امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

جاستین و سلنا

Heart 
جاستین و سلنا بیشتر امسال رو با هم نبودند اما این میتونه تغییر کنه! در صورتی که جاستین شرط هایی رو انجام بده. کلید بازگشت سلنا اینه که جاستین باید از رفتار کردن مانند یک احمق دست بکشد.با تکیه بر گفته ی یکی از نزدیکان ، سلنا حاضره به جاستین یک شانس بده وقتی که اون از کارهای بد اخیر خودش دست بکشه مثل:
1- اد*رار کردن در سطل رستوران
2- رانندگی پر سرعت در محل زندگی اش
3- اجرا و راه رفتن در مکان های مختلف بدون لباس و …
ظاهرا جاستین در روز 4 جولای به سلنا وعده دست کشیدن از این کارهای خودش رو داده.
در حال حاضر شواهد کمی از اینکه جاستین در حال عمل به وعده خود هست دیده میشه. جاستین به یک کلاب در شیکاگو رفته بود و از آنجا خارج شد چون سنش زیر سن لازم برای خوردن نوع نوشیدنی اونجا بود.
این دو هنوز بازگشتشون رو تایید نکردن اما مدتی قبل جاستین عکسی از آنها با هم رو به اینستاگرام فرستاد.

جاستین و سلنا 1
جاستین و سلنا 1
پاسخ
 سپاس شده توسط k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، ~JaSmIn~ ، تیناجونی ، zahra160 ، لاله من ، √ ΙΔΙΞΗ SΤΙF √ ، f021 ، ~~SARA:HIVA~~ ، bella vampire ، نیلوفر19 ، noosha joon ، ریما جون ، behnaz99 ، -atena- ، iran-dokht ، arwin.o ، Navisa. ، shawkila ، صوصن
آگهی
عاقا من هر دوشونو دوس دارم هم جاستین و سلینا ولی خب آره جاستین جدیدا کارای عجیب غریبی میکنهUndecided
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

جاستین و سلنا 1
پاسخ
اسپم ها پاک شد
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

جاستین و سلنا 1
پاسخ
عکسا واقعی بوددددددددددددددددددددددددددددددددHuh
Huh
Huh
Huh
Huh
Huh
Huh
پاسخ
(30-07-2013، 9:57)pfakoori نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاستین و سلنا بیشتر امسال رو با هم نبودند اما این میتونه تغییر کنه! در صورتی که جاستین شرط هایی رو انجام بده. کلید بازگشت سلنا اینه که جاستین باید از رفتار کردن مانند یک احمق دست بکشد.با تکیه بر گفته ی یکی از نزدیکان ، سلنا حاضره به جاستین یک شانس بده وقتی که اون از کارهای بد اخیر خودش دست بکشه مثل:
1- اد*رار کردن در سطل رستوران
2- رانندگی پر سرعت در محل زندگی اش
3- اجرا و راه رفتن در مکان های مختلف بدون لباس و …
ظاهرا جاستین در روز 4 جولای به سلنا وعده دست کشیدن از این کارهای خودش رو داده.
در حال حاضر شواهد کمی از اینکه جاستین در حال عمل به وعده خود هست دیده میشه. جاستین به یک کلاب در شیکاگو رفته بود و از آنجا خارج شد چون سنش زیر سن لازم برای خوردن نوع نوشیدنی اونجا بود.
این دو هنوز بازگشتشون رو تایید نکردن اما مدتی قبل جاستین عکسی از آنها با هم رو به اینستاگرام فرستاد.

جاستین و سلنا 1 این همه بچه.....مال خودتونه؟؟؟Undecided
میگن عشق ما زمینیه ولی ما که تورویاهامون با هم هستیمcrying           سپاس بدید توروخدا:ggr:

پاسخ
 سپاس شده توسط Melina Hidden
(20-01-2014، 17:06)سامینا نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

جاستین و سلنا 1 این همه بچه.....مال خودتونه؟؟؟Undecided
[/quote]

خدایا من هیچی نمیگم فقط بهم صبر بده ... همین :|
از تنهایـــــــی گریزی نیستــــ . . بگذار آغوشـــمـ برای همیـــشهـ یخـــ بزنـــد . . .
نمـــیخواهمـــ کـــســی شالــــ گردنـــ اضافیـــ اش را دور گردنــ آدمـــ برفـــــی احساســـــم بیانــــدازد...
پاسخ
 سپاس شده توسط Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ
آگهی
Ooooooffff tolidi zadeTongue

پاسخ
 سپاس شده توسط صوصن
این عکس پایینی ام واتسونه؟ راستی گفته بودم از اما واتسون متنفرمممممممم :cool::cool::cool::cool::cool:
من به هیشکی امضا نمیدم جز.......
پاسخ
جــلـنـآ رو دوس ندارم

از جاس خوشم میاد ولی با سلنا؟؟
نـع/:
پاسخ
یه عالمه عکس از سلنا گومز با کیفیت فول اچ دی توی لینک زیر!!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
http://www.flashkhor.com/forum/showthread.php?tid=47784&pid=882932#pid882932
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان