امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

خواب تخیلی(جالبه بیایین)

Dodgy
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواب تخیلی(جالبه بیایین) 2
 سپاس شده توسط وفاورها
آگهی
من کلا خواب نمیبینم Big Grin
هر خوابی رو هم دیدم چند وقت بعد واسه ام اتفاق افتاده خوابام تخیلی نیستSad
 سپاس شده توسط ناز خوشگله
(27-07-2013، 18:30)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بي كيفيتSleepySleepyDodgy
منظورت از بی کیفیت
چیهHuhUndecided
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواب تخیلی(جالبه بیایین) 2 [/img]
بیشتر خوابایی که میبینیم 99% مربوط به اون چیزاییه که تو شبانه روز بهش فکر میکنیم مثله پرواز کردنوووووووووووووو ........Heart
(27-07-2013، 18:14)ديمون نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

منم پرواز وجادو كردن ديدم
منمBig Grin
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
 سپاس شده توسط وفاورها
تخیلی ترین خوابه دنیا اینه که خواب ببینی پسرا اَ دخترا عاقل ترن!Big GrinBig GrinBig Grin
 ,ιт'ѕ a paper тown
, paper нoυѕeѕ and paper people
(: ... everyтнιng'ѕ υglιer υp cloѕe

آگهی
من فقط یک بار وقتی پنج سالم بود خواب دیدم دایناسور بیرون در اتاقمهBig Grin
اکنون گور او را بس است

آنکه جهان اورا کافی نبود
 سپاس شده توسط amirff
(02-08-2013، 16:41)ناز خوشگله نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

(27-07-2013، 18:30)*احسان* نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بي كيفيتSleepySleepyDodgy
منظورت از بی کیفیت
چیهHuhUndecided
ممنون از حمایتتHeart
منم خواب گوریل دیدمDodgy
همه ی گربه های جهان به خونه ی ما حمله کردنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

(02-08-2013، 17:56)jasmin... نوشته است: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تخیلی ترین خوابه دنیا اینه که خواب ببینی پسرا اَ دخترا عاقل ترن!Big GrinBig GrinBig Grin
مگه نیستن فکر کردی دخترا عاقل ترن
هم مثل پرسپولیس که باید قهرمانیو در خواب ببینه تو هم باید عاقلی دخترا از پسرا رو در خواب ببینی
کیا با من موافقن هر کس موافقه سپاس بده:am4:
منـ دیگـر به گذشتهـ نگاهـ نمی‌کنمـ. پشیمانـ نیستمـ. منـ بهـ آیندهـ نگاهـ می‌کنمـ. همهـ چیز بهـ یکدیگر متصـلـ هستند و منـ از آنـ برایـ افشاگریـ استفادهـ میـ کنم، برایـ محافظتـ و اگر لازمـ شد ... برایـ مجازاتـ.

(Aiden Pearce)
 سپاس شده توسط amirff ، یاسی@_@

[-]
به اشتراک گذاری/بوکمارک (نمایش همه)
google Facebook cloob Twitter
برای ارسال نظر وارد حساب کاربری خود شوید یا ثبت نام کنید
شما جهت ارسال نظر در مطلب نیازمند عضویت در این انجمن هستید
ایجاد حساب کاربری
ساخت یک حساب کاربری شخصی در انجمن ما. این کار بسیار آسان است!
یا
ورود
از قبل حساب کاربری دارید? از اینجا وارد شوید.

موضوعات مرتبط با این موضوع...
  متن آهنگ حالا وقت خواب نیست علی سورنا
  میخوام عشقمو به شما ثابت کنم ...بیاین تو خیلی جالبه .. سپاسم میدم اقا قبول بیا تو...
  متولد چه ماهی هستی؟بیا جالبه
  آدمک داستان شما!!(ادمک بکشید تا به حرکت دربیاد!!!خیلی جالبه!)
  کدوم ماهی؟بدووووبیاااا جالبه
  عکسی از اتاق خواب الناز شاکردوست✿
  بیایین و اسم دختر پسر از پ بگین لدفا
  دیشب یه خواب خیلی خنده دار دیدم
Video علی پوراحمد با فیلم علمی تخیلی Towards The Future به هالیوود می رود + بهمراه تصاویر
  چرا در خواب عرق می‌کنیم؟

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان