امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

تویوتا سه چرخ، به فکر آینده

نمایشگاه ژنو 2013:  تویوتا در نمایشگاه ژنو یک وسیله ی نقلیه ی سه چرخ الکتریکی را رونمایی کرد.آی رود تنها 85 سانتی متر عرض دارد و برای رانندگی در خیابان ها و مانور بهتر طراحی شده است.درون این سه چرخه دو صندلی پشت سر هم قرار گرفته است که بدون نیاز به کلاه ایمنی می توان آن را راند.تویوتا می گوید این خودرو ما را یاد محیط زیست خواهد انداخت.ابعاد این خودرو نیز بدین شکل است:1445 میلی متر طول،2350 میلی مترارتفاع و دارای 1700 میلی متر فاصله ی بین دو محور است.این یعنی دیگر نمی خواهد ساعت ها دنبال جای پارک باشید،تنها کافی است حدود یک و نیم متر جای پارک گیر بیارید!ابعاد این خودرو ما یک موتور سیکت برابر است اما رانندگی با آن دیگر دشواری های یک موتور را ندارد.انتشار گاز گلخانه ای صفر!این خودروی تمام برقی قدرت خود را از دو باتری لیتیم یون با توان 2 کیلو وات که به چرخ های جلو متصل است،تامین می کند.ین خودرو می توانند حدود 50 کیلومتر مسافت را طی کند و می توان آن را از طریق منبع برق معمولی یا خانگی برای مدت 3 ساعت شارژ کرد.
تویوتا روی این خودرو از تکنولوژی های روز دنیا استفاده کرده است به خصوص در زمینه ی حفظ تعادل،به صورتی که دو چرخ جلو با هم هماهنگ هستند تا سر پیچ ها یا جاده های نا هموار تعادل آی رود به هم نخورد.حفظ تعادل بسیار خوب این خودرو به سیستم زیروسکوپ بسته است،باید بدانید که این خودرو تا وقتی که این سیستم روی آن کارگذاشته شده است چپ نخواهد کرد.هدایت این خودرو هم از طریق تنها چرخ عقب انجام می شود که به زیرکی این سه چرخه می افزاید.اگر چه این خودرو تمام امکانات یک خودروی الکتریکی را دارد اما باید آن را موتور سیکت بنامیم در صورتی که رانندگی با آن نیازی به گواهینامه موتور سیکلت ندارد.دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تویوتا سه چرخ، به فکر آینده 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تویوتا سه چرخ، به فکر آینده 1 دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تویوتا سه چرخ، به فکر آینده 1
خبر از من داری؟

خبر از دلتنگی های من چطور؟

و آن پروانه های شادی که در نگاهم بودند

خبرش رسیده که مرده اند؟

هیچ سراغ دلم را میگیری؟

کسی خبر داده که آب رفته ام از خستگی؟

مچاله ام از دلتنگی؟

آه….. که هیچ کلاغی نساختیم میان هم

وجدانت راحت….

خبرهای من به تو نمیرسد
پاسخ
 سپاس شده توسط mxad ، na30m ، ...asall...
آگهی
زیادی اتاقکش کوچیکه به نظرم راحت نیست
پاسخ
دوست داشتنی من میخرمش
خداوندا از همه گذشتم بگذر ازمن[/font][/size]
پاسخ
خوب نیست راحت چپ میکنه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تویوتا سه چرخ، به فکر آینده 1
پاسخ
واقعا که به فکر آینده اند...
[sub]سر خاک من...
اونی که بیشتر اذیتم کرد،بیشتر گریه میکنه...
اونی که ما رو نخواست،بالاخره برای دیدن جسدم میاد...
اونی که سلام نمیکرد،میاد برای خداحافظی...
عجب روزیه اون روز...
حیف كه اون روز خودم نیستم...
[/sub]
پاسخ

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  انتشار تصاویر و قیمت مدل جدید خودرو تویوتا کلاگر
  خودرو شاسی بلند تویوتا کلاگر 2021
  اولین تویوتا پاریس کراس ادونچر در راه است
  تویوتا یاریس هیبرید به عنوان خودرو سال 2021 اروپا انتخاب شد
  لیست قیمت تویوتا راوفور!
  نسل جدید تویوتا لندکروز ۲۰۲۱
  راو4 پرایم 2021 معرفی شد/ شاسی بلند محبوب تویوتا و برچسب قیمتی که همچنان رقابتی است!
  کمپر نانویی و ضدآب آینده
  خودروی آینده رولز رویس را ببینید / خودران 6 متری،با دستیار صوتی و مبل به جای صندلی را
  تأیید نسخه هیدروژنی مرسدس‌بنز GLC برای سال آینده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان