امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا

نایل همیشه قسم میخوره
فیلم مورد علاقش greasــه
سلبریتی های مورد علاقش: دیانا ویکرز ، رابی ویلیامز

حیوان مورد علاقه ی نایل زرافه ست
آهنگ مورد علاقه ی نایل Viva La Vida از گروه ColdPlaye ـــه

رنگ مورد علاقش سبزه

شهر زادگاه نایل Mullingar ـــه

دخترای چشم سبز رو دوست داره
نایل میتونه عاشق هر جور دختری بشه چون با قلب عاشق میشه نه با چشم اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

نایل دخترهایی که میتونند به چند زبان صحبت کنند رو دوست داره
نایل میگه من حاضرم با کاغذ هواپیما درست کنم تا بهم بگم بچه ولی حاضر نیستم با قلب یه دختری بازی کنم تا بهم بگن مرد!
نایل خیلی شیکموئه و عاشق خوردنه همیشه غذا میخوره! اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
تختشو به اندازه غذا خوردن دوست داره (یعنی خیلی زیاد)
لویی میگه اگه میخوای توجه نایل رو جلب کنی باید بهش بگی غذا !!! اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

نایل همیشه از لویی میخواد تا براش جک بگه
وقتی که 14 سالش بود خواب دید همه ی غذا های توی دنیا از بین رفتن و وقتی که بیدار شود گریه کرد! (عزیزم اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1)

یه بار زین آخرین سیب زمینی بشقاب نایل رو خورده و نایل تمام اتاقو دنبالش كرده و آخرشم دستشو گاز گرفته تا تنبیه بشه اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

زین: چیکار میکنی اگه من دوباره غذا تو بخورم؟ نایل: هیچی. من فقط  وقتی که خوابی همه موهاتو میتراشم

هری همیشه غذا رو از بشقاب همه می دزده ولی میترسه این کارو با نایل بکنه!
اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1 ( گفتم که نایل غذا دوست داره واسه همین هری هیچ وقت این ریسکو نمیکنه...با زینم دیدین که سر یه سیب زمینی چیکار کرد D: )

نایل ۱ بار حدودا نیم ساعت داشت با مسئول امنیت هواپیما جر و بحث میکرد چون نمیتونست غذا ببره تو هواپیما اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

از نایل و هری پرسیدند که کدوم کار رو بیشتر دوست دارید بوسیدن یک دختر یا خوردن پیتزا؟

هری: بوسیدن یک دختر
نایل: خوردن پیتزا اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1 (ای شکمو)
نایل از مواد غذایی استرالیایی در یک برنامه زنده تا نصفه خورد و تف کرد بیرون اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
از نایل میپرسن وقتی از توجه ها خسته میشی چیکار میکنی ؟ نایل میگه میخوابم! اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1  اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

یک بار یکی از فن ها به نایل گفت که اون لایق اینکه توی وان دایرکشن باشه نیست نایل هم گریش گرفت...خودش میگفت این دست من نیست وقتی بقیه منو به خاطر دندونهام و اسمم و خیلی چیز های دیگه مسخره میکنن گریم میگیره من اینو دوست ندارم این واقعا منو اذیت میکنه اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
نایل میگه وقتی طرفدار ها همه ی اعضای گروه رو به جز من بغل میکنن سعی میکنم خودم رو خوشحال نشون بدم ولی این واقعا به من آسیب میرسونه به همین دلیل وقتی یک طرفدار نزدیک ما میاد به جای اینکه اون بپره توی بغل من من میپرم توی بغلش! 
نایل: ای کاش طرفدارا میدونستن چقد دوست دارم ببینمشون و بغلشون کنم (عزیییییزم) اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
نایل میگه که ۱ بار یکی از طرفدارا همه رو بغل کرد به جز من و من خیلی دلم شکست

یک بار یکی از فن ها اصلا به نایل محل نذاشت و اومد لیام رو بغل کنه و لیام هم فن رو بغل نکرد به جاش نایل رو بغل کرده (همه ما از کسایی که نایل رو دوست ندارن متنفریم)
وقتی فن‌ها نایل رو به خاطر دندوناش و اسمش مسخره میکنن گریش میگیره
نایل از این که طرفدارا براش شایعه بسازن بدش میاد

نایل گریه کرد وقتی که یه عکس فتوشاپ شده از خودش توی اینترنت دید که داره سیگار میکشه

(توی این عکس یک نفر کنار زین ایستاده که توی دستش یک سیگاره...یه نفر با فتوشاپ اون قسمت (دست مردی که سیگار میکشه) رو به جای دسته نایل گذاشته...نایل یک روز توی یک سایت این عکس رو از خودش دید و گریه کرد
)

هری: اگه به خاطر طرفدارا نبود ما الان هیچی نداشتیم، نایل: همه چیو به اونا مدیونیم، هری: دخترای من فوق العادن
دوست داره با یک طرفدار قرار بزاره! و به گفته ی خودش میخواد یک دایرکشنر واقعی رو انتخاب کنه!

لیام: توی گروه، هری و نایل بهترین دست خط رو دارن

اسم میانی نایل مثله لیام، جیمزه!

لیام یه بار گفت که نایل خیلی انعطاف پذیره

لویی عاشقه چاییه ولی نایل از چایی متنفره

برخلاف هری و زین نایل هیچ خالکوبی ای نداره

زین طرفدار نایله

پدر و مادر نایل وقتی که نایل فقط 5 سالش بود از هم جدا شدن

نایل اولین بار در 11 یا 12 سالگیش یک دختر رو بوسید (بعلــــه همشونم از قبل پایه بودناگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1)

یک خبرنگار از پسرا پرسید که چه رنگ لباس زیری رو برای دخترا دوست دارن

نایل گفت قرمز ولی هری گفت سیاه

لویی، هری و نایل رو خیلی دوست داره

زین طرفداره نایله
اگه نایل تو گروه نبود دوست داشت مهندس صدا باشه
زین آرزو میكنه كه ای كاش میتونست صداشو با صدای نایل عوض كنه
زین همیشه خودشو تو آینه نگاه میکنه و باور داره که خوشگل و خوشتیپه و خیلی‌ ها میگن که خودخواهه ولی نایل میگه که اون ۱ پسر خوشگل و جوونه و اصلا ایرادی نداره که خودشو توی آینه نگاه کنه ( قربون این نایل برم که انقدر مهربونه) اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
نایل میتونه گیتار بزنه
نایل چپ دسته ولی عادت داره گیتار و با دست راست بزنه
دوس نداره نایل اپرا بخونه یه بار نایل همه چیو به صورت خوانندگی اپرا گفت زینم کتکش زد اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1 (آخییی بیچاره نایلاگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1)

نایل هم سعی میکنه زین رو با خوندن همه ی آهنگا به صورت اُپــِرا اذیت کنه اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
زین: من تو گروه از همه خوشتیپ ترم ، هری: من دومم ، لیام: من سومم ، لویی:من چهارمم ، نایل: من از همشون بهترم

زین توییت کرده : میدونید هربار که میخندیم 5 ثانیه به عمرمون اضافه میشه ؟ اوههه ، نایل تا ابد زندس! اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

نایل بلیبره (طرفدار جاستینه!!)
وقتی که جاستین بیبر نایل رو توی توییتر فالو کرد نایل از خوشحالیش جیغ زد

وقتی کیف پولشو باز میکنی ۱ عکس از جاستین بیبر و ۱ عکس از 1D توش داره
وقتی جاستین بیبر رو برای اولین بار دید انقدر جیغ زد که جاستین ترسید و هری مجبور شد نایل رو بغل کنه و از اون جا ببره اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
نایل دوست داره که با جاستین بیبر همکاری کنه

نایل عاشقه دمی لواتوئه...دمی هم دوسش داره

وقتی گروهشون توی ایکس فکتور برنده نشد از همه بیشتر گریه کرد

وقتی طرفدارا میگن با من ازدواج میکنی میگه آره Smile))
طرفدار لیامه
وقتی ۱ دختر با موهاش بازی میکنه خوشش میاد
با زیر ۱۴ سال قرار نمیزاه
شایعه شده بود نایل و دمی لواتو همدیگه رو دوست دارن ولی این شایعه کاملا غلط بود(مگه نایل نگفت از شایعه ساختن فنا بدش میاداگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1)
نایل وقتی درجستو جوی نمو رو نگاه میکرد گریش گرفت (ای جــانـــا (همون ای جان ولی غلیض تر اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1)
از خرگوش‌ها بدش میاد چون فکر میکنه بی‌ مصرفن (نه من دوسشون دارم...مثل این یکیاگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1)
فکر میکنه باید قدش بلند تر باشه
از دخترای خجالتی خوشش میاد اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1
تنها عضو گروهه که ایرلندیه
رنگ اصلی موهاش قهوه ایه ولی ما همیشه با موی بلوند میبینیمش
همه پسرا خواهر دارن به جز نایل...نایل یه برادر به اسم Greg داره

اولین حیوان خونگی نایل 2 ماهی قرمز بودن که بعدا توسط برادرش -گرگ- کشته شدن

هری فکر میکنه که نایل شبیه Furby ـــه!!

اسم مادر نایل است Maura Gallagher اسم پدر و  Bobby Horan
نایل بیشتر توی//ییتاشو با بووووس تموم میکنه اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

اگه نایل رو دوست داری بیاااااااااااااااااااااااااا 1

خیلی دلم براش سوخت
|:
پاسخ
 سپاس شده توسط Ƒαкє ѕмιƖє ، Alijah-1994 ، Dɪʀᴇᴄᴛɪᴏɴᴇʀ~Gɪʀʟ ، ```FATEMEH``` ، *Armila* ، Mไ∫∫ ∫MΘKξЯ ، گریس ، Amir BF ، яê¥нαñê ، FARID.SHOMPET ، هیوا1 ، baran malik ، سایه2 ، RєƖαx gнσѕт ، کینانا ، elmira12 ، سمیرا 007 ، Brooklyn Baby ، *Nafas* ، яᎧмιиα ، لاله من ، Y.a.S.a.M.i.N ، pegah 13 ، PARIA33 ، عسل مانکن2013 ، زهرا10000 ، pink lady ، † αƖιєη † ، محدثه مرویان ، الهام18 ، Neioosha ، Mιѕѕ UηυѕυαL ، D.I.Z.E.R.E ، tan!a ، لی مین هو3 ، (^_^)Negar Styles ، shirin.z ، ~Bad girl~ ، ZAHRA LOVE 1D ، # αпGεʟ ، hanie directioner ، مرضیه 79 ، ☢ദᗩஸO1D☢ ، Interstellar ، خوش تیپ انجمن ، مرضيه جون ، ღ narges ღ ، حقوقدان انجمن ، ℬʟ∀¢Ḱ~ℬøÅяÐ ، Tᴀᴍᴏʀᴀ Pɪᴇʀᴄᴇ ، Silver Sun ، hyun joong
آگهی
خيلي دوستش دارمHeartصداش خيلي دوست داشتيه،درست مثل خودشBlush
يه چيزي بگم دلتون بسوزه:من ديروز با نايل چت كردم،تولدش رو تبرك گفتم!Tongue
13سپتامبر تولدش بود(دو روز پيش)
پاسخ
 سپاس شده توسط яᎧмιиα ، ☢ദᗩஸO1D☢
(26-11-2013، 13:00)زهرا10000 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(15-09-2013، 12:39)elmira12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

چجوری چت کردی؟Huh
منم میخوااااااااااااااااااااااااااااااامcrying

تو سایت اصلی وان دایرکشن

اگه فی*س بو*ک یا توی*یت*ر داشته باشی میتونی اونجا عضو شی و با بقیه چت کنی

خواستی بگو لینکشو واست بفرستم
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢
مررررررررررررررررررررر30 آيلارجوووووووووووووووووووون ازكجا مي دونستي من عاشق نايلم

(15-09-2013، 12:39)elmira12 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

لينكشونو برام مي فرستي عزيييييييييييييييييييييييزم
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢
اخیییی اشک تو چشام جمع شد cryingcryingcryingcryingcryingcryingcryingcrying
I LOVE ONE DIRECTIONHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢
اون موهاش منو کشته
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢ ، Silver Sun
آگهی
اوووووووکی حال داره بخونه اینارواخهTongue
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢
گروهشون کلا خوبهBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢
ممنون عالی بود.....HeartHeartHeartHeartHeartHeart
بعضی ها میخوان باعث تنوع بشن...منتهاواردنیستن باعث تهوع میشن..
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢
نایل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

من عـــــــــــHeartــــــاشق نایلم............................!HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

اولیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــHeartـــــــــــــــــن عشق 

منه...!HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

من یکی هلاکشم...!HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

تویه چتم منو تو فرنداش اد کرده...............!HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

بسوووووووووووووووووووووزید...!!!!!!!!!!!!!!HeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeartHeart

(28-11-2013، 15:33)Mahdis-78 نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مررررررررررررررررررررر30 آيلارجوووووووووووووووووووون ازكجا مي دونستي من عاشق نايلم

*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
*
im reall Nialler

i cant live without hi

i say it in my heart i really love u Niall HoranHeart
پاسخ
 سپاس شده توسط ☢ദᗩஸO1D☢

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان