امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواب تخیلی(جالبه بیایین)

خواب دیدم عشقم با پدرو مادرش دعوا کرده و از خونه زده بیرون ومن و بابام از خونه در اومدیم که برا بابام سیگااون وقت دیدیمش دیدیم کارتن خواب شده آوردیمش خونه واون یک ماهی پیش ما موند اون یک ماه رو ما باهم درباره تمرین لچک گلی باهم رف زدیم وبعد یک ماه بهم گفت که اولین باری مت عاشقت شدم می خوام بیام خواستگاری ولی ارم گلو ی بخرم منم گفتم من بهت پول می دم پول کت شلوارت رو هم می دم ولی به شرتی که نزنی زیر عاشقی و باهم بریم برات وار بگیریم ما رفتیم کت شلوارو یگرفتیمورفتیم تویه رستوران نشستیم وباهم کمی حرف زدیم ومن هم بهش گفتم که از 10ساله گیم عاشقت شدم وتاحالا هم عاشقت بودم وهستم بلاخره شب شد واون اومد خواستگاری وپدرو مادرم هم قبول کرد وپدرم گفتکه برات هم خونه میخرم هم شین وهم یه مغازه ماشین فروشی بهت می دم که برینو راحت  ولی اینارم به نامت نمی زنم اینارو به نام دخترم می زنم وبرای تو هم این اینهارو میخرم وبه نامت میزنم خلاصه ماعروسی کردیم و بچه دارهم شدیم(ولی میدونین جای غم ناکش کجاست؟crying
اون جا که بعد انتخاب کردن اسم بچمون مادرم بیدارم کرد برای نمازcrying
crying
تورو خدا سر سفره افطاری که روزتونو باز می کنین دعا کنین منم به عشقم برسم ماجرای دوستمم مثل منه ولی از شانس خوبش اون به عشقش رسید
هرگز به دیگران اجازه نده قلم تو را در دست گیرند ...دفتر سرنوشتت را ورق بزنند... خاطراتت رو پاک کننن

و در پایان بنویسند . . .قسمت نبود . . .
 سپاس شده توسط รђคг ، دختر شاعر ، TARA* ، Berserk
آگهی
خواب دیدم با شرک حرف زدم تو بچگیTongue
Blush
بی کیفیت.....

سپاس شده توسط amirff
خواب دیدم ایران وضعیتش درست شده /اینم تخیله مبینی جالب تر از این خواب تا حالا کسی دیده
 سپاس شده توسط amirff
(27-07-2013، 18:14)ديمون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم پرواز وجادو كردن ديدم

خخخخخخ

(04-08-2013، 1:40)SoLmAz RaD نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بی کیفیت.....

منظورت اینه که خواب هات بیکیفیتن اگه اینطوریه برو 720p دانلود کن  Big Grin

(02-08-2013، 18:04)☼آریا☼ نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

من فقط یک بار وقتی پنج سالم بود خواب دیدم دایناسور بیرون در اتاقمهBig Grin

حتما وقتی بیدار شدی چقد ترسیدی ؟
 سپاس شده توسط دختر شاعر
خوابای بچگیم
خواب دیدم دارم تویه جاده ی خلوت وتاریک راه میرم اونم توی غرب وحشی جالبیش اینجاس جاده اسفالت بود

خوواب دیدم توی یه اتاق تاریک هستم کنار خرس انسوی پرچین باچشای قرمز هرکاری میکردم نمیتونستم به دربرسم منو خیلی کتک زد بیدار شدم دیدم جام خیسه که هیچ بدنم کبود شده بود

خواب دیدم تو مسابقه شنا شرت کردم داشتم اول میشدم یه پلک زدم دیدم از خط گذشتم ولی اخرین نفرم داشتم تو خونه ی قارچیم گریه میکردم که مامانم زد لیوانو شکوند از خواب پریدم

من توبزرگیم خواب تخیلی نمیبینم
گیمر اتش

یوتیوبhttps://www.youtube.com/channel/UCUtcy0MLKNBu_NZutCabIRw

اپاراتhttp://www.aparat.com/pouya_b
 سپاس شده توسط Berserk
آگهی
(12-07-2015، 17:01)pouya_b نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خوابای بچگیم
خواب دیدم دارم تویه جاده ی خلوت وتاریک راه میرم اونم توی غرب وحشی جالبیش اینجاس جاده اسفالت بود

خوواب دیدم توی یه اتاق تاریک هستم کنار خرس انسوی پرچین باچشای قرمز هرکاری میکردم نمیتونستم به دربرسم منو خیلی کتک زد بیدار شدم دیدم جام خیسه که هیچ بدنم کبود شده بود

خواب دیدم تو مسابقه شنا شرت کردم داشتم اول میشدم یه پلک زدم دیدم از خط گذشتم ولی اخرین نفرم داشتم تو خونه ی قارچیم گریه میکردم که مامانم زد لیوانو شکوند از خواب پریدم

من توبزرگیم خواب تخیلی نمیبینم

خسته نشدی اینقد خواب دیدی ؟
خواب دیدم میتونم جادو کنم
خواب دیدم ی کیس Asus ROG G20AJ Gaming Desktop Computer دارم
خواب دیدم (استغفرالله)بین زنای خوشکل نشستم
ƧΉΛЯΣM
خواب تخیلی(جالبه بیایین) 3
 سپاس شده توسط amirff
خخخوابب تخیلی...
خواب دیدم روووی اب وایسادم..ی کوسه زیر پام و منتظر ک من برم داخل اب...یهو زیر پام خالی میشهتوی اب میوفتم...کوسه صورتم رو گاز گرف..
خواب کوسه زیاد میبینم...ن ک خیییلی دوسسششش دارممم(اره جون عمم..!!)
فلشخور به خاطره ها پیوست! Big Grin
(12-07-2015، 17:14)รђคг نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

خواب دیدم میتونم جادو کنم
خواب دیدم ی کیس Asus ROG G20AJ Gaming Desktop Computer دارم
خواب دیدم (استغفرالله)بین زنای خوشکل نشستم

منم خواب دیدم که میتونم جادو کنم و پرواز کنم اما مورد سومی رو تا بحال تجربه نکردم  :cool:

حالا با ترس از خواب بیدار شدی یا خوشحال بودی ؟ Big Grin

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن آهنگ حالا وقت خواب نیست علی سورنا
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  متولد چه ماهی هستی؟بیا جالبه
  آدمک داستان شما!!(ادمک بکشید تا به حرکت دربیاد!!!خیلی جالبه!)
  کدوم ماهی؟بدووووبیاااا جالبه
  عکسی از اتاق خواب الناز شاکردوست✿
  بیایین و اسم دختر پسر از پ بگین لدفا
  دیشب یه خواب خیلی خنده دار دیدم
Video علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی Towards The Future به هالیوود می رود + بهمراه تصاویر
  چرا در خواب عرق می‌کنیم؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان