نظرسنجی: کدوم تیم؟
این نظرسنجی بسته شده است.
پرسپولیس
88.76%
79 88.76%
پرسپلیس
11.24%
10 11.24%
در کل 89 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسپولیسیا همه بیان تو.یه عالمه عکس ضد استقلالی

باید قبول کنین استقلال قوی تره.باز این عکسارو میذارین
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=38778
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz-s
آگهی
(03-08-2013، 0:55)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 4:24)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:00)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 23:46)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 22:59)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ما هیچیم شما چی هستید؟

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم
هفتم اخی الهی بمیرم  جدولم برعکس کنی باز نمیاید بالا چرا یه کوچولو میاید اخی

اگه ما هیچیم شما چی هستید اسیا هم نیومدید ما باز رفتیم هشت تیم برتر اسیاهم هستیم حالا هی ذرتو پرت کنید

اول از این درست صحبت کن دوم از این تو بیجا می کنی بیای تو موضوع پرسپولیسی ها من گفتم پرسپولیسی ها بیان تو نه 6تایی ها.هر چی باشه پرسپولیسی ها بیشتر از استغرافیان شماهم هروقت تونستید تو 10دقیقه 10نفره 3تا گل به ما بزنید بیاید اولدرم قلدرم بازی در بیارید فهمیدی 666666تایی؟

شماهم تونستید 2 بار پشت هم ببرید گوزگوز کنید ما 4 بار زدیم شمااااااااااا امارتون جالبه تو بازی 6 تایی رو دیدی؟
یه بازیی بگو که حضوور داشته باشی اره ماهم 2 بار قهرمان اسیا شدیم

قهرمانیت بخوره تو سرت66666666666666تاییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
اخی لنگی کم اورده 

اقا ما 6 تایی قبول امار کدوم تیم بالاتره؟

کدوم تیم قوی تره لنگی؟

کم میاری نگو 6تایی حقیقتو بپذیر لنگی باشه اورین

اره ما از شما قرض گرفتیم قهرمان شدیم چرا شما نشدید؟

ما طلایی بردیم 3 بر 0 دقیقه 92 فرهاد 2 0 بازم بگم

حالا خوبه 3 بر 2 باختیمااا باز 2 تا زدیم بتون خداییش کی میخواید ادم بشید لنگی ها حرف برا گفتن ندارین چرند تحویلمون ندید
کیسه کش استغفرافی تو اینجا چیکار می کنی؟ها؟تو برنامه ی نود نظرسنجی می ذارن کدوم تیم استفراق یا پرسپولیس کوری نمی بینی پرسپولیس بیش تر رای میاره کیسه کش؟
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆♡yekta hidden♡☆
(03-08-2013، 12:02)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(03-08-2013، 0:55)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 4:24)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:00)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 23:46)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اول از این درست صحبت کن دوم از این تو بیجا می کنی بیای تو موضوع پرسپولیسی ها من گفتم پرسپولیسی ها بیان تو نه 6تایی ها.هر چی باشه پرسپولیسی ها بیشتر از استغرافیان شماهم هروقت تونستید تو 10دقیقه 10نفره 3تا گل به ما بزنید بیاید اولدرم قلدرم بازی در بیارید فهمیدی 666666تایی؟

شماهم تونستید 2 بار پشت هم ببرید گوزگوز کنید ما 4 بار زدیم شمااااااااااا امارتون جالبه تو بازی 6 تایی رو دیدی؟

اخی لنگی کم اورده 

اقا ما 6 تایی قبول امار کدوم تیم بالاتره؟

کدوم تیم قوی تره لنگی؟

کم میاری نگو 6تایی حقیقتو بپذیر لنگی باشه اورین

اره ما از شما قرض گرفتیم قهرمان شدیم چرا شما نشدید؟

ما طلایی بردیم 3 بر 0 دقیقه 92 فرهاد 2 0 بازم بگم

حالا خوبه 3 بر 2 باختیمااا باز 2 تا زدیم بتون خداییش کی میخواید ادم بشید لنگی ها حرف برا گفتن ندارین چرند تحویلمون ندید
کیسه کش استغفرافی تو اینجا چیکار می کنی؟ها؟تو برنامه ی نود نظرسنجی می ذارن کدوم تیم استفراق یا پرسپولیس کوری نمی بینی پرسپولیس بیش تر رای میاره کیسه کش؟
لنگی استقلالی ها برای دفاع از تیمشون همجا هستند

لنگی بفهم قدرت تیم به رای نیست به خودشه شما که 6 6 6 6 6 میکنید چه افتخار دیگ ای دارید والا ما زیاد داشتیم تا دلت بخواد قهرمان قهرمان اسیا 4 برد شیرین شماا بعد از مدتا بعد از جر خوردن تازه یه دست زدید اونم تازه 2 گل خوردید بسه توروخدا لنگی

وقتی تیم 1 میلیارد جمعیت داشته باشه و تیم نباشه بدرد میخوره؟

تا کی باید ارزو بدل باشید که شاید معجزه شه  برید اسیا اخی
خدایا..
توبهتر از همه میدانی که همیشه ازتو
بخاطر تمام اتفاقای خوبی که افتاد
بارها و بارها تشکر کردم ....
اما نمیدانم این اجازه راهم دارم
که بخاطر بعضی از اتفاق های ناگوار
کمی هم تورا سرزنش کنم؟
به من امید دهید امید جان امید روح بگذارید با ارامش خاطر از این دنیای پراز تاریکی خداافظی کنم 

گاهی سخت می شود …
دوستش داری و نمی داند
دوستش داری و نمی خواهد
دوستش داری و نمی آید
دوستش داری و سهم تو از بودنش
فقط تصویری است رویایی در سرزمین خیالت
دوستش داری و سهم تو
از این همه ، تنهایی است ...
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz-s ، يه رفيق
پرسپولیسی ها میدونم...
میدونم...
میدونم که حقیقت تلخه
ولی
باید قبول کنید که ما از شما برتریم...
آره داداش ما استقلالی ها این جور آدمایی هستیم
اونـے کـہ واسـہ شُما ادّعا مـے کنـہ
واسـہ بودنِ با مآ دُعا مـے کنـہ!
عآرهـ عزیزم !
پاسخ
 سپاس شده توسط KING ERFAN ╬
longi be ma nemikhori..............ma ba timaei ke ba 3 emtiaze estinaf too lige mimoonan kal nemindazim
vali harki delesh mikhad emailesho bede vasash aksaie 4 taei haro befrestam

ma do ta setare roo pirane moon darim miarze be 100 ta mesle ali fak...ali donbe.........sardar roobahian.......saei torshi......seis hamjens bazo amsal shomaha
پاسخ
 سپاس شده توسط elnaz-s

(01-08-2013، 22:59)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم

اگه ما هیچیم شما چی هستید اسیا هم نیومدید ما باز رفتیم هشت تیم برتر اسیاهم هستیم حالا هی ذرتو پرت کنید

هرچی میخوام به این لنگی ها هیچی نگم باز پررو میشن ببین اینو بدون ما قویتریم لطفا با استقلال که رتبه 104 جهانه کل کل نیندازید اقا ما به چه زبونی بگیم ما با رتبه 400 جهان که اصلا معلوم هم نیست کل نمیندازیم مبینا به استقلال توهین کنید ضرر کردی از ما گفتن از لنگی ها نشنیدن

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم

به پرسپولیسی میگن ادب رو از که اموختی میگه از رویانیانBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

در ضمن ادب ندارید حالا قهرماانی ندارید حسودیت میشه لنگی اخه تو که مدرکی از 6تا نداری حرف مفت نزن 4تاییها 

همه با هم 10 مرتبه 

لنگی حیا کن لیگ رو رها کن
پاسخ
آگهی
ممنون مبینا با اینکه من تراکتوریم ولی باشما هم نظرم

[align=center]خدایا نسل هرچی استقلالی از رو زمین بردارHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط تنهای تنها ... ، ☆♡yekta hidden♡☆

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم

راست میگه عقب افتادید دارید خودتون را جر میدید بیلاخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ
 سپاس شده توسط ☆♡yekta hidden♡☆

لعنتي چرا به ما توهين ميكني تو بيجا ميكني بياي بر زد استقلال حرف بزني اهاي فكر كردي توي 10 دقيقه 10 بازيكن 3 گل شاهكار كردي اگه انقدر به خودت مينازي پس چرا توي ايران هفتمي اهاي چاقال شاخي اره تا فردا ميگن 6تايي ها
6تايي ها
6تايي ها
6تايي ها
6تايي ها
6تايي ها
هالا شاخي فكر كردي ما رو مسخره كني چي بهت ميرسه ها
فكر كردي مارو مسخره كني ما پرسپوليسي ميشيم تو نميتوني با اين مسخره ها به روهيه ما تعسير بزاري
ها دست بزنين به افتخار استقلالي ها
من حال پرسپوليسي هارو گرفتم با اين نظر

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم

سپاس ندي اينتوريcryingميشم
اگه سپاس بدي اينجوري25r30ميشم
پاسخ
واقعاااا براتون متاسفم 10قرن پیش خدا گفت به این بدبخت بیچاره ها کمک کنم 6تا گل زدیید حالا  راه برید بگید شیشتایییا هروقت تونستید قهرمان بشید بییاین پست ضد استقلال بزنید
یه جورایی گناه هم دارید اصلا گل نمیزنید واقعا دلم واستون میسوزه
ابیته
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تختی که هرشب تنها.............

با یادکسی روش بخوابی..........

تخت نیست........................

تابوته...........................!!!
پاسخ
 سپاس شده توسط ℙ@я☤ᾔ@ℨ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  موزیک فیلم استقلال بدویید استقلالی های عزیز
  استقلالی ها به پول رسیدند
  همه دستمزد می‌بخشند، استقلالی‎ها اعتصاب می‌کنند!
  ماجرای عجیب جلسه مرموز استقلالی‌ها در دوحه
  استقلالی‌ها پولدار می‌شوند
  واکنش بازیکن مالباخته استقلالی: ماشینو بیار جون مادرت!/عکس
  فیلم مسابقه کشتی کج(رسلینگ فن ها بیان) قسمت ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان