امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

با نایب قهرمان ایران از دیار مهر .

نونهالان ایران .مدت زمان زیادی نیست که مسابقه دادن فرزندان روستا در سطح استان آرزویی بسیار بزرگ و دست نیافتنی بود.اما امروز مهدی می گوید آرزویش قهرمانی دنیاست .آرزویی که دیگر گفتنش غیر قابل باور نیست.

گرچه او ثمره پدری است که از خانواده ای تنگ دست برخاسته بود ولی با دستانی هنرمند و پشتکاری عجیب توانست مشکلات را از پیش پا بردارد و با همت بلندش سختی ها را یکی پس از دیگری به فرصت تبدیل سازد و خود را در عرصه تابلونویسی در سطح استان مطرح کند .پدری که هرگز گذشته اش را فراموش نکرده و تا آنجا که توانسته مهربانیش را از بچه های دیارش دریغ نکرده است و هنوز همان محمود دوست داشتنی و صمیمی است

با همان پشتکار مهدی را نیز به تمرین ورزش رزمی برد و تا تمرین تمام نشد به خانه برنگشت.کم کم نتیجه آن تمرینات به بار نشست

به پای صحبت فرزندی از دیار مهر نایب قهرمان کیک بوکسینگ نونهالان ایران نشستیم تا برای ما بگوید از آنچه بر او گذشته است .....

خودتان را معرفی کنید؟

مهدی فرخی فرزند محمود گرچه در شهر بوشهر متولد شده ام م اما به دلیل وابستگی و علاقه زیاد به سرزمین خانوادگیم خود را اهل دیار مهر روستای طلحه می دانم و عاشق آب و خاک ومردم روستایم هستم.

چطور شد وارد ورزش کیک بوکسینگ شدید؟

از زمانی که کودکی سه ساله بودم علاقه فراوان به حرکات ورزشی وفیلمهای رزمی داشتم.

از ورزش کیک بوکسینگ بگویید؟

تر کیبی از ضربات دست بوکس و ضربات پای کشیده کیو کوشین کاراته می باشد ضربه با دست وپا و زانو آزاد است نحوه برگزاری مسابقات به دو صورت انجام می گيرد.

مسابقات در داخل رينگ ومسابقات روی تشک ( تاتامی)

مسابقات رينگی با سه داور کنار و يک داور وسط و سرداور وقت نگهدار و پزشک تشکيل می شود و نحوه قضاوت و داوری و عملکرد وداوران بر اساس همان قوائد و داوری روی تشک می باشد.

مسابقات روی تشک ( تاتامی ) که تشکيل شده از سرداور - داور وسط و چهار داور کنار وقت نگهدار پزشک مسابقات با اعلام داور وسط ،با اعلام وقت نگهدار و با صدای زنگ شروع می شود و با اعلام وقت نگهدار و با صدای زنگ به پايان می رسد.

مقام هایی که کسب کردید؟

سوم شهرستان بوشهر به میزبانی پایگاه دریایی مقام اول استانی در مسابقات کونگ فو توا

اول استانی88

دوم کونگ فو 88

سوم سبک موتای برازجان89

اول استان در شهر برازجان89

مقام دوم کشوری تهران89

و........

مشوق اصلی شما چه کسی بود؟

خانواده.

با نایب قهرمان ایران از دیار مهر . 1
سهم خانواده در موفقیتان چقدر است؟

زمانی که من نمی توانستم به تنهایی به باشگاه بروم پدرم مرا به تمرینات می برد بعضی مواقع همان جا می ماند تا من تمریناتم را به پایان ببرم همیشه درتمامی مسابقاتم حاضرمی باشدو تشویقم میکند وبه من روحیه می دهد.

استاد شما در ورزش کیک بوکسینگ کیست ؟

آقای احسان محمودی که جا دارد از زحمت های فراوانی که ایشان برایم کشیده اند تشکر کنم ایشان چون در چند رشته رزمی فعالیت دارند ما را در مسابقات مختلف شرکت میدهد او معتقد است وقتی بزرگتر شدیم میدان دیده باشیم.

استادم میگوید :یکی از روش های موفقیت در کیک بوکسینگ خود شناسی است که در اثر تجربه ظاهر می شود وبرای رسیدن به ان باید یک هدف داشت و این هدف باید قهرمانی جهان باشد وکه رسیدن به آن ابتدا بایددر مقدمه هدف های قهرمانی شهرستان، استان وکشور. تمرین های فشرده و...دنبال کرد دراین صورت است که رزمی کار موفق می شود.
چطور شد که به عضویت تیم منتخب استان در آمدید؟

چون در مسابقات استانی مقام اول کسب نمودم

در مسابقات کشوری با چه کسانی هم گروه بودید؟ و چطور شد به مقام دوم راه پیدا کردید؟

مسابقه اولم با حریفی از سیستان و بلوچستان بردم مسابقه دوم بر حریفی از استان اصفهان غالب شدم وحریف سومم از تهران که ضربات پای وحشتناکی داشت باختم.

سخت ترین مسابقه ای که تا به حال داده ای؟

اولین مسابقه. چون استرس داشتم نه اینکه از حریف بترسم اما زمانی وارد رینگ شدم دست و پاهایم اون قدرت لازم را نداشتند نمیتوانستم ضربات درست و کاری به حریف وارد کنم.

در حال حاضر روزی چند ساعت تمرین دارید؟

در حال حاضر بخاطر اینکه فصل امتحانات است تقریبا تمرینات کنار گذاشته ام تابتوانم با فراغ بال امتحاناتم به پایان برسانم اما بعداز امتحانات تمریناتم را از سر میگیرم.

نفر چندم خانواده هستید؟

نفر دوم یک خواهر بزرگتر و دو خواهر کوچکتر دارم.

در چه مدرسه ای و کلاس چندم هستید؟

کلاس اول راهنمایی مدرسه راهنمایی شاهد شهید مصطفی خمینی شهرستان بوشهر.

آیا می شود هم در س خواند و هم ورزش کرد؟

بله میشود با برنامه ریزی دقیق هم به درس و مدرسه رسید و هم به ورزش برای سلامتی جسم، روح و روان پرداخت.

ورزش لطمه ای به درس شما نزده است؟

الحمدالله تا الان که نه.

الگوی شما در ورزش؟

روح بلندهادی ساعی ،افتخارآفرینی علی دایی و تواضع وارادت به اهل بیت حسین رضازاده

الگوی شما در زندگی؟

خانواده ام.

ارزوی شما در زندگی؟

این که روزی بتوانم درسم بخوانم و فردی مفید برای جامعه باشم.

حرف آخر :

آرزوی موفقیت برای تمامی نوجوانان و جوانان و هم چنین تشکر و قدر دانی از دست اندر کاران سایت دیار مهرامیدوارم که روزی بتوانم خدمتگزاری شایسته برای مردم باشم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://deyaremehr.ir/images/phocagallery/VARZESHI/mfarokhi/m/dsc03385.jpg
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://deyaremehr.ir/images/phocagallery/VARZESHI/mfarokhi/m/dsc03388.jpg
http://deyaremehr.ir/images/phocagallery/VARZESHI/mfarokhi/m/10.jpg
http://deyaremehr.ir/images/phocagallery/VARZESHI/mfarokhi/m/dsc03383.jpg
http://deyaremehr.ir/images/phocagallery/VARZESHI/mfarokhi/m/dsc03389.jpg
دستهــايم را محکمتر بگيـر

من هنوز هم نميخواهــم

تورا...

به دست خاطرات بسپارم...

پاسخ
 سپاس شده توسط (nasim)
آگهی

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  فیورنتینا 1-3 اینتر: قهرمان به صدر رفت
  نایب قهرمانی ماسیک در بلژیک با لژیونرهای والیبال ایران
  شما بگویید: قهرمان UCL 2021 کدام است؟
  کونته: بازیکنانم قهرمان اصلی میدان بودند
  شما بگویید؛ قهرمان نیم‌فصل لیگ بیستم کدام تیم است؟+نظر سنجی
  رئال ثابت کرد؛ بدون رونالدو هم قهرمان می‌شویم
  باورنکردنی؛ چهارده کر‌ونایی در اردوی تیم قهرمان
  غمگین‌ترین قهرمان والدبباس؛ بدرود گرت بیل
  لالیگا در ایستگاه آخر؛ زیدان پنج‌شنبه قهرمان می‌شود؟
  در ایران بیشتر دلال داریم تا مدیربرنامه/ چیزی نمی‌شود یکسال قهرمان نداشته باشیم

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان