امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان(حزب نازی)

حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان(حزب نازی)
(به آلمانی: Nationalsozialistische Deutsche Arbeiterpartei) که معمولاً با نام حزب نازی نیز شناخته می شود. یک حزب سیاسی بین سال‌های ۱۹۱۹ تا ۱۹۴۵ بود. قبل از تبدیل به حزب ملی کارگران سوسیالیست آلمان به نام حزب کارگران آلمان ( به اختصار: DAP ) فعالیت می کرد که در سال ۱۹۲۰ تغییر نام داد. آخرین رهبر حزب آدولف هیتلر، صدراعظم آلمان بود. وی در سال ۱۹۳۳ به دست رئیس جمهور وقت آلمان پاول فون هیندنبورگ به صدراعظمی منصوب شد.ایدئولوژی‌های کلی حزب تاکید بر شکست کمونیسم، لیبرالیسم بود.حزب نازی با سیستم دموکراسی مخالف بود و بر قدرت متمرکز در یک دولت و یک حزب واحد تاکید می کرد، همچنین تاکید بر خلوص نژادی ملت آلمان از اهداف کلی حزب به شمار می رفت. سیاست‌های نادرست حزب باعث به وجود آمدن تنش و سرانجام جنگ در اروپا شد.
اصولا دیگه این حزبه کار امدی نیست ولی هنوز طرفدارانی در ایران و جهان دارد ولی تعدادشون کم است. و حکومت نازی ها در المان خواهان در زمان خودش زیاد داشت ولی مشکلات فراوانی این حزب داشت و دارد و این حزب بیشتر از زور استفاده می کند و انتقاد پذیر نیست و از کسانی که ازش انتقاد می کند بی زارس و همیشه در سدد نابودیه مخالفان بوده.
پرچم این حزب
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
حزب سوسیالیست ملی کارگران آلمان(حزب نازی) 1
نظرتان را در مورد این حزب بدهید
اگر اینجا قدیمی هستی و دوست داری یک گفتگو عجیب 
درباره گذشته و حال داشته باشی، راه‌های ارتباطی رو گذاشتم پروفایل!

پاسخ
 سپاس شده توسط SABER
آگهی
حزب خیلی جالبی بوده و کمر شکسته ملت آلمان رو راست کرد هرچند که با اشکالاتی نیز مواجه شد
البته من اگه بخوام در این مورد حرف بزنم حوصله کاربرا و حوصله خودم سر میره بنابراین به همین قدر اکتفا می کنم
پاسخ
 سپاس شده توسط FARID.SHOMPET ، SABER

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  کارگران بیکارند یا مشغول کارند؟!

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان