نظرسنجی: کدوم تیم؟
این نظرسنجی بسته شده است.
پرسپولیس
88.76%
79 88.76%
پرسپلیس
11.24%
10 11.24%
در کل 89 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 18 رأی - میانگین امتیازات: 3.44
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

پرسپولیسیا همه بیان تو.یه عالمه عکس ضد استقلالی

HeartHeartHeartHeartHeartHeartعشق یعنی پرسپولیسHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart
EBLI3Tongue
کد:
ZAPATA
پاسخ
 سپاس شده توسط Mᴏʙɪɴᴀ ، تنهای تنها ...
آگهی
قرمزتر از انیم که بی رنگ بمیریم ابی نیستیم که با ننگ بمیریم
ایــــنا رو نمیــــگم کــه بگـــی نا امیـــدی حتــی اگــه یــه روز خـــوش ندیــدی
فقــط تـویی تـویی که فــردا تو میــسازی تــو رئیس خودتـــی واس خودت ســربازی
پاسخ
HeartHeartHeartHeart
پرسپولیس
جان غمگین ، تن سوزان ، دل شیدا دارم
    آنچه شایسته عشق است ، مهیا دارم
    سوز دل ، خون جگر ، آتش غم ، درد فراق
    چه بلاها که ز عشقت من تنها دارم
پاسخ
پرسپولیس ای تیم همیشه قهرمان در جام ولایت
پاسخ
به پرسپوليسه مي گن 3سال پياپي نبودن توي ليگا آسيا سخت تره يا 3سال پياپي نبودن توي جمع مدعي هاي قهرماني ميگه تا حال 4 بار پياپي به استقلال باختي؟؟؟؟؟؟؟؟؟                              

جونم استقلالHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط فرهاد1370 ، ℙ@я☤ᾔ@ℨ ، KING ERFAN ╬
(02-08-2013، 4:24)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:00)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 23:46)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 22:59)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اگه ما هیچیم شما چی هستید؟

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم
هفتم اخی الهی بمیرم  جدولم برعکس کنی باز نمیاید بالا چرا یه کوچولو میاید اخی

اگه ما هیچیم شما چی هستید اسیا هم نیومدید ما باز رفتیم هشت تیم برتر اسیاهم هستیم حالا هی ذرتو پرت کنید

اول از این درست صحبت کن دوم از این تو بیجا می کنی بیای تو موضوع پرسپولیسی ها من گفتم پرسپولیسی ها بیان تو نه 6تایی ها.هر چی باشه پرسپولیسی ها بیشتر از استغرافیان شماهم هروقت تونستید تو 10دقیقه 10نفره 3تا گل به ما بزنید بیاید اولدرم قلدرم بازی در بیارید فهمیدی 666666تایی؟

شماهم تونستید 2 بار پشت هم ببرید گوزگوز کنید ما 4 بار زدیم شمااااااااااا امارتون جالبه تو بازی 6 تایی رو دیدی؟
یه بازیی بگو که حضوور داشته باشی اره ماهم 2 بار قهرمان اسیا شدیم

قهرمانیت بخوره تو سرت66666666666666تاییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
ای بابا
ای بابا
باز استفراغی ها اومدن نظر دادن تو موضوعی که برا پرسپولیسه
حد اقل پرو نشید اره شما دو با قهرمان اسیا که یه بارشون این گدا ها اومدید از ما سه تا بازیکن قرض گرفتید اره شما چهار بار بردید مایه بار بردیم به اندازه سی بار می ارزه 3 10 6
قبول کنید که رویاتون قهرمانی تو اسیا نیست زدن 6 گل به ما وزدن 3 گل تو دهدقیقه به ماس
که درباره این شاعر میگوید
شتر در خوا بیند ...........................

تازه اگه نمیدونستید پرسپولیس تو مسابقات جام برندگان اسیااااااااااا
قهرمان شده نمیدونسیتد برید هر سایت میخواید ببینیدTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongueTongue
66666666666666666666666666TongueTongueTongueTongueTongueTongue
استفراغی ها رو شون میشه حرف بزننن
پاسخ
 سپاس شده توسط باهره ، تنهای تنها ...
آگهی
(01-08-2013، 23:46)می دونم حقیقت تلخه که یکبار هم قهرمان اسیا نشدید ودلتون رو خوش کردین به شیشتای مسخره که معلوم نیست برای کی هستmobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 22:59)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم

اگه ما هیچیم شما چی هستید اسیا هم نیومدید ما باز رفتیم هشت تیم برتر اسیاهم هستیم حالا هی ذرتو پرت کنید

اول از این درست صحبت کن دوم از این تو بیجا می کنی بیای تو موضوع پرسپولیسی ها من گفتم پرسپولیسی ها بیان تو نه 6تایی ها.هر چی باشه پرسپولیسی ها بیشتر از استغرافیان شماهم هروقت تونستید تو 10دقیقه 10نفره 3تا گل به ما بزنید بیاید اولدرم قلدرم بازی در بیارید فهمیدی 666666تایی؟

و/مکنمن
پاسخ
(02-08-2013، 4:24)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(02-08-2013، 0:00)mehrdadً نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(01-08-2013، 23:46)mobina12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

قهرمان شدیم شما؟ 
نه دوم 
نه سوم
نه چهارم
نه پنجم
نه شششششششششششم

شماهم تونستید 2 بار پشت هم ببرید گوزگوز کنید ما 4 بار زدیم شمااااااااااا امارتون جالبه تو بازی 6 تایی رو دیدی؟
یه بازیی بگو که حضوور داشته باشی اره ماهم 2 بار قهرمان اسیا شدیم

قهرمانیت بخوره تو سرت66666666666666تاییییییییییییییییییییییییییییییییییییی
اخی لنگی کم اورده 

اقا ما 6 تایی قبول امار کدوم تیم بالاتره؟

کدوم تیم قوی تره لنگی؟

کم میاری نگو 6تایی حقیقتو بپذیر لنگی باشه اورین

اره ما از شما قرض گرفتیم قهرمان شدیم چرا شما نشدید؟

ما طلایی بردیم 3 بر 0 دقیقه 92 فرهاد 2 0 بازم بگم

حالا خوبه 3 بر 2 باختیمااا باز 2 تا زدیم بتون خداییش کی میخواید ادم بشید لنگی ها حرف برا گفتن ندارین چرند تحویلمون ندید
خدایا..
توبهتر از همه میدانی که همیشه ازتو
بخاطر تمام اتفاقای خوبی که افتاد
بارها و بارها تشکر کردم ....
اما نمیدانم این اجازه راهم دارم
که بخاطر بعضی از اتفاق های ناگوار
کمی هم تورا سرزنش کنم؟
به من امید دهید امید جان امید روح بگذارید با ارامش خاطر از این دنیای پراز تاریکی خداافظی کنم 

گاهی سخت می شود …
دوستش داری و نمی داند
دوستش داری و نمی خواهد
دوستش داری و نمی آید
دوستش داری و سهم تو از بودنش
فقط تصویری است رویایی در سرزمین خیالت
دوستش داری و سهم تو
از این همه ، تنهایی است ...
پاسخ
 سپاس شده توسط يه رفيق
ایول دم همه پرسپولیسی هاگمBig GrinBig GrinWinkWink:cool:AngelAngelAngelAngelHeartHeartHeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط Mᴏʙɪɴᴀ
اخه پرسپولیسیا شما در حدی نیستید که بخوای واسه تصویر درسته کنید با ما کل کل کنید هر وقت یه ستاره تو جام اسیا اوردید اونوقت بیارید باشه لطفا هم برای ما شاخ نشید داربی امسال خوب نشونتون میدیم Big GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  لیگ یک / یک امتیاز ارزشمند برای استقلالی ها
Clocket شیطنت سعودی‌ها در غفلت AFC با تغییر ورزشگاه/ دلیل تعجب استقلالی‌ها مشخص شد + عکس
  سعید عزت اللهی؛ استقلالی یا پرسپولیسی؟
  موزیک فیلم استقلال بدویید استقلالی های عزیز
  استقلالی ها به پول رسیدند
  همه دستمزد می‌بخشند، استقلالی‎ها اعتصاب می‌کنند!
  ماجرای عجیب جلسه مرموز استقلالی‌ها در دوحه
  استقلالی‌ها پولدار می‌شوند
  واکنش بازیکن مالباخته استقلالی: ماشینو بیار جون مادرت!/عکس
  فیلم مسابقه کشتی کج(رسلینگ فن ها بیان) قسمت ۲

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان