارض نمی کردن مگه هنوز به خواب بعضی ها نمی آن ؟؟؟
ائمه هم معجزات و کراماتی دارن مریض شفا می دن حالا چه مسلمون باشه چه مسیحی و یا هر دین دیگه ای 
و خیلی کرامات دیگه
زن یک سرباز نیست ...
امام خامنه ای
معجزات شهدا 1
 سپاس شده توسط jingo@s2 ، هاناجون
مرسيييييييييي Blush
میشه بگی چه معجزاتی داشتن؟از هرکس میپرسم پیامبر معجزش چی بوده میگند قران بزرگترین معجزش بوده قران رو هرکی میتون بنویسه
 سپاس شده توسط Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، F A R ! N ، Son of anarchy

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان