امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز

Tongue 
طی مصاحبه ای که جمعه در برنامه صبح بخیر امریکا با سلنا صورت گرفت سلنا درمورد بازگشت رابطه ش با جاستین حرف زد و گفت باوجود تمام شایعات و عکس ها و فیلم های موجود از من و جاستین به هیچ وجه رابطه جلنا برنمیگردد و ما دوتا فقط دوستای معمولی هستیم ولی مردم میخواهند ما از هم دور باشیم و من به این دلیل با او دوست معمولی هستم که او را نصیحت کنم و مراقبش باشم و از انجام بعضی کارهای بدش جلوگیری کنم ...BlushBlushBlushBlushBlushBlushBlushBlush
سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز 1

نظری سپاسی ......بدی بد نیستاAngryBlushBlush
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
PISHY

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
*.*
پاسخ
 سپاس شده توسط Amir BF ، Hythem ، زهراجون80 ، ```FATEMEH``` ، Navisa. ، تینا2013 ، ستایش26 ، نسترنم ، armit ، ЯèŽvÀń ، niki1189 ، سیما سارا ، ~JaSmIn~ ، MAHTA .S ، کفش دوزک سایت ، ㄎムÐ Ǥノ尺レ ، ~H!P HØp §tâR~ ، المیرا باحاله ، ICe Angele ، .آمیتیدا. ، The Light ، هیوا1 ، RєƖαx gнσѕт ، * Exceptional girl * ، دشاشم ، ♫♪ RoZa ♪♫ ، k.i.m.i.a s.a.f.a.e.e ، pegah jb ، sanita ، fatima1378 ، سورنا فاول ، sara1112 ، mrmb ، پولاد19/5 ، مینا بهرامی ، zahra160 ، neda13 ، MANDI 1 ، ramin joojoo ، آرامش ، ツñ姆ÄrÄñツ ، رامان خالقی ، ساراجوووووووووووووووون ، mahnegar ، bieber fan ، Mᴏʙɪɴᴀ ، seleana gomz ، بهنود82 ، سایه2 ، Erika22 ، paria~~~~ ، ayda1383 ، shawkila ، Adl!g+ ، سامینا ، ندا2000 ، ღ ற£ђЯᏙVЄђ ღ ، خوشتیپ انجمن ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، Thyme ، گل شکر
آگهی
اینا با خودشون درگیرن...مردمو چرا درگیر میکنن آخه؟؟؟!!
مرسی عزیزم..
پاسخ
 سپاس شده توسط ღ✿❤ پـرنیـــــــان ❤✿ღ ، ghazaleh26 ، RєƖαx gнσѕт ، ♫♪ RoZa ♪♫
(28-07-2013، 18:34)shadi shekari نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بازم...Confused

چی شده!!!!

مگه اشکالی داره باهم آشتی کردن؟
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

پاسخ
جالبه با این حال بازم پشت سرشون هی شایعه پشت شایعهDodgy
بعضــے اבما...فتوشــاپن!...اבҐ نیستــن! هیســتورے شوטּ ڪنے ...بـہ یـہ פیــووטּ برمے פֿـوری! :|
پاسخ
مَمنون دَستِت دَرد نَکُنِه
دَستِ سِلِنآ هَم دَرد نَکُنِه
کِه میخوآد اَز اینــــ×ـــ
کآرآی جآستین جِلُو
گیری کِنه
if I'm not back again this time tomorrow carry on carry on as if nothing really matters.
پاسخ
واقعا جاستین اونقدر بچه است که باید سلنا باشه تا جلوشو بگیره آخه خیلی زود جو گیر میشه!سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز 1سلنا گومز : تکذیب بازگشت جاستین بیبر و سلنا گومز 1
پاسخ
 سپاس شده توسط گل شکر
آگهی
شنیده بودما!
پاسخ
بزنم جآستینو با در اتاقم یکی کنم .. اَه .. Dodgy
پاسخ
 سپاس شده توسط @M0bin ، Thyme
(28-12-2013، 23:23)ツBlack staR نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بزنم جآستینو با در اتاقم یکی کنم .. اَه .. Dodgy
آفرينSleepy

Heartمن جونم رو واسه سلنا مى دم.Heart

پاسخ
 سپاس شده توسط Thyme
اگه من جای جاستین بودم محل سگشم نمیدادم سلنارو ایششششششششششششAngry
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  سلنا و جاستین دوباره با هم :)
  نظر جاستین بیبر درمورد ایرانی ها و مسلمانان
  کلمات مخصوص طرفداران جاستین بیبر
  همکاری آریانا گرنده و زین مالیک در آلبوم جدید جاستین بیبر O_O ؟!
  دکوراسیون منزل زیبای سلنا گومز*خیلی خوجله ^__^
Music سلنا گومز رکورد اینستاگرام را شکست!
Music حمایت سلنا گومز از مهاجران غیرقانونی
  سلنا گومز: سرانجام به سنی رسیده‌ام که تنها بودن را دوست دارم
  سلنا گومز: آهنگ‌هایی که از لحاظ عاطفی با مردم ارتباط برقرار می‌کنند محبوب من هستند
  واکنش رئیس اینستاگرام به انتقادات سلنا گومز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان